Ga naar inhoud

PILIPILI

Actief
NVopgericht 199630 jaar actiefKanonstraat(Kor) 44, 8500 Kortrijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0457.199.503
Samenvatting

PILIPILI is actief sinds 1996 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,0 mln en een nettoresultaat van € 112.393. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 12% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 66% van 1.139 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
NACE 82990NACE 74111
1 vestiging
Schaal
€ 1,6 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
9,3 VTE
Eigen vermogen
€ 1,0 mln
Winst
€ 112.393
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Moeder
PENDULUM DID · 66,67%
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd0 van 5 akten gelezen
Waarom 94verhoogt risicoLaatste jaarrekening 31 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoLiquiditeit 2,36, liquide middelen € 383.833Eigen vermogen € 1,0 mln (64,5% van het balanstotaal)Opgericht in 1996Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 54% van de sectorgenoten (NACE 82, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 90-4
eigen vermogen 64,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 66+8
kortlopende schulden 34,2% · geldmiddelen 24,5%
Rentabiliteit 78-9
rendement op activa 7,2%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.627 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 90.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,36 tegenover 2,43 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 34,2% en geldmiddelen: 24,5% van het balanstotaal), en 35,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, micro): beter dan 65% op solvabiliteit, 60% op liquiditeit, 49% op rentabiliteit en 41% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,36, liquide middelen € 383.833
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,0 mln (64,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Opgericht in 1996
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
25 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
2021
19 dagen te laat
2020
15 dagen vroeg
2019
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 212.401 ▲225%

Opvallend

  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 212.401 naar € 112.393 ▼ 47,1% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 112.393 8 jaar Bekijk
  • In handen van PENDULUM DID 66,67% Bekijk
  • Bij de grootste 20% op brutomargesectormediaan € 232.145 · 799 bedrijven € 1,1 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,6 mln
Winst
€ 112.393
Solvabiliteit
64,5%
Balanstotaal▲ 7,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
34
Sinds
1997
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 1 mln
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.NACE 82990
Opgericht
07-02-1996
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.