Ga naar inhoud

PetSerCo Holding

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefEugène Flageyplein 18, 1050 Elsene, BelgiëOp dit adres zijn 49 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0788.446.781
Samenvatting

PetSerCo Holding is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 102,4 mln en een nettoresultaat van -€ 4,4 mln. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,3% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 74% van 1.147 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
NACE 82100
4de grootste bedrijf op eigen vermogen in Elsene, sector Administratieve en ondersteunende diensten
Schaal
€ 209.733omzet 2025
Eigen vermogen
€ 102,4 mln
Verlies
-€ 4,4 mln
Enkelvoudige cijfers, zonder de dochters
Gezondheid
65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Moeder
VERLINVEST · 65,77%
Bestuur
7 leden
Deelnemingen
2
  • Norawild SRLCEO · vaste vertegenwoordiger Thierry le Grelle
Commissaris: Deloitte Bedrijfsrevisoren/Réviseurs d’EntreprisesJaarrekening 68 dagen te laat neergelegd
Waarom 65verhoogt risicoLiquiditeit 0,26, liquide middelen € 429.391Laatste jaarrekening 68 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoSector NACE 82Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 42% van de sectorgenoten (NACE 82, groot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 99+2
eigen vermogen 74,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 1,3% · geldmiddelen 0,3%
Rentabiliteit 30-5
rendement op activa -3,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (51 ondernemingen, NACE 82, groot)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,8% 12-2024: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,4%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 20.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,26 tegenover 1,83 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 1,3% en geldmiddelen: 0,3% van het balanstotaal), en 25,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, groot): beter dan 65% op solvabiliteit, 59% op liquiditeit, 12% op rentabiliteit en 30% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,26, liquide middelen € 429.391
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 68 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 07-10-2026, 68 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
68 dagen te laat
2024
6 dagen te laat
2023
12 dagen vroeg
2022
7 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 14 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema…
  2. Benoemingen: Angélique Mitrugno (représentant permanent du…Vaste vertegenwoordiger: Frédéric Duval ·…
  3. Ontslag: Lionel Desclée de Maredsous (bestuurder)Staatsblad-akte

Opvallend

  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 4,4 mln Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2025van -€ 1,6 mln naar -€ 4,4 mln ▼ 179% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 47.986 · 1.149 bedrijven -€ 4,4 mln Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 01-06-2026 · 7 in functie 2 nieuw · 5 vertrokken Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 68 dagen Bekijk
  • In handen van VERLINVESTuiteindelijk: VERLINVEST GROUP 65,77% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 209.733
Verlies
-€ 4,4 mln
Solvabiliteit
74,1%
Omzet▼ 33,7%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
7 leden
Moeder
VERLINVEST · 65,77%
Commissaris
Deloitte Bedrijfsrevisoren/Réviseurs d’Entreprises
  • Norawild SRLCEO
  • Pascal ClouzardBestuurder
  • S3 MANAGEMENTBestuurder
  • ThelakungBestuurder
  • skoliglouarnBestuurder

en 2 andere bestuurders

Naar Bestuur & eigendom

Netwerk & groep

Groep
VERLINVEST GROUP
Dochters
3
Deelnemingen
2
Verbonden bedrijven
5

3 dochters

Naar Netwerk & groep

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 17-02-2026Ontslagen: Clouz Conseil, Gilles Vanhouwe en Jesper…
  2. 05-01-2026Kapitaal & aandelen · Statutenwijziging
  3. 31-12-2025Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNACE 82100
Opgericht
11-07-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
5
Doel
“L'exercice des activités suivantes, peu importe qu'elle agisse directement ou…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.