Ga naar inhoud

« PÉTALES DE ROSE »

Actief
BVopgericht 20188 jaar actiefRogierlaan 339, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0700.892.009
Samenvatting

De berekende faillissementskans van « PÉTALES DE ROSE » over 12 maanden bedraagt 2,2% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 12.531) en een nettoresultaat van -€ 7.813. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 15% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 10% van 16.785 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
NACE 56112Catering NACE 56210
1 vestiging
Schaal
€ 11.669balanstotaal 2025
Personeel
0,8 VTE
Eigen vermogen
-€ 12.531
Verlies
-€ 7.813
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,2%
Structuur
Jaarrekening 44 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 51verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Negatief eigen vermogen -€ 12.531verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 11.669Liquiditeit 0,47, liquide middelen € 9.032Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 18% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-1
eigen vermogen -107,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 207,4% · geldmiddelen 77,4%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -67,0%
Faillissementskans, 12 maanden
2,2% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.755 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,2% 12-2024: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,0%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 2,5%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 2,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,47 tegenover 0,78 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 207,4% en geldmiddelen: 77,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 5% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 11.669
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,47, liquide middelen € 9.032
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 12.531
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 12.531
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-06-2026, 44 dagen voor de termijn.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
44 dagen vroeg
2024
41 dagen te laat
2023
14 dagen te laat
2022
9 dagen te laat
2021
23 dagen te laat
2020
12 dagen te laat
2019
91 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 21 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 15 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
23-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Benoeming: NGUYEN Thi Lanh (niet-statutair bestuurder)Ontslag: NGUYEN Thi Lanh (zaakvoerder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 12.531 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 29,7% · 16.785 bedrijven -107,4% Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 11.669
Verlies
-€ 7.813
Solvabiliteit
-107,4%
Balanstotaal▼ 40,0%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 14-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 09-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele…NACE 56112
Opgericht
16-08-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
26
Doel
“Toutes activités en rapport direct ou indirect avec la restauration en général et le…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.