Ga naar inhoud

Personal Training C.I.C.

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefSchooldreef 118, 9050 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 1001.049.304
Samenvatting

Personal Training C.I.C. is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Personal Training C.I.C. een negatief eigen vermogen (-€ 30.196) en een nettoresultaat van € 6.691. De solvabiliteit is hoger dan bij 24% van de 2.874 ondernemingen in de sector sport en recreatie (NACE 93, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 11-10-2023 Normale toestand
Activiteit
Overige sportactiviteiten, n.e.g. NACE 93199
Vestigingseenheid
2.351.263.073 9050 Gent, sinds 11-10-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 23-07-2024

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 48.676
▲ 516%
Omzet
≈ € 200.000
geschat
Winst
€ 6.691
Eigen vermogen
-€ 30.196
▲ 18,1%
Balanstotaal
€ 602.607
=
  • Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 30.196verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 602.607Sector NACE 93Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 06-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 38% van de microbedrijven in de sector sport en recreatie (NACE 93)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 20+1
eigen vermogen -5,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 7+6
kortlopende schulden 92,2% · geldmiddelen 5,7%
Rentabiliteit 70+53
rendement op activa 1,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.268 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,7% 01-2025: 0,7%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 1,0%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,9%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,5%▼ -0,4 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,5%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,3%▼ -0,3 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,3%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,3%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,3%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,07 (0,02 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 92,2% en de geldmiddelen 5,7% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 93, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 24% van hen, de liquiditeit beter dan bij 9%, de rentabiliteit beter dan bij 50% en de groei beter dan bij 68%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 602.607
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 30.196
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 06-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 24% van 2874 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2874 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 24%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 06-07-2026, 25 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
25 dagen voor het einde van de termijn
2024
20 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 23 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 93) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2025 -€ 30.196 Bekijk
  • Let op: Minder eigen vermogen dan 84% van de sector sport en recreatiesectormediaan € 31.165 · 2.876 ondernemingen -€ 30.196 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingBenoeming: CARLIER Robin (bestuurder)
Alle 4 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Personal Training C.I.C.: overige sportactiviteiten, n.e.g. (NACE 93199). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 312.000 en € 635.000, opgericht tussen 2022 en 2024.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Personal Training C.I.C. Gent€ 602.607€ 48.676
Sport Art Sint-Niklaas€ 392.286€ 59.070
Fit on The Move Leuven€ 463.492€ 46.547
HIDDEN Temse€ 629.946€ 97.779
Alictivity Incourt€ 312.008€ 67.322
Dwars door Vlaanderen Waregem€ 635.497€ 115.752
LFM STUDIOS Sint-Gillis (bij-Brussel)€ 601.123€ 129.949
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Personal Training C.I.C.

Wat is het ondernemingsnummer van Personal Training C.I.C.?
Het ondernemingsnummer van Personal Training C.I.C. is 1001.049.304. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1001.049.304.
Waar is Personal Training C.I.C. gevestigd?
De zetel is gevestigd op Schooldreef 118, 9050 Gent.Ondernemingsgegevens
Wat doet Personal Training C.I.C.?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige sportactiviteiten, n.e.g (NACE 93199).
Wat is de rechtsvorm van Personal Training C.I.C.?
De rechtsvorm van Personal Training C.I.C. is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Personal Training C.I.C. opgericht?
Personal Training C.I.C. werd opgericht op 11-10-2023.
Is Personal Training C.I.C. nog actief?
Ja, Personal Training C.I.C. staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Personal Training C.I.C.?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 200.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 48.676 en van 2.954 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 120.000 en € 350.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt Personal Training C.I.C. winst?
In boekjaar 2025 boekte Personal Training C.I.C. een winst van € 6.691.
Waar vind ik de jaarrekening van Personal Training C.I.C.?
Personal Training C.I.C. legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Personal Training C.I.C. de volgende jaarrekening neerleggen?
Personal Training C.I.C. moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.