Ga naar inhoud

Pep Up Gym

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefMarkgravestraat 7, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.899.489
Samenvatting

Pep Up Gym is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 4.760 en een nettoresultaat van € 4.048. De solvabiliteit is beter dan 20% van 2.562 sectorgenoten (NACE 85, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Sport- en recreatieonderwijs
NACE 85510
1 vestiging
Schaal
€ 103.760balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 4.760
Winst
€ 4.048
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
92 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 30 dagen te laat neergelegd
Waarom 92verhoogt risicoEigen vermogen € 4.760 (4,6% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector NACE 85Liquiditeit 0,55, liquide middelen € 26.245Omvang: balanstotaal € 103.760Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
92 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 85, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 30-19
eigen vermogen 4,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 53-5
kortlopende schulden 56,1% · geldmiddelen 25,3%
Rentabiliteit 74+74
rendement op activa 3,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (3.802 ondernemingen, NACE 85, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 0,1% 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 85, micro): beter dan 19% op solvabiliteit, 39% op liquiditeit, 48% op rentabiliteit en 99% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 85
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,55, liquide middelen € 26.245
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 103.760
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 4.760 (4,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 20% van 2562 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2562 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 20%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-08-2026, 30 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
30 dagen te laat
2024
36 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 33 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 85) voor boekjaar 2024 is 16 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 4.048
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 20% op solvabiliteitsectormediaan 44,1% · 2.562 bedrijven 4,6% Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 103.760 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 24-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 103.760
Winst
€ 4.048
Solvabiliteit
4,6%
Balanstotaal▲ 3.336%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-12-2024Oprichting
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Sport- en recreatieonderwijsNACE 85510
Opgericht
24-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
8
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Tweede maandag van juni om 20:00
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.