PEOPLE BELIEVERS
ActiefSamenvatting
PEOPLE BELIEVERS is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had PEOPLE BELIEVERS een eigen vermogen van € 594.431 en een nettoresultaat van € 136.914. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 67% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 59% van de 10.831 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 28-03-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van hoofdkantoren NACE 70100en 2 andere
- Vestigingseenheid
- 2.329.446.486 9240 Zele, sinds 28-03-2022
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Bereikbaar sinds 24-02-2025
Bestuur en eigendom
- TIM ConsultingBestuurder · sinds 28-03-2022 · vaste vertegenwoordiger CUPYERS Timothée
- Van Hecke IsabelBestuurder · sinds 28-03-2022
- TIM Consulting50%· score 90jaarrekening 31-03-2025 van TIM Consulting
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Brutomarge
- € 190.584
- ▼ 46,4%
- Omzet
- ≈ € 310.000
- geschat
- Winst
- € 136.914
- ▼ 44,2%
- Eigen vermogen
- € 594.431
- ▲ 29,9%
- Balanstotaal
- € 959.371
- ▼ 25,8%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 27 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 3,28, liquide middelen € 448.879Omvang: balanstotaal € 959.371Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 57% van hen, de liquiditeit beter dan bij 80%, de rentabiliteit beter dan bij 55% en de groei beter dan bij 73%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 30-06-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Let op: Resultaat daalde in 2025van € 245.476 naar € 136.914 ▼ 44,2% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Lokeren naar ZeleNieuwe zetel: Spinnerijstraat 8-9240 Zele · Vorige zetel: Rechtstraat 329-9160 Lokeren
- · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 4.000, 100 aandelen · Oprichters: CUYPERS Timothée Julie Luc Léon Marie en VAN HECKE Isabella · Benoemingen: Tim Consulting BV (bestuurder) en Van Hecke Isabelle BV (bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als PEOPLE BELIEVERS: activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70100). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 623.000 en € 1,6 mln, opgericht tussen 2020 en 2023.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| PEOPLE BELIEVERS Zele | € 1,0 mln | € 0,2 mln |
| M-FORCE Gent | € 1,2 mln | € 0,2 mln |
| LS MANAGEMENT Aalst | € 0,6 mln | € 0,2 mln |
| EMICHLEO Gavere | € 1,1 mln | € 0,3 mln |
| DG Invest Kruisem | € 1,1 mln | € 0,1 mln |
| Cedm Sint-Lievens-Houtem | € 1,1 mln | € 0,3 mln |
| DELMAT Oosterzele | € 1,6 mln | € 0,2 mln |
Kerngegevens van PEOPLE BELIEVERS
- Wat is het ondernemingsnummer van PEOPLE BELIEVERS?
- Het ondernemingsnummer van PEOPLE BELIEVERS is 0783.888.969. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0783.888.969.
- Waar is PEOPLE BELIEVERS gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Spinnerijstraat 8, 9240 Zele.Ondernemingsgegevens
- Wat doet PEOPLE BELIEVERS?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70100).
- Wat is de rechtsvorm van PEOPLE BELIEVERS?
- De rechtsvorm van PEOPLE BELIEVERS is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd PEOPLE BELIEVERS opgericht?
- PEOPLE BELIEVERS werd opgericht op 28-03-2022.
- Is PEOPLE BELIEVERS nog actief?
- Ja, PEOPLE BELIEVERS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft PEOPLE BELIEVERS?
- PEOPLE BELIEVERS had in boekjaar 2024 gemiddeld 0,5 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van PEOPLE BELIEVERS?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 310.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 190.584 en van 99 vergelijkbare ondernemingen (NACE 70). Het ligt waarschijnlijk tussen € 250.000 en € 410.000.
- Maakt PEOPLE BELIEVERS winst?
- In boekjaar 2025 boekte PEOPLE BELIEVERS een winst van € 136.914.
- Waar vind ik de jaarrekening van PEOPLE BELIEVERS?
- PEOPLE BELIEVERS legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet PEOPLE BELIEVERS de volgende jaarrekening neerleggen?
- PEOPLE BELIEVERS moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-01-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.