Ga naar inhoud

PAWI MANAGEMENT

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefTen Doorn 42, 1852 Grimbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0748.937.988
Samenvatting

PAWI MANAGEMENT is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 6.058) en een nettoresultaat van € 45.146. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 130.070balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 6.058
Winst
€ 45.146
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 6.058Opgericht in 2020verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 130.070Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 93.363Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 20+20
eigen vermogen -4,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 104,7% · geldmiddelen 71,8%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 34,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,8%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,6%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,78 tegenover 0,51 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 104,7% en geldmiddelen: 71,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 13% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 90% op rentabiliteit en 91% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 130.070
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 93.363
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 6.058
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 5 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 18-08-2026, 18 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen te laat
2024
2 dagen vroeg
2023
32 dagen vroeg
2022
23 dagen vroeg
2021
11 dagen vroeg
2020
24 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 45.146
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 6.058 Bekijk
  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 54.204 in 2024 € 45.146 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 130.070 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 130.070
Winst
€ 45.146
Solvabiliteit
-4,7%
Balanstotaal▼ 4,0%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 29-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 08-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
24-06-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.