Ga naar inhoud

Patin Interieur

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefGroeningenlei 148, 2550 Kontich, BelgiëKBO/BCE: BE 0661.848.618
Samenvatting

Patin Interieur is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 51.131) en een nettoresultaat van € 4.411. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 63 sectorgenoten (NACE 74, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Interieurontwerp
NACE 74130
1 vestiging
Schaal
€ 119.732balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 51.131
Winst
€ 4.411
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 30 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 51.131verlaagt risicoSector NACE 74Omvang: balanstotaal € 119.732Liquiditeit 2,72, liquide middelen € 17.885Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 74, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -42,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 54+34
kortlopende schulden 34,0% · geldmiddelen 14,9%
Rentabiliteit 73+73
rendement op activa 3,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (5.409 ondernemingen, NACE 74, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,9%▲ +1,6 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 1,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%▼ -1,3 procentpunten t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,72 tegenover 1,43 in 2025, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 34% en geldmiddelen: 14,9% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 74, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 43% op liquiditeit, 44% op rentabiliteit en 54% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 51.131
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 74
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 119.732
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,72, liquide middelen € 17.885
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 63 sectorgenoten (2026).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 63 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-10-2026, 30 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
30 dagen vroeg
2025
11 dagen vroeg
2024
31 dagen vroeg
2023
26 dagen vroeg
2022
3 dagen vroeg
2021
23 dagen te laat
2020
13 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 9 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 74) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 5 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 4.411
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 51.131 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 44.320 · 63 bedrijven -€ 51.131 Bekijk
  • Positief: Terug winstgevend in 2026na -€ 66.791 in 2025 € 4.411 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 119.732
Winst
€ 4.411
Solvabiliteit
-42,7%
Balanstotaal▲ 39,7%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
13
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 31-03-2025Zwakste boekjaar
  2. 30-09-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 05-10-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
InterieurontwerpNACE 74130
Opgericht
31-08-2016
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.