PAC INVEST
ActiefSamenvatting
PAC INVEST is actief sinds 2016, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had PAC INVEST een eigen vermogen van € 6,8 mln en een nettoresultaat van € 1,2 mln. Het eigen vermogen groeit sinds 2019 met ongeveer 36% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 86% van de 5.795 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 02-09-2016 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 19 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 3 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten NACE 68121en 4 andere
- Vestigingseenheid
- 2.259.813.057 1300 Wavre, sinds 05-12-2016
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Bereikbaar sinds 29-10-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,3%
- Brutomarge
- € 290.505
- ▼ 6,6%
- Omzet
- ≈ € 520.000
- geschat
- Winst
- € 1,2 mln
- ▼ 0,7%
- Eigen vermogen
- € 6,8 mln
- ▲ 22,0%
- Balanstotaal
- € 7,6 mln
- ▲ 17,0%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 30,23, liquide middelen € 230, gehalveerdOmvang: balanstotaal € 7,6 mlnverlaagt risicoSector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Eigen vermogen € 6,8 mln (88,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 53%, de rentabiliteit beter dan bij 87% en de groei beter dan bij 82%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 96 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Ontslag: COURRIER Pascal (zaakvoerder)Herbenoeming: COURRIER Pascal (niet-statutair bestuurder)
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als PAC INVEST: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 6,3 mln en € 8,3 mln, opgericht tussen 2015 en 2017.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| PAC INVEST Wavre | € 7,6 mln | € 0,3 mln |
| PARK NEERDORP Turnhout | € 7,9 mln | € 0,2 mln |
| Fullerstone Development Antwerpen | € 8,1 mln | € 0,4 mln |
| Next Day Sustainable Small Elsene | € 7,2 mln | € 0,2 mln |
| DU MIDI Essen | € 6,3 mln | € 0,3 mln |
| HOTEL DUINENWATER Antwerpen | € 6,6 mln | € 0,2 mln |
| VERSTRAETE BOUWONDERNEMING Sint-Pieters-Woluwe | € 8,3 mln | € 0,4 mln |
Kerngegevens van PAC INVEST
- Wat is het ondernemingsnummer van PAC INVEST?
- Het ondernemingsnummer van PAC INVEST is 0661.921.961. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0661.921.961.
- Waar is PAC INVEST gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Avenue Franklin 5 B, 1300 Wavre.Ondernemingsgegevens
- Wat doet PAC INVEST?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121).
- Wat is de rechtsvorm van PAC INVEST?
- De rechtsvorm van PAC INVEST is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd PAC INVEST opgericht?
- PAC INVEST werd opgericht op 02-09-2016.
- Is PAC INVEST nog actief?
- Ja, PAC INVEST staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van PAC INVEST?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 520.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 290.505 en van 42 vergelijkbare ondernemingen (NACE 681). Het ligt waarschijnlijk tussen € 390.000 en € 850.000.Financieel
- Maakt PAC INVEST winst?
- In boekjaar 2025 boekte PAC INVEST een winst van € 1,2 mln.
- Waar vind ik de jaarrekening van PAC INVEST?
- PAC INVEST legde 8 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet PAC INVEST de volgende jaarrekening neerleggen?
- PAC INVEST moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-01-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.