Ga naar inhoud

P & S Events

Actief
BVopgericht 199531 jaar actiefZonneveld 23, 9820 Merelbeke-Melle, BelgiëKBO/BCE: BE 0455.652.352
Samenvatting

P & S Events is actief sinds 1995 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 8.481) en een nettoresultaat van € 11.713. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 39% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 12% van 538 sectorgenoten (NACE 79, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van reisorganisatoren
NACE 79120
1 vestiging
Schaal
€ 70.491balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 8.481
Winst
€ 11.713
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 37 dagen vroeg0 van 5 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 8.481verlaagt risicoLiquiditeit 6,56, liquide middelen € 39.384Omvang: balanstotaal € 70.491Opgericht in 1995Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 60% van de sectorgenoten (NACE 79, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 13+13
eigen vermogen -12,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 97+47
kortlopende schulden 15,1% · geldmiddelen 55,9%
Rentabiliteit 69+69
rendement op activa 16,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (998 ondernemingen, NACE 79, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,8%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 6,56 tegenover 0,96 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 15,1% en geldmiddelen: 55,9% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 79, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 92% op liquiditeit, 51% op rentabiliteit en 86% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 8.481
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 6,56, liquide middelen € 39.384
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 70.491
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1995
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 12% van 538 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 538 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 12%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-06-2026, 37 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
37 dagen vroeg
2024
6 dagen te laat
2023
49 dagen vroeg
2022
21 dagen vroeg
2021
33 dagen vroeg
2020
58 dagen vroeg
2019
73 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 38 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 79) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 11.713
  3. Liquiditeit meer dan maal 6liquiditeit 6,56

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 8.481 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 11% op eigen vermogensectormediaan € 59.049 · 539 bedrijven -€ 8.481 Bekijk
  • Actief sinds 1995opgericht 06-07-1995 31 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 70.491
Winst
€ 11.713
Solvabiliteit
-12,0%
Balanstotaal▲ 1,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
34
Sinds
1997
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 06-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 12-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van reisorganisatorenNACE 79120
Opgericht
06-07-1995
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.