Ga naar inhoud

P&C Tasty Consult

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefRue Henri-Pauwels 64, 1400 Nivelles, BelgiëKBO/BCE: BE 0752.809.377
Samenvatting

P&C Tasty Consult is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 13.667 en een nettoresultaat van € 6.007. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 72% van 2.589 sectorgenoten (NACE 85, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige vormen van onderwijs
NACE 85599
Schaal
€ 19.835balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 13.667
Winst
€ 6.007
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 12 dagen vroeg2 akten in het Staatsblad
Waarom 98verhoogt risicoGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoSector NACE 85Liquiditeit 3,14, liquide middelen € 14.913Eigen vermogen € 13.667 (68,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 81% van de sectorgenoten (NACE 85, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 94-6
eigen vermogen 68,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 87-11
kortlopende schulden 31,1% · geldmiddelen 75,2%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 30,3%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (3.809 ondernemingen, NACE 85, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2%hoogste waarde 12-2024: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,14 tegenover 7,38 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 31,1% en geldmiddelen: 75,2% van het balanstotaal), en 31,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 85, micro): beter dan 70% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit, 90% op rentabiliteit en 88% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 85
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 3,14, liquide middelen € 14.913
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verlaagt risico · Eigen vermogen € 13.667 (68,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2122232425
2021 tot 2025 · laatste jaar € 13.667
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-01-2026, 12 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
12 dagen vroeg
2024
3 dagen te laat
2023
14 dagen vroeg
2022
85 dagen vroeg
2021
84 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 85) voor boekjaar 2024 is 16 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 januari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 73 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar25-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Hoogste resultaat van 2021 tot 2025netto € 6.102 ▲120%

Opvallend

  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 19.835 Bekijk
  • Actief sinds 2020opgericht 21-08-2020 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 19.835
Winst
€ 6.007
Solvabiliteit
68,9%
Balanstotaal▲ 124%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2024Liquiditeit meer dan verviervoudigd
  2. 17-01-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2023Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige vormen van onderwijsNACE 85599
Opgericht
21-08-2020
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van P&C Tasty Consult

Wat is het ondernemingsnummer van P&C Tasty Consult?
0752.809.377. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0752.809.377.
Waar is P&C Tasty Consult gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue Henri-Pauwels 64, 1400 Nivelles.Ondernemingsgegevens
Wat doet P&C Tasty Consult?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige vormen van onderwijs (NACE 85599).
Wat is de rechtsvorm van P&C Tasty Consult?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd P&C Tasty Consult opgericht?
Op 21-08-2020.
Is P&C Tasty Consult nog actief?
Ja, P&C Tasty Consult staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van P&C Tasty Consult?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt P&C Tasty Consult winst?
In boekjaar 2025 boekte P&C Tasty Consult een winst van € 6.007.
Waar vind ik de jaarrekening van P&C Tasty Consult?
P&C Tasty Consult legde 5 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet P&C Tasty Consult de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-01-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van P&C Tasty Consult

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.