Ga naar inhoud

OPHTA DEBRY

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefRue Saint-Gilles 305, 4000 Liège, BelgiëKBO/BCE: BE 0545.785.544
Samenvatting

OPHTA DEBRY is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 96.930 en een nettoresultaat van € 31.566. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 22% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 43% van 20.358 sectorgenoten (NACE 86, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van medisch specialisten
NACE 86220
1 vestiging
Schaal
€ 177.118balanstotaal 2025
Personeel
2 VTE
Eigen vermogen
€ 96.930
Winst
€ 31.566
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 19 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 95verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Liquiditeit 2,01, liquide middelen € 100.941Omvang: balanstotaal € 177.118Eigen vermogen € 96.930 (54,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (NACE 86, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 80+15
eigen vermogen 54,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 78+9
kortlopende schulden 45,3% · geldmiddelen 57,0%
Rentabiliteit 91+2
rendement op activa 17,8%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (24.054 ondernemingen, NACE 86, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,01 tegenover 1,46 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 45,3% en geldmiddelen: 57% van het balanstotaal), en 45,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 86, micro): beter dan 44% op solvabiliteit, 60% op liquiditeit, 47% op rentabiliteit en 79% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,01, liquide middelen € 100.941
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 177.118
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 96.930 (54,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 19-08-2026, 19 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
19 dagen te laat
2024
13 dagen te laat
2023
24 dagen te laat
2022
25 dagen te laat
2021
12 dagen te laat
2020
23 dagen te laat
2019
26 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 86) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 31.566 ▲17,5%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 177.118 Bekijk
  • Actief sinds 2014opgericht 05-02-2014 12 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 177.118
Winst
€ 31.566
Solvabiliteit
54,7%
Balanstotaal▲ 7,6%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
16
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 24-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Terug winstgevend
  3. 25-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van medisch specialistenNACE 86220
Opgericht
05-02-2014
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.