Eigen vermogen
Oops Wrong Planet keerde € 61.705 dividend uit. Dat is 394% van de winst van 2025.
Oops Wrong Planet keerde € 61.705 dividend uit. Dat is 394% van de winst van 2025.
De jaarrekening vermeldt geen omzet.
Daarvan is € 78.510 binnen het jaar opeisbaar.
De schulden op korte termijn stijgen van € 28.755 naar € 78.510.
De laatste vier jaarrekeningen zijn 0 tot 4 dagen voor het einde van de termijn neergelegd.
De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,3% bij 4.269 ondernemingen (NACE 93, micro).
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 93, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 27% van hen, de liquiditeit beter dan bij 26%, de rentabiliteit beter dan bij 80% en de groei beter dan bij 7%.
De faillissementskans is berekend op 06-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 30-09-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
In juli 2024 hadden 2.153 ondernemingen hetzelfde profiel als Oops Wrong Planet nu. Elke stip staat voor 6 ondernemingen, twee jaar later.
De faillissementskans van Oops Wrong Planet zelf is lager: 0,3% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over Oops Wrong Planet dan alleen het profiel.
De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 2.153 ondernemingen, geen voorspelling voor Oops Wrong Planet. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 93) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.
| Onderneming | ||||
|---|---|---|---|---|
| Oops Wrong Planet Gent | € 90.980 | € 30.693 | 1,1% | - |
| Kano.be Herenthout | € 101.931 | € 31.641 | -18,9% | - |
| ALOT Puurs-Sint-Amands | € 100.257 | € 38.873 | 69,0% | - |
| B-Choc Alveringem | € 89.714 | € 23.134 | 47,0% | - |
| Weetjens Producties Kampenhout | € 87.721 | € 23.517 | 3,6% | - |
| ALLROAD-EVENTS Profondeville | € 77.115 | € 23.787 | -24,0% | - |
| Sound Works Nazareth-De Pinte | € 95.679 | € 30.129 | 34,3% | - |
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Oops Wrong Planet: overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g. (NACE 93299). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 77.100 en € 102.000, opgericht tussen 2021 en 2022.
Oops Wrong Planet legt een verkort schema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge daalde van € 34.851 in 2022 naar € 30.693 in 2025.
Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Omzet ≈ € 110.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 59.000 en € 210.000.
Hoger dan 23% van 1.112 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 40% van 1.090 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 85% van 1.101 ondernemingen in 2025.
Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: laagste kwart · Balanstotaal: laagste kwart · Werkkapitaal: middelste helft
| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans: activa | |||||
20/58 |
90.980 | 96.403 | 38.643 | 44.994 | |
21/28 |
23.723 | 30.528 | 3.327 | 60 | |
22/27 |
22.463 | 29.268 | 2.067 | - | |
23 |
1.074 | 1.570 | 2.067 | - | |
24 |
21.390 | 27.698 | - | - | |
28 |
1.260 | 1.260 | 1.260 | 60 | |
29/58 |
67.256 | 65.875 | 35.316 | 44.934 | |
29 |
0 | 11.300 | 13.580 | 17.000 | |
290 |
0 | - | - | - | |
291 |
- | 11.300 | 13.580 | 17.000 | |
40/41 |
43.361 | 23.188 | 16.096 | 11.708 | |
40 |
39.501 | 18.180 | 13.814 | 11.071 | |
41 |
3.859 | 5.008 | 2.281 | 636 | |
54/58 |
21.231 | 22.932 | 2.186 | 16.227 | |
490/1 |
2.665 | 8.455 | 3.455 | - | |
| Balans: passiva | |||||
10/49 |
90.980 | 96.403 | 38.643 | 44.994 | |
10/15 |
1.000 | 47.062 | 27.965 | 27.711 | |
10/11 |
1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | |
13 |
0 | 46.062 | 26.965 | 26.711 | |
133 |
0 | 46.062 | 26.965 | 26.711 | |
14 |
0 | - | - | - | |
17/49 |
89.980 | 49.341 | 10.678 | 17.283 | |
17 |
11.469 | 19.236 | - | - | |
170/4 |
11.469 | 19.236 | - | - | |
42/48 |
78.510 | 28.755 | 10.408 | 17.013 | |
42 |
7.766 | 7.504 | - | - | |
44 |
4.036 | 3.577 | 3.514 | 3.566 | |
440/4 |
4.036 | 3.577 | 3.514 | 3.566 | |
45 |
18.654 | 17.674 | 6.894 | 13.447 | |
450/3 |
18.654 | 17.674 | 6.894 | 13.447 | |
47/48 |
48.053 | - | - | - | |
492/3 |
0 | 1.350 | 270 | 270 | |
| Resultatenrekening | |||||
9900 |
30.693 | 31.092 | 1.631 | 34.851 | |
630 |
6.805 | 4.340 | 416 | - | |
640/8 |
446 | 1.224 | 849 | - | |
9901 |
23.442 | 25.528 | 366 | 34.851 | |
75/76B |
27 | 896 | 1.585 | - | |
75 |
27 | 896 | 1.585 | - | |
65/66B |
2.478 | 875 | 406 | 112 | |
65 |
2.478 | 875 | 406 | 112 | |
9903 |
20.991 | 25.549 | 1.545 | 34.738 | |
67/77 |
5.348 | 6.452 | 1.291 | 8.027 | |
9904 |
15.643 | 19.097 | 254 | 26.711 | |
9905 |
15.643 | 19.097 | 254 | 26.711 | |
| Resultaatverwerking | |||||
9906 |
15.643 | 19.097 | 254 | 26.711 | |
791/2 |
46.062 | - | - | - | |
691/2 |
0 | 19.097 | 254 | 26.711 | |
6921 |
0 | 19.097 | 254 | 26.711 | |
694/7 |
61.705 | - | - | - | |
694 |
61.705 | - | - | - | |
| Document | |||||
De toelichting bij deze jaarrekening telt 12 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).
Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 30-04-2026.
| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.247 | 29.868 | 782 | - | ||
| 22.448 | 23.437 | 671 | - | ||
| 0 | 31.542 | 3.683 | 60 | ||
| -1.701 | 20.746 | -14.041 | - | ||
| -11.254 | 37.119 | 24.908 | 27.921 | ||
| 1,1% | 48,8% | 72,4% | 61,6% | ||
| 0,86 | 2,29 | 3,39 | 2,64 | ||
| 89,98 | 1,05 | 0,38 | 0,62 | ||
| - | 40,6% | 0,9% | 96,4% | ||
| 17,2% | 19,8% | 0,7% | 59,4% | ||
| 12,21 | 34,12 | 1,93 | - |
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 90.980, eigen vermogen € 1.000).
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.
| Post | 30-09-2025 | 30-09-2024 | 30-09-2023 | 30-09-2022 |
|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | € 31.542 | € 2.483 | - |
| Financiële vaste activa | - | - | € 1.200 | € 60 |
| € 6.805 | € 4.340 | € 416 | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 8% lager dan in 2024.
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 51,2% naar 98,9%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Oops Wrong Planet heeft geen moeder en geen deelnemingen in de jaarrekeningen. DE SMUL Jelle Andrea Jan is de enige bestuurder. Oops Wrong Planet deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Termijn voor de jaarrekening 2026: 30-04-2027
Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Oops Wrong Planet werd op 4 oktober 2021 opgericht als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 1.000.12 De zetel verhuisde in 2022 naar Sint-Denijs-Westrem.3 DE SMUL Jelle Andrea Jan is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 06-10-2021.2 Het balanstotaal ging van € 44.994 in 2022 naar € 90.980 in 2025.4
| Vestiging | Sinds | Vestigingsnummer |
|---|---|---|
| Luchthavenlaan 14 zetel 9051 Gent | 04-10-2021 | 2.322.770.710 |
| Perceel (capakey) | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|
| 44062D0262/00W000 | 298 m² | 1 · 88 m² | 8,5 m · 2 |
Ziet u iets dat niet klopt of mist u iets, dan horen wij het graag.