Ga naar inhoud

OneWayPro

Actief
BVopgericht 200917 jaar actiefRue du Clairon 41, 5503 Dinant, BelgiëKBO/BCE: BE 0810.805.281

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 22-07-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen

Omzet
≈ € 540.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 330.000 en € 750.000
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 56.947▼ 69,6%
2024 · € 187.181
Werkkapitaal
€ 942.930▲ 16,0%
2024 · € 812.643
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 60% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2021.

Bedrijfsresultaat€ 0,1 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,06 mln 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Groothandel (NACE 46). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,08 mln-€ 0,006 mln▼ 93,0%€ 0,04 mln▲ 597%€ 0,1 mln▲ 235%€ 0,2 mln▲ 22,4%€ 0,2 mln▲ 17,3%€ 0,3 mln▲ 55,9%€ 0,1 mln▼ 60,1%
Nettoresultaat€ 0,08 mln-€ 495▼ 99,3%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 40×€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 387%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 14,7%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 12,3%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 49,9%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 69,6%
Eigen vermogen€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 0,2%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 8,4%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 23,7%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 34,9%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 29,1%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 33,8%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 7,7%
Totaal activa€ 0,8 mln-€ 0,9 mln▲ 15,3%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 14,9%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,7%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 9,7%€ 0,9 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 7,7%€ 1,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 108%€ 1,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 4,3%
Schulden€ 0,6 mln-€ 0,7 mln▲ 21,7%€ 0,5 mln▼ 23,1%€ 0,5 mln▲ 5,7%€ 0,5 mln▼ 5,0%€ 0,3 mln▼ 38,1%€ 1,1 mln▲ 236%€ 0,9 mln▼ 12,6%
Werkkapitaal€ 0,5 mln-€ 0,4 mln▼ 23,0%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 0,3%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 14,9%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 32,2%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 23,1%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 21,3%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 16,0%
Solvabiliteit30,0%-26,1%▼ 3,9pp33,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,1pp36,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,6pp45,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 8,5pp63,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 18,0pp40,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 22,6pp45,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,1pp
Liquiditeit2,81-1,73▼ 1,081,95binnen de middelste helft van de sector▲ 0,221,96binnen de middelste helft van de sector=2,45binnen de middelste helft van de sector▲ 0,494,56boven de middelste helft van de sector▲ 2,121,82binnen de middelste helft van de sector▼ 2,742,20binnen de middelste helft van de sector▲ 0,38
Rendabiliteit (ROA)9,6%-0,1%▼ 9,5pp2,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,5pp11,2%boven de middelste helft van de sector▲ 8,6pp11,7%boven de middelste helft van de sector▲ 0,5pp14,3%boven de middelste helft van de sector▲ 2,5pp10,3%boven de middelste helft van de sector▼ 4,0pp3,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 7,0pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Groothandel (NACE 46). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Grote verschillen en hun oorzaak
  • 2025 Nettoresultaat -70% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het volledig schema.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,7 mln
Vaste activa € 12.309 ▼ 36,4%
Vlottende activa € 1,7 mln ▼ 4,0%
Passiva € 1,7 mln
Eigen vermogen € 798.578 ▲ 7,7%
Schulden € 943.954 ▼ 12,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 59,3% naar 54,2%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 123.911▼
2024 · € 307.022
Cashflow
€ 62.211▼
2024 · € 196.714
Snelle liquiditeit
1,47▲
2024 · 1,16
Schuldgraad
1,18▼
2024 · 1,46
ROE
7,1%▼
2024 · 25,2%
Rentedekking
3,10▼
2024 · 7,33
Schulden ≤ 1 jaar
€ 787.293▼
2024 · € 989.233
Schulden > 1 jaar
€ 150.357▲
2024 · € 77.277
Belastingen
€ 22.255▼
2024 · € 69.929
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa-€ 11.595-€ 10.712-
Financiële vaste activa€ 1.396€ 1.300---
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 20.082€ 6.887€ 10.427€ 9.533€ 5.264

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als OneWayPro: groothandel in andere consumentenartikelen, n.e.g. (NACE 46499). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 866.000 en € 3,1 mln, opgericht tussen 2005 en 2010.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeNettoresultaatVTEBoekjaar
OneWayPro Dinant2009€ 1,7 mln€ 0,8 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln-2025
HERMES TRADING Ronse2006€ 1,8 mln€ 1,4 mln€ 0,2 mln€ 0,07 mln1,32025
HELDACON Merchtem2010€ 1,1 mln€ 0,8 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln-2025
HOMERUN RECORDS Grimbergen2008€ 3,1 mln€ 2,3 mln€ 0,2 mln-€ 0,03 mln-2025
JAN MOT Brussel2005€ 1,1 mln€ 0,7 mln€ 0,09 mln-€ 0,03 mln1,52025
LUANSE INTERNATIONAL Maldegem2010€ 1,0 mln€ 0,7 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln-2025
Friegel Langemark-Poelkapelle2009€ 0,9 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,06 mln-2025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 740 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.049 ondernemingen hetzelfde profiel als OneWayPro nu. Twee jaar later was 0,4% failliet en bestond 96,0% nog.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,4% ging failliet
3,6% stopte op een andere manier
96,0% bestond nog

Dat past bij de faillissementskans van OneWayPro zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.049 ondernemingen, geen voorspelling voor OneWayPro. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 22-07-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼
Vaste activa21/28€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,02 mln€ 0,008 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,006 mln€ 0,005 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,007 mln€ 0,002 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,004 mln€ 0,004 mln=
Vlottende activa29/58€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,7 mln€ 0,6 mln▼
Voorraden30/36€ 0,7 mln€ 0,6 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼
Overige vorderingen41€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,08 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,03 mln€ 0,03 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,03 mln€ 0,03 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Schulden17/49€ 1,1 mln€ 0,9 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,08 mln€ 0,2 mln▲
Financiële schulden170/4€ 0,08 mln€ 0,2 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,0 mln€ 0,8 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Financiële schulden43€ 0,2 mln-
Kredietinstellingen430/8€ 0,2 mln-
Handelsschulden44€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 168€ 168=
Belastingen450/3€ 168€ 168=
Overige schulden47/48€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,01 mln€ 0,006 mln▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,01 mln€ 0,005 mln▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,002 mln€ 0,008 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Financiële kosten65/66B€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,3 mln€ 0,08 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,07 mln€ 0,02 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,2 mln€ 0,06 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,2 mln€ 0,06 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,5 mln€ 0,7 mln▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 10 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 26.463€ 21.231€ 20.179€ 20.082€ 6.887€ 10.427€ 9.533€ 5.264▼ 44,8%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4----€ 21.966€ 5.379---
Andere bedrijfskosten640/8---€ 4.622€ 4.104€ 2.468€ 1.815€ 8.135▲ 348%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 112.679€ 30.139€ 62.460€ 157.541€ 195.599€ 209.034€ 308.837€ 132.046▼ 57,2%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 81.136€ 5.695€ 39.711€ 132.836€ 162.642€ 190.760€ 297.489€ 118.647▼ 60,1%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 9.101€ 8.966€ 8.866€ 1.520€ 529▼ 65,2%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 39.565€ 10.148€ 19.449€ 9.101€ 8.966€ 8.866€ 1.520€ 529▼ 65,2%
Financiële kosten65/66B---€ 18.386€ 19.284€ 22.070€ 41.898€ 39.974▼ 4,6%
Recurrente financiële kosten65€ 7.750€ 12.732€ 27.126€ 18.386€ 19.284€ 22.070€ 41.898€ 39.974▼ 4,6%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 112.951€ 3.111€ 32.034€ 123.551€ 152.323€ 177.556€ 257.110€ 79.202▼ 69,2%
Belastingen op het resultaat67/77€ 37.271€ 2.616€ 12.106€ 26.568€ 41.128€ 52.649€ 69.929€ 22.255▼ 68,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 75.680€ 495€ 19.928€ 96.984€ 111.196€ 124.907€ 187.181€ 56.947▼ 69,6%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 75.680€ 495€ 19.928€ 96.984€ 111.196€ 124.907€ 187.181€ 56.947▼ 69,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼ 4,3%
Vaste activa21/28€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 36,4%
Materiële vaste activa22/27€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,008 mln▼ 45,6%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 46,3%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,003 mln€ 0,002 mln-€ 0,006 mln€ 0,005 mln▼ 21,9%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,003 mln€ 0,01 mln€ 0,008 mln€ 0,007 mln€ 0,002 mln▼ 65,4%
Financiële vaste activa28-€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼ 4,0%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln▼ 11,6%
Voorraden30/36---€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln▼ 11,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲ 1,6%
Handelsvorderingen40---€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼ 50,1%
Overige vorderingen41---€ 0,001 mln-€ 0,04 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲ 30,8%
Liquide middelen54/58€ 0,06 mln€ 0,2 mln€ 0,03 mln€ 0,002 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln▼ 12,7%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 31,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼ 4,3%
Eigen vermogen10/15€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 7,7%
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 8,2%
Schulden17/49€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 0,9 mln▼ 12,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln▲ 94,6%
Financiële schulden170/4---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln▲ 94,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 1,0 mln€ 0,8 mln▼ 20,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 6,9%
Financiële schulden43---€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln--
Kredietinstellingen430/8---€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln--
Handelsschulden44€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼ 88,1%
Leveranciers440/4---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼ 88,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,009 mln€ 168€ 168=
Belastingen450/3---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,009 mln€ 168€ 168=
Overige schulden47/48---€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,02 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲ 17,1%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,006 mln€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln▼ 51,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 75.680€ 495€ 19.928€ 96.984€ 111.196€ 124.907€ 187.181€ 56.947▼ 69,6%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 26.463€ 21.231€ 20.179€ 20.082€ 6.887€ 10.427€ 9.533€ 5.264▼ 44,8%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 102.143€ 21.726€ 40.107€ 117.066€ 118.083€ 135.333€ 196.714€ 62.211▼ 68,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 15.101-€ 3.058-€ 1.396-€ 12.895€ 0-€ 10.712€ 1.774-
Verandering liquide middelen-€ 111.856-€ 138.817-€ 29.359€ 101.950-€ 1.239-€ 7.609-€ 12.078▼ 58,7%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 22-07-2026 2026-00331817 NBB
31-12-2024 volledig schema 24-07-2025 2025-00310970 PDF
31-12-2023 volledig schema 18-07-2024 2024-00264691 PDF
31-12-2022 volledig schema 25-07-2023 2023-00289104 PDF
31-12-2021 volledig schema 26-07-2022 2022-20240705 PDF
31-12-2020 volledig schema 31-08-2021 2021-62600110 PDF
31-12-2019 volledig schema 22-10-2020 2020-62900483 PDF
31-12-2018 volledig schema 27-06-2019 2019-26300275 PDF
31-12-2017 volledig schema 30-08-2018 2018-56100345 PDF
31-12-2016 microschema 31-08-2017 2017-60200497 PDF

Toon alle 17 neerleggingen

Volgende stappen