OLINE
ActiefSamenvatting
OLINE is actief sinds 2016, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had OLINE een eigen vermogen van € 25,3 mln en een nettoresultaat van € 614.698. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±1% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 83% van de 10.798 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 22-12-2016 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200
- Vestigingseenheid
- 2.261.597.362 7501 Tournai, sinds 22-12-2016
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 20-11-2020
Bestuur en eigendom
- DUFOUR OlivierBestuurder · sinds 21-11-2023
- Deelnemingen
- Aandelen in 2 ondernemingen COSELIMMO en COSELOG
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Brutomarge
- € 8.127
- ▼ 9,9%
- Omzet
- ≈ € 33.000
- geschat
- Winst
- € 614.698
- ▲ 50,3%
- Eigen vermogen
- € 25,3 mln
- ▲ 2,1%
- Balanstotaal
- € 29,0 mln
- ▲ 1,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,72, liquide middelen € 32.697verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 29,0 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 14-07-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 82% van hen, de liquiditeit beter dan bij 47%, de rentabiliteit beter dan bij 45% en de groei beter dan bij 47%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 14-07-2026 bij de NBB alle 9 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 12% lager dan in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).
- 2025 Nettoresultaat +50% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het volledig schema.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Financiële vaste activa | - | - | € 4,8 mln | - | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als OLINE: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 12 mln en € 33 mln, opgericht tussen 2011 en 2019.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OLINE Tournai | 2016 | € 29,0 mln | € 25,3 mln | € 0,008 mln | € 0,6 mln | - | 2025 |
| CRESCENDO INVEST Tournai | 2016 | € 29,0 mln | € 25,4 mln | € 0,009 mln | € 0,6 mln | - | 2025 |
| PERFECTO INVEST Tournai | 2016 | € 29,0 mln | € 25,4 mln | € 0,009 mln | € 0,6 mln | - | 2025 |
| CREATIVE CAPITAL ANTWERP Knokke-Heist | 2016 | € 14,4 mln | € 0,8 mln | € 0,008 mln | € 0,04 mln | 1,6 | 2025 |
| UpcircleS Namur | 2019 | € 17,5 mln | € 5,6 mln | € 0,01 mln | € 4,5 mln | - | 2025 |
| Hermes Halen | 2017 | € 11,6 mln | € 10,7 mln | € 0,006 mln | € 0,2 mln | - | 2025 |
| PSC Logistics Ukkel | 2011 | € 33,5 mln | € 32,9 mln | € 0,02 mln | € 5,5 mln | - | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 54.697 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 868 | € 868 | € 1.010 | € 968 | € 1.048 | ▲ 8,4% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 5.000 | € 4.478 | € 3.022 | € 2.305 | € 9.516 | € 8.465 | € 9.023 | € 8.127 | ▼ 9,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 4.582 | € 3.610 | € 2.154 | € 1.437 | € 8.648 | € 7.455 | € 8.055 | € 7.079 | ▼ 12,1% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 75.010 | € 0 | € 750.000 | € 405.847 | € 614.755 | ▲ 51,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0 | - | € 4 | € 75.010 | € 0 | € 750.000 | € 405.847 | € 614.755 | ▲ 51,5% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 152 | € 138 | € 279 | € 1.885 | € 2.238 | ▲ 18,7% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 129 | € 188 | € 50 | € 152 | € 138 | € 279 | € 1.885 | € 2.238 | ▲ 18,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 4.453 | € 3.422 | € 2.108 | € 76.295 | € 8.510 | € 757.176 | € 412.017 | € 619.596 | ▲ 50,4% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0 | - | € 1 | € 123 | € 2.127 | € 1.915 | € 3.075 | € 4.899 | ▲ 59,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 4.453 | € 3.422 | € 2.107 | € 76.172 | € 6.382 | € 755.261 | € 408.942 | € 614.698 | ▲ 50,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 4.453 | € 3.422 | € 2.107 | € 76.172 | € 6.382 | € 755.261 | € 408.942 | € 614.698 | ▲ 50,3% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 28,4 mln | € 28,6 mln | € 29,0 mln | ▲ 1,5% |
| Oprichtingskosten20 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vaste activa21/28 | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 28,3 mln | € 28,3 mln | € 28,3 mln | = |
| Immateriële vaste activa21 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Financiële vaste activa28 | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 28,3 mln | € 28,3 mln | € 28,3 mln | = |
| Vlottende activa29/58 | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,03 mln | € 0,2 mln | € 0,7 mln | ▲ 178% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,005 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,09 mln | € 0,08 mln | € 0,01 mln | € 0,2 mln | € 0,6 mln | ▲ 179% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | ▲ 68,6% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,08 mln | € 0,07 mln | € 3 | € 0,2 mln | € 0,6 mln | ▲ 185% |
| Geldbeleggingen50/53 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Liquide middelen54/58 | € 0,009 mln | € 0,006 mln | € 0,007 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,03 mln | ▲ 169% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,002 mln | € 0 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | ▲ 87,7% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 28,4 mln | € 28,6 mln | € 29,0 mln | ▲ 1,5% |
| Eigen vermogen10/15 | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,6 mln | € 23,6 mln | € 24,4 mln | € 24,8 mln | € 25,3 mln | ▲ 2,1% |
| Inbreng10/11 | € 23,5 mln | € 23,5 mln | - | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | € 23,5 mln | = |
| Reserves13 | € 0 | - | - | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,8 mln | € 1,2 mln | € 1,8 mln | ▲ 41,3% |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,8 mln | € 1,2 mln | € 1,8 mln | ▲ 41,3% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 0,006 mln | -€ 0,003 mln | -€ 0,001 mln | € 0 | - | - | - | - | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Schulden17/49 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 4,0 mln | € 3,8 mln | € 3,7 mln | ▼ 2,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0 | - | - | - | - | € 3,6 mln | € 3,2 mln | € 2,8 mln | ▼ 12,6% |
| Overige schulden178/9 | - | - | - | - | - | € 3,6 mln | € 3,2 mln | € 2,8 mln | ▼ 12,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,9 mln | ▲ 50,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | = |
| Handelsschulden44 | € 0 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 346 | € 0,002 mln | € 2 | € 0,001 mln | € 0,003 mln | ▲ 318% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 346 | € 0,002 mln | € 2 | € 0,001 mln | € 0,003 mln | ▲ 318% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,001 mln | ▼ 80,3% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,001 mln | ▼ 80,3% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,5 mln | ▲ 147% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,08 mln | € 0,006 mln | € 0,8 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | ▲ 50,3% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,08 mln | € 0,006 mln | € 0,8 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | ▲ 50,3% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | -€ 4,8 mln | € 0 | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 0,004 mln | € 0,001 mln | € 0,004 mln | € 0,006 mln | € 0,001 mln | -€ 0,006 mln | € 0,02 mln | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (9)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 14-07-2026 | 2026-00291423 | NBB |
| 31-12-2024 | volledig schema | 29-08-2025 | 2025-00442060 | |
| 31-12-2023 | volledig schema | 30-08-2024 | 2024-00431063 | |
| 31-12-2022 | volledig schema | 31-08-2023 | 2023-00397440 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 06-07-2022 | 2022-20166464 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 27-09-2021 | 2021-68600388 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 31-07-2020 | 2020-37500230 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 29-08-2019 | 2019-60800554 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 30-08-2018 | 2018-60100550 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 29-02-2024 Omzetting van het kapitaal · mis à disposition pour des distributions futures
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- einde niet gedateerd
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| DUFOUR Olivier |
|
| DE GANCK Nathalie Elsa Alice |
|
| DUFOUR Eliott Pierre Bernard Éric Stéphanie |
|
| DUFOUR Fanny Anaïs Frédérique |
|
| DUFOUR Louis Pierre-Paul Valéry |
|
| DUFOUR Frédéric Jérôme Régis |
|
| DUFOUR Philippe Fernand Jérôme Jean |
|
Statuten
Bestuur en vertegenwoordiging
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- “Rémunération des administrateurs, fixe ou proportionnelle”
Toezicht, ontbinding en vereffening
- Regeling ontbindingDe statuten bepalen wanneer en door wie de vennootschap ontbonden kan worden.
- “Prévues pour modifications aux statuts, 26”
- Regeling vereffeningBij een vereffening krijgen eerst de schuldeisers hun geld. Wat overblijft, gaat naar de aandeelhouders.
- “27, désigner un ou plusieurs liquidateurs et déterminer pouvoirs et émoluments”
Statuten, akte van 29-02-2024 (in het Frans)
Netwerk & groep
Deelnemingen en dochters
2 deelnemingenDeelnemingen 2
Bron voor elke deelneming eigen jaarrekening 2025
- Eigen vermogen € 3,9 mln Winst van € 923.624 in 2025 (winst van € 1,2 mln in 2024) Checked score 8533,33%
- Eigen vermogen € 34,6 mln Verlies van € 7,0 mln in 2025 (winst van € 4,5 mln in 2024) Checked score 8533,33%
Verbindingen & netwerk
10 verbonden bedrijvenToon 6 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
19-09
Staatsblad-akte
Ontslag: DE GANCK Nathalie Elsa Alice (administrateur statutaire suppléant)Benoemingen: DUFOUR Fanny Anaïs Frédérique, DUFOUR Louis Pierre-Paul Valéry en DUFOUR Eliott Pierre Bernard Éric Stéphanie · Kwijting bestuurder · Statutenwijziging9 punten ▸
- Algemene vergadering, 12-09-2025
- Ontslag bestuurder, DE GANCK Nathalie Elsa Alice (administrateur statutaire suppléant)
- Kwijting bestuurder, DE GANCK Nathalie Elsa Alice
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Fanny Anaïs Frédérique (administrateur statutaire suppléant)
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Louis Pierre-Paul Valéry (administrateur statutaire suppléant)
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Eliott Pierre Bernard Éric Stéphanie (administrateur statutaire suppléant)
- Statutenwijziging, 11
- Overige bepaling, “établir et de déposer la coordination des statuts, mission au notaire” (akte in het Frans)
- Volmacht
29-02
Staatsblad-akte
Benoemingen: DUFOUR Olivier, DE GANCK Nathalie Elsa Alice en 2 anderenVolmacht · Statutaire zetel · Statutenwijziging12 punten ▸
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Olivier (statutair bestuurder)
- Benoeming bestuurder, DE GANCK Nathalie Elsa Alice (administrateur statutaire suppléant)
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Philippe Fernand Jérôme Jean (administrateur statutaire suppléant)
- Benoeming bestuurder, DUFOUR Frédéric Jérôme Régis (administrateur statutaire suppléant)
- Volmacht, Vincent LELUBRE
- Statutaire zetel, “7501 Tournai (ex-Orcq), Vieux Chemin de Lille”, 54 (akte in het Frans)
- Volmacht
- Algemene vergadering, 21-11-2023
- Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
- Kapitaalomzetting, “mis à disposition pour des distributions futures” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “adaptation statuts concernant adresse du siège au Code des sociétés et des associations”, 3 (akte in het Frans)
- Kapitaal
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 57060A0295/00K000 | Wallonië | 5.497 m² | 1 · 268 m² | - |