Ga naar inhoud

ODMC

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefKapucijnendreef 62, 3090 Overijse, BelgiëKBO/BCE: BE 0897.279.989
Samenvatting

ODMC is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,1 mln en een nettoresultaat van € 283.620. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 17% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 61% van 1.078 sectorgenoten (NACE 93, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.
NACE 93299
Grootste bedrijf op balanstotaal in Overijse, sector Kunst, sport en recreatie1 vestiging
Schaal
€ 2,6 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,1 mln
Winst
€ 283.620
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 94verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,6 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)Opgericht in 2008Eigen vermogen € 1,1 mln (43,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 54% van de sectorgenoten (NACE 93, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 69-9
eigen vermogen 43,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50-8
kortlopende schulden 25,4% · geldmiddelen 7,6%
Rentabiliteit 82+39
rendement op activa 10,8%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (422 ondernemingen, NACE 93, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: < 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 100.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,33 tegenover 2,69 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 25,4% en geldmiddelen: 7,6% van het balanstotaal), en 56,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 93, klein): beter dan 66% op solvabiliteit, 44% op liquiditeit, 85% op rentabiliteit en 22% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2008
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,1 mln (43,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
2024
38 dagen vroeg
2023
6 dagen te laat
2022
23 dagen te laat
2021
5 dagen vroeg
2020
30 dagen te laat
2019
10 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 93) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Algemene vergadering · AandelensoortVerslag commissaris · Kapitaalverhoging
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Algemene vergadering · Herbenoeming commissarisHerbenoeming bestuurder · Vaste vertegenwoordiger

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Eigen vermogen
€ 1,1 mln▼ 15,7%
2024 · € 1,4 mln
Totaal activa
€ 2,6 mln▲ 3,0%
2024 · € 2,5 mln
Nettoresultaat
€ 283.620▲ 423%
2024 · € 54.272
Werkkapitaal
€ 222.067▼ 51,8%
2024 · € 461.168
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat herstelt in 2025; 2025 ligt 137% boven 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,4 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,3 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 93: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,2 mln-€ 0,3 mln▲ 23,3%€ 0,3 mln▼ 1,5%€ 0,2 mln▼ 44,0%€ 0,5 mln▲ 199%€ 0,7 mln▲ 41,0%€ 0,2 mln▼ 75,8%€ 0,4 mln▲ 137%
Nettoresultaat€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 23,7%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 0,9%€ 0,09 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 53,9%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 265%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 39,5%€ 0,05 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 88,4%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 423%
Eigen vermogen€ 0,3 mln-€ 0,6 mln▲ 57,9%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 36,3%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,7%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,8%€ 1,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 40,1%€ 1,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 2,8%€ 1,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 15,7%
Totaal activa€ 0,9 mln-€ 1,0 mln▲ 16,3%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,4%€ 2,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 84,0%€ 2,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,7%€ 2,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 6,7%€ 2,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 4,3%€ 2,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,0%
Schulden€ 0,5 mln-€ 0,5 mln▼ 11,1%€ 0,5 mln▼ 2,6%€ 1,4 mln▲ 202%€ 1,5 mln▲ 7,3%€ 1,3 mln▼ 15,6%€ 1,2 mln▼ 5,9%€ 1,5 mln▲ 24,5%
Werkkapitaal€ 0,09 mln-€ 0,3 mln▲ 199%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 48,0%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 33,1%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 12,7%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 85,7%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 19,5%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 51,8%
Solvabiliteit39,7%-53,9%▲ 14,2pp62,1%boven de middelste helft van de sector▲ 8,2pp37,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 24,4pp40,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,4pp52,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,5pp53,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp43,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,7pp
Liquiditeit2,01-4,31▲ 2,304,35boven de middelste helft van de sector▲ 0,042,60boven de middelste helft van de sector▼ 1,751,82binnen de middelste helft van de sector▼ 0,783,34boven de middelste helft van de sector▲ 1,522,69boven de middelste helft van de sector▼ 0,661,33binnen de middelste helft van de sector▼ 1,35
Rendabiliteit (ROA)18,6%-19,8%▲ 1,2pp16,5%boven de middelste helft van de sector▼ 3,2pp4,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 12,4pp13,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,4pp17,7%boven de middelste helft van de sector▲ 4,2pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 15,6pp10,8%boven de middelste helft van de sector▲ 8,7pp
Personeel (VTE)0onder de middelste helft van de sector0onder de middelste helft van de sector
boven binnen onder de middelste helft van NACE 93: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort of microschema vereist die niet.
Waarom een cijfer sterk bewoog
  • 2024 Nettoresultaat -88% tegenover 2023. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het microschema.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,6 mln
Vaste activa € 1,7 mln ▼ 4,2%
Vlottende activa € 886.883 ▲ 20,7%
Passiva € 2,6 mln
Eigen vermogen € 1,1 mln ▼ 15,7%
Schulden € 1,5 mln ▲ 24,5%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 46,6% naar 56,3%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 474.441▲
2024 · € 240.522
Cashflow
€ 364.118▲
2024 · € 128.549
Schuldgraad
1,29▲
2024 · 0,87
ROE
24,8%▲
2024 · 4,0%
Rentedekking
47,64▲
2024 · 2,64
Schulden ≤ 1 jaar
€ 664.816▲
2024 · € 273.524
Schulden > 1 jaar
€ 806.840▼
2024 · € 908.178
Belastingen
€ 121.366▲
2024 · € 40.258
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 17.811 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,3% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,5% nog.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,3% ging failliet
3,2% stopte op een andere manier
96,5% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van < 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 17.811 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 53 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,5 mln€ 2,6 mln▲
Vaste activa21/28€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,6 mln€ 1,5 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲
Meubilair en rollend materieel24€ 0,1 mln€ 0,07 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,09 mln€ 0,3 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼
Overige vorderingen41€ 0,02 mln€ 0,2 mln▲
Geldbeleggingen50/53€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,002 mln€ 0,02 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,5 mln€ 2,6 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 1,4 mln€ 1,1 mln▼
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 1,3 mln€ 1,1 mln▼
Belastingvrije reserves132€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Beschikbare reserves133€ 1,0 mln€ 0,7 mln▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 0€ 0=
Schulden17/49€ 1,2 mln€ 1,5 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Overige schulden178/9-€ 0,002 mln
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Handelsschulden44€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼
Belastingen450/3€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,09 mln€ 0,5 mln▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,07 mln€ 0,08 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,09 mln€ 0,01 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,09 mln€ 0,01 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,09 mln€ 0,4 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,04 mln€ 0,1 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,05 mln€ 0,3 mln▲
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 0,1 mln€ 0,06 mln▼
Overboeking naar de belastingvrije reserves689€ 0€ 0,1 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 0,09 mln€ 0,5 mln▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Aan de overige reserves6921€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Uit te keren winst694/7€ 0,09 mln€ 0,5 mln▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0,09 mln€ 0,5 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90870,00,0=

De toelichting bij deze jaarrekening (21 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 34.295€ 33.711€ 33.710€ 43.589€ 64.868€ 69.535€ 74.277€ 80.499▲ 8,4%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 149.683€ 6.880€ 9.685€ 17.323€ 9.706▼ 44,0%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 338.551€ 332.490€ 331.671€ 356.218€ 559.420€ 766.850€ 257.845€ 484.147▲ 87,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 239.691€ 295.434€ 290.856€ 162.946€ 487.672€ 687.630€ 166.245€ 393.942▲ 137%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 2.829€ 3.003€ 6.332€ 19.466€ 21.002▲ 7,9%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 89€ 5.396€ 1.686€ 2.829€ 3.003€ 6.332€ 19.466€ 21.002▲ 7,9%
Financiële kosten65/66B---€ 8.451€ 13.020€ 11.075€ 91.180€ 9.958▼ 89,1%
Recurrente financiële kosten65€ 3.115€ 6.695€ 5.986€ 8.451€ 13.020€ 11.075€ 91.180€ 9.958▼ 89,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 236.665€ 294.135€ 286.556€ 157.324€ 477.655€ 682.887€ 94.530€ 404.986▲ 328%
Belastingen op het resultaat67/77€ 73.600€ 92.356€ 86.683€ 65.159€ 140.888€ 213.038€ 40.258€ 121.366▲ 201%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 163.065€ 201.779€ 199.873€ 92.165€ 336.767€ 469.849€ 54.272€ 283.620▲ 423%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 114.020€ 49.840€ 110.360€ 96.830€ 63.150▼ 34,8%
Overboeking naar de belastingvrije reserves689----€ 109.460€ 210.500€ 0€ 125.226-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 70.505€ 91.419€ 103.043€ 206.185€ 277.147€ 369.709€ 151.102€ 221.543▲ 46,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,2 mln€ 2,2 mln€ 2,5 mln€ 2,7 mln€ 2,5 mln€ 2,6 mln▲ 3,0%
Vaste activa21/28€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼ 4,2%
Materiële vaste activa22/27€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 4,5%
Terreinen en gebouwen22---€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln€ 1,6 mln€ 1,5 mln▼ 3,3%
Installaties, machines en uitrusting23------€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲ 33,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,01 mln-€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln▼ 25,8%
Financiële vaste activa28€ 90€ 90€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲ 20,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,09 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln-€ 0,1 mln€ 0,01 mln€ 0,09 mln€ 0,3 mln▲ 251%
Handelsvorderingen40----€ 0,1 mln€ 0,01 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼ 15,6%
Overige vorderingen41----€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,02 mln€ 0,2 mln▲ 1.058%
Geldbeleggingen50/53€ 0,009 mln€ 2€ 2€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 25,0%
Liquide middelen54/58€ 0,09 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 21,7%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,006 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln€ 0,02 mln▲ 917%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,2 mln€ 2,2 mln€ 2,5 mln€ 2,7 mln€ 2,5 mln€ 2,6 mln▲ 3,0%
Eigen vermogen10/15€ 0,3 mln€ 0,6 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 1,0 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,1 mln▼ 15,7%
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Kapitaal10---€ 0,02 mln€ 0,02 mln----
Geplaatst kapitaal100---€ 0,02 mln€ 0,02 mln----
Buiten kapitaal11-----€ 0,02 mln---
Andere1109/19-----€ 0,02 mln---
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 1,0 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 1,1 mln▼ 15,9%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,6 mln€ 0,7 mln----
Wettelijke reserve130---€ 0,002 mln€ 0,002 mln----
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,6 mln€ 0,7 mln----
Belastingvrije reserves132---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 19,4%
Beschikbare reserves133-----€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,7 mln▼ 27,0%
Overgedragen winst (verlies)14------€ 0€ 0-
Schulden17/49€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,5 mln▲ 24,5%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 11,2%
Financiële schulden170/4---€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 11,4%
Overige schulden178/9---€ 0,002 mln---€ 0,002 mln-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,09 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲ 143%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 1,0%
Handelsschulden44€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,006 mln€ 246€ 124€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 3,9%
Leveranciers440/4---€ 246€ 124€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 3,9%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 17,3%
Belastingen450/3---€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 17,3%
Overige schulden47/48---€ 0,008 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,09 mln€ 0,5 mln▲ 430%
Overlopende rekeningen492/3----€ 252----
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,05 mln€ 0,3 mln▲ 423%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln▲ 8,4%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln▲ 183%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 0,05 mln-€ 1,1 mln-€ 0,09 mln-€ 0,1 mln-€ 0,04 mln-€ 0,006 mln▲ 87,3%
Verandering liquide middelen-€ 0,2 mln€ 0,2 mln-€ 0,2 mln€ 0,07 mln-€ 0,3 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼ 34,5%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 30-06-2026 2026-00221085
31-12-2024 verkort schema 23-06-2025 2025-00162725
31-12-2023 microschema 06-08-2024 2024-00330356
31-12-2022 microschema 23-08-2023 2023-00356698
31-12-2021 microschema 26-07-2022 2022-20221674
31-12-2020 microschema 30-08-2021 2021-55900570
31-12-2019 microschema 10-08-2020 2020-39900184
31-12-2018 microschema 19-08-2019 2019-47000223
31-12-2017 microschema 23-08-2018 2018-49200554
31-12-2016 microschema 31-08-2017 2017-59100073

Toon alle 17 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 6.677 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g. (NACE 93299) zijn de cijfers van 1.171 gekend. 425 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 2 Staatsbladakten verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Groep en netwerk

Verbindingen & netwerk

Diepte

De bestuursmandaten staan hieronder; hier verkent u ze als netwerk.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Bestuursmandaten elders

1 bestuursmandaat
Bestuursmandaten van deze ondernemingdeze onderneming zetelt in hun bestuur1

Geschiedenis

Op 15 april 2008 werd ODMC opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 878.154 in 2018 naar € 2,6 mln in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
31-07
Staatsblad-akte Algemene vergadering · Aandelensoort
Verslag commissaris · Kapitaalverhoging
30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · verkort schema
2025
17-12
Staatsblad-akte Algemene vergadering · Herbenoeming commissaris
Herbenoeming bestuurder · Vaste vertegenwoordiger
23-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · verkort schema
2024
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 54.272 ▼88,4%
Nettoresultaat zakt naar € 54.272, het laagste van de reeks; herstel start het jaar erna.
06-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema · 6 dagen te laat
2023
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 469.849 ▲39,5%
Bedrijfsresultaat € 687.630, nettoresultaat € 469.849, beide een record.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 1 mlneigen vermogen € 1,4 mln ▲40,1%
Winst in elk boekjaar sinds 2018 bouwt het eigen vermogen op tot € 1,4 mln.
23-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema · 23 dagen te laat
2022
26-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
2021
30-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · microschema · 30 dagen te laat
2020
09-10
Staatsblad-akte Algemene vergadering · Benoeming bestuurder
Vaste vertegenwoordiger · Bezoldiging mandaat
Toon oudere gebeurtenissen
10-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · microschema · 10 dagen te laat
2019
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 4,31
Liquiditeit van 2,01 naar 4,31; kortetermijnschuld zakt van € 91.070 naar € 83.446.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 500.000eigen vermogen € 550.183 ▲57,9%
Winst in elk boekjaar sinds 2018 bouwt het eigen vermogen op tot € 550.183.
19-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · microschema · 19 dagen te laat
2018
23-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · microschema · 23 dagen te laat
2017
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · microschema · 31 dagen te laat
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.Van de 17 neergelegde jaarrekeningen staan hier de laatste 10; alle 17 staan bij Financieel.
0 van 2 akten gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 2 Staatsblad-akten van deze onderneming. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht15-04-2008
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
93299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.
Contact
E-mail olivierdelporte@hotmail.comOverijse
Telefoon 02/7330251Overijse
Fax 02/7330251Overijse
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0897279989
Ook 9925:BE0897279989
Ingeschreven 28-08-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 14 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Erkenningen · vergunningen · registraties

Legal Entity Identifier

875500EL74R4OLCZCI54
actief in het LEI-register

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Overijse · 1 vestigingseenheid sinds 2008
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
3.987 m²
Gebouwvoetafdruk
508 m²
Volume, LiDAR
2.887 m³
2 percelen, Vlaanderen · hoogste gebouw 20,2 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
ODMC
Trilpopulierenlaan 2, 3090 OverijseOverige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.
sinds 2008vestigingsnr. 2.170.305.021
2 percelen
Vlaanderen 2 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23062N0035/00L021 Vlaanderen 2.929 m² 1 · 295 m² 20,2 m · 2
23062M0514/00C000 Vlaanderen 1.058 m² 1 · 213 m² 6,6 m · 2
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Alle 2 percelen hebben een exacte adresmatch.