Ga naar inhoud

Oak Development

Actief
BVopgericht 20196 jaar actiefEdward Pecherstraat 38, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0737.447.844
Samenvatting

Oak Development is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 40.303 en een nettoresultaat van € 3.057. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 34% van 16.824 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 40.303▲ 8,2%
2024 · € 37.246
Totaal activa
€ 360.712▲ 0,8%
2024 · € 357.893
Nettoresultaat
€ 3.057▼ 46,1%
2024 · € 5.666
Werkkapitaal
€ 290.303▲ 1,1%
2024 · € 287.246
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt twee jaar op rij; 2025 ligt 17% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 3.207 2025 Nettoresultaat€ 3.057 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 6.615--€ 18.902▼ 186%-€ 11.525▲ 39,0%€ 29.857€ 3.843▼ 87,1%€ 3.207▼ 16,6%
Nettoresultaat-€ 7.580binnen de middelste helft van de sector--€ 30.069onder de middelste helft van de sector▼ 297%-€ 18.796onder de middelste helft van de sector▲ 37,5%€ 38.024boven de middelste helft van de sector€ 5.666binnen de middelste helft van de sector▼ 85,1%€ 3.057binnen de middelste helft van de sector▼ 46,1%
Eigen vermogen€ 42.420binnen de middelste helft van de sector-€ 12.351onder de middelste helft van de sector▼ 70,9%-€ 6.445onder de middelste helft van de sector€ 31.580binnen de middelste helft van de sector€ 37.246binnen de middelste helft van de sector▲ 17,9%€ 40.303binnen de middelste helft van de sector▲ 8,2%
Totaal activa€ 444.969binnen de middelste helft van de sector-€ 414.598binnen de middelste helft van de sector▼ 6,8%€ 403.087binnen de middelste helft van de sector▼ 2,8%€ 352.570binnen de middelste helft van de sector▼ 12,5%€ 357.893binnen de middelste helft van de sector▲ 1,5%€ 360.712binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8%
Schulden€ 402.549-€ 402.247▼ 0,1%€ 409.532▲ 1,8%€ 320.991▼ 21,6%€ 320.647▼ 0,1%€ 320.409▼ 0,1%
Werkkapitaal€ 382.420boven de middelste helft van de sector-€ 352.351boven de middelste helft van de sector▼ 7,9%€ 143.555boven de middelste helft van de sector▼ 59,3%€ 281.580boven de middelste helft van de sector▲ 96,1%€ 287.246boven de middelste helft van de sector▲ 2,0%€ 290.303boven de middelste helft van de sector▲ 1,1%
Solvabiliteit9,5%binnen de middelste helft van de sector-3,0%onder de middelste helft van de sector▼ 6,6pp-1,6%onder de middelste helft van de sector▼ 4,6pp9,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 10,6pp10,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,5pp11,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp
Liquiditeit7,11boven de middelste helft van de sector-6,66boven de middelste helft van de sector▼ 0,451,55binnen de middelste helft van de sector▼ 5,114,97boven de middelste helft van de sector▲ 3,415,07boven de middelste helft van de sector▲ 0,105,12boven de middelste helft van de sector▲ 0,06
Rendabiliteit (ROA)-1,7%binnen de middelste helft van de sector--7,3%onder de middelste helft van de sector▼ 5,5pp-4,7%onder de middelste helft van de sector▲ 2,6pp10,8%boven de middelste helft van de sector▲ 15,4pp1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,2pp0,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Passiva € 360.712
Eigen vermogen € 40.303 ▲ 8,2%
Schulden € 320.409 ▼ 0,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 89,6% naar 88,8%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schuldgraad
7,95▼
2024 · 8,61
ROE
7,6%▼
2024 · 15,2%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 70.409▼
2024 · € 70.647
Schulden > 1 jaar
€ 250.000=
2024 · € 250.000
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 3.274 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 2,5% binnen 24 maanden failliet en bestaat 94,7% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst onder 5% van de balans
2,5% ging failliet
2,5% stopte op een andere manier
94,7% bestaat nog

Van nog 0,3% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,2% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.473 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 3.274 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 33 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 357.893€ 360.712▲
Vlottende activa29/58€ 357.893€ 360.712▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 16.046€ 23.306▲
Handelsvorderingen40€ 14.520€ 21.780▲
Overige vorderingen41€ 1.526€ 1.526=
Geldbeleggingen50/53€ 308.390€ 308.390=
Liquide middelen54/58€ 33.458€ 29.016▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 357.893€ 360.712▲
Eigen vermogen10/15€ 37.246€ 40.303▲
Inbreng10/11€ 50.000€ 50.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 12.754-€ 9.697▲
Schulden17/49€ 320.647€ 320.409▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 250.000€ 250.000=
Financiële schulden170/4€ 250.000€ 250.000=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 70.647€ 70.409▼
Handelsschulden44€ 0€ 69▲
Leveranciers440/4€ 0€ 69▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 337€ 30▼
Belastingen450/3€ 337€ 30▼
Overige schulden47/48€ 70.310€ 70.310=
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 505€ 520▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 4.348€ 3.727▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 3.843€ 3.207▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 2.084€ 0▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2.084€ 0▼
Financiële kosten65/66B€ 261€ 150▼
Recurrente financiële kosten65€ 261€ 150▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 5.666€ 3.057▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.666€ 3.057▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 5.666€ 3.057▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 12.754-€ 9.697▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 18.420-€ 12.754▲

De toelichting bij deze jaarrekening (2 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post202020212022202320242025Verschil
Andere bedrijfskosten640/8-€ 449€ 655€ 1.085€ 505€ 520▲ 2,8%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 6.025-€ 18.454-€ 10.870€ 30.942€ 4.348€ 3.727▼ 14,3%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 6.615-€ 18.902-€ 11.525€ 29.857€ 3.843€ 3.207▼ 16,6%
Financiële opbrengsten75/76B--€ 0€ 14.440€ 2.084€ 0▼ 100%
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 0€ 14.440€ 2.084€ 0▼ 100%
Financiële kosten65/66B-€ 11.167€ 7.271€ 6.273€ 261€ 150▼ 42,5%
Recurrente financiële kosten65€ 965€ 11.167€ 7.271€ 6.273€ 261€ 150▼ 42,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 7.580-€ 30.069-€ 18.796€ 38.024€ 5.666€ 3.057▼ 46,1%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 7.580-€ 30.069-€ 18.796€ 38.024€ 5.666€ 3.057▼ 46,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 7.580-€ 30.069-€ 18.796€ 38.024€ 5.666€ 3.057▼ 46,1%
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 444.969€ 414.598€ 403.087€ 352.570€ 357.893€ 360.712▲ 0,8%
Vlottende activa29/58€ 444.969€ 414.598€ 403.087€ 352.570€ 357.893€ 360.712▲ 0,8%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 346.500€ 393.478€ 393.478€ 0---
Voorraden30/36-€ 346.500€ 346.500€ 0---
Bestellingen in uitvoering37-€ 46.978€ 46.978€ 0---
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.046€ 2.546€ 250€ 8.024€ 16.046€ 23.306▲ 45,2%
Handelsvorderingen40---€ 6.000€ 14.520€ 21.780▲ 50,0%
Overige vorderingen41-€ 2.546€ 250€ 2.024€ 1.526€ 1.526=
Geldbeleggingen50/53---€ 300.000€ 308.390€ 308.390=
Liquide middelen54/58€ 46.421€ 18.253€ 9.000€ 41.545€ 33.458€ 29.016▼ 13,3%
Overlopende rekeningen490/1-€ 321€ 359€ 3.002€ 0--
Passiva
Totaal passiva10/49€ 444.969€ 414.598€ 403.087€ 352.570€ 357.893€ 360.712▲ 0,8%
Eigen vermogen10/15€ 42.420€ 12.351-€ 6.445€ 31.580€ 37.246€ 40.303▲ 8,2%
Inbreng10/11-€ 50.000€ 50.000€ 50.000€ 50.000€ 50.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 7.580-€ 37.649-€ 56.445-€ 18.420-€ 12.754-€ 9.697▲ 24,0%
Schulden17/49€ 402.549€ 402.247€ 409.532€ 320.991€ 320.647€ 320.409▼ 0,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 340.000€ 340.000€ 150.000€ 250.000€ 250.000€ 250.000=
Financiële schulden170/4-€ 340.000€ 150.000€ 250.000€ 250.000€ 250.000=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 62.549€ 62.247€ 259.532€ 70.991€ 70.647€ 70.409▼ 0,3%
Financiële schulden43--€ 188.859€ 0---
Kredietinstellingen430/8--€ 188.859€ 0---
Handelsschulden44€ 605€ 303€ 605€ 666€ 0€ 69-
Leveranciers440/4-€ 303€ 605€ 666€ 0€ 69-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45----€ 337€ 30▼ 91,1%
Belastingen450/3----€ 337€ 30▼ 91,1%
Overige schulden47/48-€ 61.944€ 70.068€ 70.325€ 70.310€ 70.310=
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 7.580-€ 30.069-€ 18.796€ 38.024€ 5.666€ 3.057▼ 46,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 7.580-€ 30.069-€ 18.796€ 38.024€ 5.666€ 3.057▼ 46,1%
Verandering liquide middelen--€ 28.167-€ 9.253€ 32.545-€ 8.087-€ 4.442▲ 45,1%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 26-06-2026 2026-00204357
31-12-2024 microschema 03-07-2025 2025-00232629
31-12-2023 microschema 01-07-2024 2024-00190634
31-12-2022 microschema 30-06-2023 2023-00182107
31-12-2021 microschema 27-06-2022 2022-20095645
31-12-2020 microschema 28-06-2021 2021-26400500

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 9.540 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121) zijn de cijfers van 7.336 gekend. 4.801 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.