Ga naar inhoud

OA RENOSOL

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefClos Sainte Barbe 36, 4041 Herstal, BelgiëKBO/BCE: BE 0724.685.911
Samenvatting

OA RENOSOL is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 392.419 en een nettoresultaat van € 153.311. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 37% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 56% van 34.143 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.
NACE 43990Gespecialiseerde bouw NACE 43333
1 vestiging
Schaal
€ 757.532balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 392.419
Winst
€ 153.311
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
84 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 14 dagen te laat neergelegd1 van 3 akten gelezen
Waarom 84verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenOpgericht in 2019verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 14-08-2026)Omvang: balanstotaal € 757.532Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
84 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 65% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 77+16
eigen vermogen 51,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 46+5
kortlopende schulden 35,6% · geldmiddelen 9,6%
Rentabiliteit 94+8
rendement op activa 20,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.546 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,2%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 30.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,48 tegenover 2,12 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 35,6% en geldmiddelen: 9,6% van het balanstotaal), en 48,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 56% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit, 80% op rentabiliteit en 86% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 14-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 757.532
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 6 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 14-08-2026, 14 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
14 dagen te laat
2024
54 dagen vroeg
2023
56 dagen vroeg
2022
82 dagen vroeg
2021
64 dagen vroeg
2020
50 dagen vroeg
2019
141 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 62 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  3. Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 153.311 ▲68,4%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 10.261 · 34.129 bedrijven € 153.311 Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 91.023 naar € 153.311 ▲ 68,4% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 757.532 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 757.532
Winst
€ 153.311
Solvabiliteit
51,8%
Balanstotaal▲ 14,4%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 07-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Terug winstgevend
  3. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 200.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.NACE 43990
Opgericht
09-04-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.