Ga naar inhoud

O.C RENOV

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefHonnestraat 1, 3700 Tongeren-Borgloon, BelgiëKBO/BCE: BE 1020.716.152
Samenvatting

De berekende faillissementskans van O.C RENOV over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 19.982 en een nettoresultaat van € 15.982. De solvabiliteit is beter dan 36% van 34.356 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Metselwerk
NACE 43910Gespecialiseerde bouw NACE 43350
1 vestiging
Schaal
€ 75.289omzet 2025
Eigen vermogen
€ 19.982
Winst
€ 15.982
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen vroeg
Waarom 56verhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: omzet € 75.289, balanstotaal € 57.763verlaagt risicoLiquiditeit 1,09, liquide middelen € 10.879Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 52% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 60
eigen vermogen 34,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 39
kortlopende schulden 65,4% · geldmiddelen 18,8%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 27,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.571 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 04-2026: 1,9% 05-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 1,5%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 1,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,09, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 65,4% en geldmiddelen: 18,8% van het balanstotaal), en 65,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 37% op solvabiliteit, 28% op liquiditeit en 92% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 75.289, balanstotaal € 57.763
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,09, liquide middelen € 10.879
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: CANDEMIR Orhan (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 75.289 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 05-03-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 75.289
Winst
€ 15.982
Solvabiliteit
34,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
MetselwerkNACE 43910
Opgericht
05-03-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
30
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.