Ga naar inhoud

NUKAMEL INTERNATIONAL

Actief
NVopgericht 200322 jaar actiefKleinhoefstraat 5, 2440 Geel, BelgiëKBO/BCE: BE 0862.239.928
Samenvatting

NUKAMEL INTERNATIONAL is actief sinds 2003, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had NUKAMEL INTERNATIONAL een eigen vermogen van € 2,2 mln en een nettoresultaat van € 554.296. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±0,3% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 790 ondernemingen in de sector voedingsmiddelen (NACE 10, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-12-2003 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 69 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 2 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Vervaardiging van veevoeders NACE 10910en 1 andere
Vestigingseenheid
2.135.603.171 2440 Geel, sinds 15-12-2003
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Nukamel Holding NVGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Jan Robert Hilda Druyts
  • De Heus Animal Nutrition BVBestuurder · vaste vertegenwoordiger Koen de Heus
Aandeelhouders
Deelnemingen
Aandelen in 2 ondernemingen Nukamel naar Nederlands Recht en NUKAMEL

Financiële situatie

98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 25.331
▼ 81,2%
Omzet
≈ € 91.000
geschat
Winst
€ 554.296
▲ 274%
Eigen vermogen
€ 2,2 mln
▲ 2,6%
Balanstotaal
€ 2,2 mln
▲ 0,8%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Nettoresultaat +274%: ander schema
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Voedingsmiddelen­industrie (NACE 10)Laatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatverlaagt risicoEigen vermogen € 2,2 mln (99,8% van het balanstotaal)Opgericht in 2003Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 81% van de kleine bedrijven in de sector voedingsmiddelen (NACE 10)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 99,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 68+15
kortlopende schulden 0,2% · geldmiddelen 14,3%
Rentabiliteit 100+45
rendement op activa 25,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (630 ondernemingen, NACE 10, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 210.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De kortlopende schulden zijn 0,2% en de geldmiddelen 14,3% van het balanstotaal. Van het actief is 0,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 10, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 95% van hen, de liquiditeit beter dan bij 86%, de rentabiliteit beter dan bij 98% en de groei beter dan bij 43%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Sector Voedingsmiddelen­industrie (NACE 10)
KBO
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Eigen vermogen € 2,2 mln (99,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2003
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 31 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
29 dagen te laat
2023
29 dagen te laat
2022
21 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
61 dagen te laat
2019
70 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 39 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 10) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025ander schema neergelegd ▲ 274% Bekijk
  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector voedingsmiddelensectormediaan 39,7% · 790 ondernemingen 99,8% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 554.296 8 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Herbenoeming: BV Vyvey & C° Bedrijfsrevisoren (commissaris)
  2. · Staatsblad-akte Ontslagen & benoemingen
  3. · Staatsblad-akte 4 bestuurders benoemd, 2 ontslagnemende bestuurdersOntslagen: Jan Robert Hilda Druyts (bestuurder en gedelegeerd bestuurder) en Koenraad Jacobus de Heus (bestuurder) · Benoemingen: Nukamel Holding NV, De Heus Animal Nutrition BV en BV VYVEY & Co · Vaste vertegenwoordigers: Jan Robert Hilda Druyts en Koen de Heus
Alle 18 gebeurtenissen

Verbonden ondernemingen van NUKAMEL INTERNATIONAL

Moeder en groep

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als NUKAMEL INTERNATIONAL: vervaardiging van veevoeders (NACE 10910). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 350.000 en € 4,5 mln, opgericht tussen 1986 en 2007.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
NUKAMEL INTERNATIONAL Geel€ 2,2 mln€ 0,03 mln
VOEDERS LAMBRECHT Wevelgem€ 1,3 mln€ 0,09 mln
GEVOSTOCK Dentergem€ 0,7 mln€ 0,02 mln
DORST Deinze€ 4,5 mln€ 0,07 mln
ALPHONSE BOCK Gouvy€ 1,8 mln€ 0,2 mln
HoPo Veurne€ 1,2 mln-
Du Benoit Fosses-la-Ville€ 0,4 mln€ 0,02 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van NUKAMEL INTERNATIONAL

Wat is het ondernemingsnummer van NUKAMEL INTERNATIONAL?
Het ondernemingsnummer van NUKAMEL INTERNATIONAL is 0862.239.928. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0862.239.928.
Waar is NUKAMEL INTERNATIONAL gevestigd?
De zetel is gevestigd op Kleinhoefstraat 5, 2440 Geel.Ondernemingsgegevens
Wat doet NUKAMEL INTERNATIONAL?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van veevoeders (NACE 10910).
Wat is de rechtsvorm van NUKAMEL INTERNATIONAL?
De rechtsvorm van NUKAMEL INTERNATIONAL is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd NUKAMEL INTERNATIONAL opgericht?
NUKAMEL INTERNATIONAL werd opgericht op 17-12-2003.
Is NUKAMEL INTERNATIONAL nog actief?
Ja, NUKAMEL INTERNATIONAL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van NUKAMEL INTERNATIONAL?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 91.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 25.331 en van 1.225 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 48.000 en € 170.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt NUKAMEL INTERNATIONAL winst?
In boekjaar 2025 boekte NUKAMEL INTERNATIONAL een winst van € 554.296.
Waar vind ik de jaarrekening van NUKAMEL INTERNATIONAL?
NUKAMEL INTERNATIONAL legde 22 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet NUKAMEL INTERNATIONAL de volgende jaarrekening neerleggen?
NUKAMEL INTERNATIONAL moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.