Ga naar inhoud

NUANCES COULEURS

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefKBO/BCE: BE 0754.398.494
Samenvatting

De berekende faillissementskans van NUANCES COULEURS over 12 maanden bedraagt 17,9% (hoog). Voor NUANCES COULEURS ontbreken minstens twee neerleggingscycli van de jaarrekening. De jaarrekening over 2023 toont een eigen vermogen van € 36.549 en een nettoresultaat van € 1.721, waarvan € 1.617 niet-recurrente opbrengsten. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 16% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 52% van 33.182 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2023). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventiesignalen. Wel staat er 1 administratieve registervermelding in het KBO (zie administratieve waarschuwingen).

Overzicht

Activiteit
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
NACE 43333
1 vestiging
Schaal
€ 78.565balanstotaal 2023
Eigen vermogen
€ 36.549
Winst
€ 1.721
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
17,9%
Cijfers 2023 te oud voor een score
Structuur
Jaarrekening 2024 niet neergelegd, 450 dagen na de termijn1 akte in het Staatsblad
Signalenverhoogt risico2 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 65 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2023 (neergelegd 14-10-2024)Ambtshalve doorhaling in de KBOOmvang: balanstotaal € 78.565Twee of meer boekjaren niet neergelegdJaarrekening 2023 65 dagen te laat neergelegdAdministratieve waarschuwingen in de KBO-publicatiesToon onderbouwing

Faillissementskans

Geen actuele score
Cijfers te oud
De beschikbare cijfers over boekjaar 2023 zijn te oud om de huidige gezondheid te beoordelen.
Faillissementskans: Hoog
Neerlegging: Minstens twee neerleggingscycli ontbreken
Financiële sterkte, boekjaar 2023 · streepje = 2022
Gemiddeld
Solvabiliteit 72-3
eigen vermogen 46,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 39+14
kortlopende schulden 53,5% · geldmiddelen 13,2%
Rentabiliteit 58-28
rendement op activa 2,2%
Faillissementskans, 12 maanden
17,9% Hoog
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 6 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.613 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,4% 12-2024: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,2%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 4,7%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 4,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 5,6%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 8,0%▲ +2,4 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 8,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 8,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 13,8%▲ +5,3 procentpunten t.o.v. 03-2026 05-2026: 13,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 13,5%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 13,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 17,0%▲ +3,5 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 17,0%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 17,9%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · 2 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 65 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2023 (neergelegd 14-10-2024)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Ambtshalve doorhaling in de KBO
KBO-publicaties
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 78.565
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Twee of meer boekjaren niet neergelegd
Sinds het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 ontbreken 2 boekjaren bij de Nationale Bank. Wie zo ver achterloopt, gaat negentien keer vaker failliet binnen het jaar dan een stipte neerlegger.
NBB · 3 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2024 einde boekjaar31-07-2025 termijn24-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Jaarrekening 2023 65 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2023 was neer te leggen tegen 31-07-2024 en werd neergelegd op 04-10-2024, 65 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
niet neergelegd
2023
65 dagen te laat
2022
431 dagen te laat
2021
796 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 431 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

verhoogt risico · Administratieve waarschuwingen in de KBO-publicaties
1 publicatie van de FOD Economie over deze onderneming, zoals een schrapping van adres, jaarrekening of UBO, of de intrekking ervan.
KBO-publicaties
Publicaties
Adres geschrapt
  1. Adres geschraptRue de Couillet 290 L’adresse…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2022 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Jaarrekening 2024 niet neergelegdtermijn was 31-07-2025 450 dagen na de termijn Bekijk
  • Balanstotaal 20233 boekjaren neergelegd € 78.565 Bekijk
  • Actief sinds 2020opgericht 14-09-2020 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2023
Balanstotaal
€ 78.565
Winst
€ 1.721
Solvabiliteit
46,5%
Balanstotaal▲ 12,2%
Nettoresultaat
20212023
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
  1. 04-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van…NACE 43333
Opgericht
14-09-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van NUANCES COULEURS

Wat is het ondernemingsnummer van NUANCES COULEURS?
0754.398.494. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0754.398.494.
Wat doet NUANCES COULEURS?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen (NACE 43333).
Wat is de rechtsvorm van NUANCES COULEURS?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd NUANCES COULEURS opgericht?
Op 14-09-2020.
Is NUANCES COULEURS nog actief?
Ja, NUANCES COULEURS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.Ondernemingsgegevens
Wat is de omzet van NUANCES COULEURS?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt NUANCES COULEURS winst?
In boekjaar 2023 boekte NUANCES COULEURS een winst van € 1.721.
Waar vind ik de jaarrekening van NUANCES COULEURS?
NUANCES COULEURS legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2023.

Verwante ondernemingen van NUANCES COULEURS

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.