Ga naar inhoud

Nova Sport

Actief
BVopgericht 20187 jaar actiefKunstlaan 56, 1000 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 357 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0715.834.363
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Nova Sport over 12 maanden bedraagt 1,9% (gemiddeld). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 103.519) en een nettoresultaat van € 3.847. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 20.550 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
NACE 62200
1 vestiging
Schaal
€ 10.989balanstotaal 2024
Eigen vermogen
-€ 103.519
Winst
€ 3.847
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,9%
Structuur
Moeder
JBCO · 100%
Jaarrekening 75 dagen te laat1 van 10 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 89 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 31-10-2025)verlaagt risicoSector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Omvang: balanstotaal € 10.989Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 26% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -942,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 7+7
kortlopende schulden 132,0% · geldmiddelen 5,3%
Rentabiliteit 87+87
rendement op activa 35,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,9% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.855 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,1% 12-2024: 1,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,7%▲ +1,3 procentpunten t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 4,6%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,9%▼ -3,7 procentpunten t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,9%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,58, onder 1; kortlopende schulden: 132% en geldmiddelen: 5,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 3% op liquiditeit, 50% op rentabiliteit en 48% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 89 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 31-10-2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 10.989
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 5% van 20550 sectorgenoten (2024).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 20550 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 5%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 75 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 6 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn14-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 28-10-2025, 89 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
89 dagen te laat
2023
138 dagen te laat
2022
99 dagen te laat
2021
92 dagen te laat
2020
61 dagen te laat
2019
150 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 105 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Ontslag: FATTAL KARAM (bestuurder)Staatsblad-akte
  3. Terug winstgevendnetto € 3.847

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 103.519 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 62,8% · 20.550 bedrijven -942,1% Bekijk
  • Positief: Terug winstgevend in 2024na -€ 151.460 in 2023 € 3.847 Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 75 dagen te laat Bekijk
  • In handen van JBCO 100% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 10.989
Winst
€ 3.847
Solvabiliteit
-942,1%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2020
  1. 16-12-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 07-11-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Liquiditeit meer dan verviervoudigd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer…NACE 62200
Opgericht
14-12-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.