Ga naar inhoud

NOT JUST SALT

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefPlantin en Moretuslei 155, 2140 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 12 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1022.450.472
Samenvatting

NOT JUST SALT is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 3.018) en een nettoresultaat van -€ 43.018. De solvabiliteit is beter dan 14% van 22.536 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
NACE 47110Detailhandel NACE 47252
2 vestigingen
Schaal
€ 9.161balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 3.018
Verlies
-€ 43.018
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Bestuur
6 leden
Jaarrekening 25 dagen te laat neergelegd
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 3.018Opgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 9.161Liquiditeit 0,67, liquide middelen € 3.822Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 22% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -32,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 132,9% · geldmiddelen 41,7%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -469,6%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.222 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 05-2026: 2,1% 06-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,4%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,67, onder 1; kortlopende schulden: 132,9% en geldmiddelen: 41,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 52% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 9.161
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,67, liquide middelen € 3.822
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 3.018
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 25-08-2026, 25 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
25 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Benoemingen: MERTENS Alexander, JANSSENS Frederick en…Vaste vertegenwoordiger: VERHULST Viktor ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  3. Statutenwijziging · DiversenKapitaalinbreng · Uitgifte aandelen ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 3.018 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.077 · 22.517 bedrijven -€ 43.018 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 28-08-2026 · 6 in functie 5 nieuw Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 9.161
Verlies
-€ 43.018
Solvabiliteit
-32,9%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
6 leden
  • GOFFA Ainsley Rosine DiederikBestuurder
  • COUCKE ChloéBestuurder
  • JANSSENS FrederickBestuurder
  • Kapitein CarolusBestuurder
  • MERTENS AlexanderBestuurder

en 1 andere bestuurder

Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2025
  1. 18-04-2025Oprichting
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNACE 47110
Opgericht
16-04-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
11
Doel
Ontwikkeling,verwerving,inkoop,verkoop,vermarkting,groothandel,kleinhandel,commercialisati…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van NOT JUST SALT

Wat is het ondernemingsnummer van NOT JUST SALT?
1022.450.472. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1022.450.472.
Waar is NOT JUST SALT gevestigd?
De zetel is gevestigd op Plantin en Moretuslei 155, 2140 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat doet NOT JUST SALT?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110).
Wat is de rechtsvorm van NOT JUST SALT?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd NOT JUST SALT opgericht?
Op 16-04-2025.
Is NOT JUST SALT nog actief?
Ja, NOT JUST SALT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van NOT JUST SALT?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt NOT JUST SALT winst?
In boekjaar 2025 boekte NOT JUST SALT een verlies van € 43.018.
Waar vind ik de jaarrekening van NOT JUST SALT?
NOT JUST SALT legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van NOT JUST SALT

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.