Ga naar inhoud

NORTH STAR SOLUTIONS

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefWaterloose Steenweg 88, 1640 Sint-Genesius-Rode, BelgiëKBO/BCE: BE 0798.222.106
Samenvatting

NORTH STAR SOLUTIONS is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 123.391 en een nettoresultaat van -€ 2.076. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 29% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 94% van 38.786 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 130.033balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 123.391
Verlies
-€ 2.076
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 184 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 95verlaagt risicoLiquiditeit 19,45, liquide middelen € 128.191Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 130.033Eigen vermogen € 123.391 (94,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 58% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 94,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 100+28
kortlopende schulden 5,1% · geldmiddelen 98,6%
Rentabiliteit 17-83
rendement op activa -1,6%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.350 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 11.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 19,45 tegenover 4,42 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 5,1% en geldmiddelen: 98,6% van het balanstotaal), en 5,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 86% op solvabiliteit, 97% op liquiditeit, 13% op rentabiliteit en 36% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 19,45, liquide middelen € 128.191
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 130.033
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 123.391 (94,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-10-2025, 184 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
184 dagen vroeg
2024
162 dagen vroeg
2023
152 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 166 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 november neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 2.076
  3. Liquiditeit meer dan verviervoudigdliquiditeit 19,45

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 73.628 in 2024 -€ 2.076 Bekijk
  • Positief: Bij de beste 6% op solvabiliteitsectormediaan 55,7% · 38.786 bedrijven 94,9% Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 130.033 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 130.033
Verlies
-€ 2.076
Solvabiliteit
94,9%
Balanstotaal▼ 19,6%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 19-11-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-09-2024Hoogste resultaat van 2023 tot 2025
  3. 30-09-2024Eigen vermogen boven € 100.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
08-02-2023
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.