Ga naar inhoud

NOA PRODUCTIONS

Actief
BVopgericht 200521 jaar actiefLang-Levenstraat 46, 1050 Elsene, BelgiëKBO/BCE: BE 0873.589.720
Samenvatting

NOA PRODUCTIONS is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 559.029 en een nettoresultaat van € 48.235. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 3,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 90% van 487 sectorgenoten (NACE 59, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Productie van televisieprogramma's
NACE 59114
1 vestiging
Schaal
€ 655.646balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 559.029
Winst
€ 48.235
Nettoresultaat -78%: boekjaar van 18 maanden
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 8 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 97verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 5,39, liquide middelen € 177.689Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-07-2026)Eigen vermogen € 559.029 (85,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 75% van de sectorgenoten (NACE 59, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 85,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 83+11
kortlopende schulden 11,7% · geldmiddelen 27,1%
Rentabiliteit 78-22
rendement op activa 7,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (2.566 ondernemingen, NACE 59, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%laagste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,0%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,1%▼ -1,9 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 50.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 5,39 tegenover 3,24 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 11,7% en geldmiddelen: 27,1% van het balanstotaal), en 14,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 59, micro): beter dan 89% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit en 60% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 5,39, liquide middelen € 177.689
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 559.029 (85,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar € 559.029
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
8 dagen vroeg
2024
2 dagen vroeg
2023
op de dag
2022
19 dagen te laat
2021
op de dag
2020
2 dagen vroeg
2019
3 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 59) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 41% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Zwakste boekjaarnetto € 48.235 ▼77,8%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 11% op solvabiliteitsectormediaan 32,2% · 487 bedrijven 85,3% Bekijk
  • Resultaat daalde in 2025boekjaar van 18 maanden ▼ 77,8% Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 48.235 7 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 655.646
Winst
€ 48.235
Solvabiliteit
85,3%
Balanstotaal▼ 12,0%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2007
  1. 30-06-2024Liquiditeit meer dan verdubbeld
  2. 30-06-2024Eigen vermogen boven € 500.000
  3. 31-01-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Productie van televisieprogramma'sNACE 59114
Opgericht
02-05-2005
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.