Ga naar inhoud

NIMA CONSTRUCT

Actief
BVopgericht 201214 jaar actiefBoterhoek 12, 9900 Eeklo, BelgiëKBO/BCE: BE 0844.197.730
Samenvatting

NIMA CONSTRUCT is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 33.881 en een nettoresultaat van € 1.965. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 12% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 56% van 22.260 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
NACE 47521
1 vestiging
Schaal
€ 82.727balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 33.881
Winst
€ 1.965
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 45 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 90verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 82.727Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 2,42, liquide middelen € 23.498Opgericht in 2012Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 61% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 66-10
eigen vermogen 41,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 78+1
kortlopende schulden 21,6% · geldmiddelen 28,4%
Rentabiliteit 72-7
rendement op activa 2,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.221 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,42 tegenover 1,74 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 21,6% en geldmiddelen: 28,4% van het balanstotaal), maar 59% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 56% op solvabiliteit, 83% op liquiditeit, 55% op rentabiliteit en 49% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,42, liquide middelen € 23.498
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2012
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 82.727
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-03-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
45 dagen vroeg
2024
1 dag vroeg
2023
4 dagen vroeg
2022
24 dagen vroeg
2021
40 dagen vroeg
2020
4 dagen vroeg
2019
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 april neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 33.881▲ 3,6%
2024 · € 32.716
Totaal activa
€ 82.727▲ 29,1%
2024 · € 64.056
Nettoresultaat
€ 1.965▼ 64,1%
2024 · € 5.477
Werkkapitaal
€ 25.287▲ 14,0%
2024 · € 22.180
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2019 tot 2025, 7 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 73% onder 2024 en is het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 2.140 2025 Nettoresultaat€ 1.965 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 47, Detailhandel: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 2.608-€ 10.868▲ 317%€ 2.888▼ 73,4%€ 4.114▲ 42,5%€ 4.301▲ 4,5%€ 7.860▲ 82,7%€ 2.140▼ 72,8%
Nettoresultaat€ 1.932-€ 8.087binnen de middelste helft van de sector▲ 319%€ 2.475binnen de middelste helft van de sector▼ 69,4%€ 3.258binnen de middelste helft van de sector▲ 31,7%€ 2.826binnen de middelste helft van de sector▼ 13,3%€ 5.477binnen de middelste helft van de sector▲ 93,8%€ 1.965binnen de middelste helft van de sector▼ 64,1%
Eigen vermogen€ 12.193-€ 20.280binnen de middelste helft van de sector▲ 66,3%€ 21.954binnen de middelste helft van de sector▲ 8,3%€ 24.413binnen de middelste helft van de sector▲ 11,2%€ 27.239binnen de middelste helft van de sector▲ 11,6%€ 32.716binnen de middelste helft van de sector▲ 20,1%€ 33.881binnen de middelste helft van de sector▲ 3,6%
Totaal activa€ 46.141-€ 95.442binnen de middelste helft van de sector▲ 107%€ 75.951binnen de middelste helft van de sector▼ 20,4%€ 71.949binnen de middelste helft van de sector▼ 5,3%€ 61.650binnen de middelste helft van de sector▼ 14,3%€ 64.056binnen de middelste helft van de sector▲ 3,9%€ 82.727binnen de middelste helft van de sector▲ 29,1%
Schulden€ 33.948-€ 75.163▲ 121%€ 53.997▼ 28,2%€ 47.536▼ 12,0%€ 34.411▼ 27,6%€ 31.340▼ 8,9%€ 48.845▲ 55,9%
Werkkapitaal€ 1.236--€ 18.860onder de middelste helft van de sector€ 4.383binnen de middelste helft van de sector€ 8.307binnen de middelste helft van de sector▲ 89,5%€ 12.374binnen de middelste helft van de sector▲ 49,0%€ 22.180binnen de middelste helft van de sector▲ 79,2%€ 25.287binnen de middelste helft van de sector▲ 14,0%
Solvabiliteit26,4%-21,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,2pp28,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,7pp33,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,0pp44,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 10,3pp51,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 6,9pp41,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 10,1pp
Liquiditeit1,04-0,74onder de middelste helft van de sector▼ 0,311,12binnen de middelste helft van de sector▲ 0,381,22binnen de middelste helft van de sector▲ 0,101,39binnen de middelste helft van de sector▲ 0,171,74binnen de middelste helft van de sector▲ 0,352,42binnen de middelste helft van de sector▲ 0,68
Rendabiliteit (ROA)4,2%-8,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,3pp3,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,2pp4,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,3pp4,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,1pp8,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,0pp2,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 6,2pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 47, Detailhandel: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 82.727
Vaste activa € 39.595 ▲ 232%
Vlottende activa € 43.132 ▼ 17,3%
Passiva € 82.727
Eigen vermogen € 33.881 ▲ 3,6%
Schulden € 48.845 ▲ 55,9%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 48,9% naar 59,0%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 16.401▲
2024 · € 16.295
Cashflow
€ 16.226▲
2024 · € 13.912
Snelle liquiditeit
1,52▲
2024 · 1,46
Schuldgraad
1,44▲
2024 · 0,96
ROE
5,8%▼
2024 · 16,7%
Rentedekking
meer dan 100▲
2024 · 78,24
Schulden ≤ 1 jaar
€ 17.845▼
2024 · € 29.953
Schulden > 1 jaar
€ 30.000
Belastingen
€ 117▼
2024 · € 2.175
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 10.905 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,7% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95,1% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,7% ging failliet
4,0% stopte op een andere manier
95,1% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,2% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.472 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 10.905 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 64.056€ 82.727▲
Vaste activa21/28€ 11.924€ 39.595▲
Materiële vaste activa22/27€ 11.924€ 39.595▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.966€ 1.179▼
Meubilair en rollend materieel24€ 9.957€ 38.416▲
Vlottende activa29/58€ 52.132€ 43.132▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 8.373€ 15.966▲
Voorraden30/36€ 3.914€ 7.343▲
Bestellingen in uitvoering37€ 4.459€ 8.623▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 13.125€ 478▼
Handelsvorderingen40€ 12.195€ 0▼
Overige vorderingen41€ 930€ 478▼
Liquide middelen54/58€ 29.473€ 23.498▼
Overlopende rekeningen490/1€ 1.161€ 3.190▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 64.056€ 82.727▲
Eigen vermogen10/15€ 32.716€ 33.881▲
Inbreng10/11€ 12.500€ 12.500=
Reserves13€ 20.216€ 21.381▲
Beschikbare reserves133€ 20.216€ 21.381▲
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0
Schulden17/49€ 31.340€ 48.845▲
Schulden op meer dan één jaar17-€ 30.000
Financiële schulden170/4-€ 30.000
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 29.953€ 17.845▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 1.298€ 0▼
Handelsschulden44€ 7.715€ 1.991▼
Leveranciers440/4€ 7.715€ 1.991▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 3.417€ 2.359▼
Belastingen450/3€ 3.417€ 2.359▼
Overige schulden47/48€ 17.523€ 13.495▼
Overlopende rekeningen492/3€ 1.387€ 1.000▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 500
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 8.435€ 14.261▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.537€ 1.672▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 17.832€ 18.073▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 7.860€ 2.140▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 0▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 0▼
Financiële kosten65/66B€ 208€ 58▼
Recurrente financiële kosten65€ 208€ 58▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 7.652€ 2.082▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.175€ 117▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.477€ 1.965▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 5.477€ 1.965▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 5.477€ 1.965▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 5.477€ 1.165▼
Aan de wettelijke reserve6920-€ 0
Aan de overige reserves6921€ 5.477€ 1.165▼
Uit te keren winst694/7-€ 800
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 800

De toelichting bij deze jaarrekening (8 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 500-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 12.679€ 6.529€ 12.554€ 12.655€ 8.901€ 8.435€ 14.261▲ 69,1%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4---€ 625----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.064€ 1.507€ 1.537€ 1.672▲ 8,8%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 16.708€ 18.790€ 16.426€ 18.458€ 14.709€ 17.832€ 18.073▲ 1,4%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 2.608€ 10.868€ 2.888€ 4.114€ 4.301€ 7.860€ 2.140▼ 72,8%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 886€ 6€ 0€ 0▼ 100%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 28€ 0-€ 0€ 6€ 0€ 0▼ 100%
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B---€ 886----
Financiële kosten65/66B---€ 454€ 307€ 208€ 58▼ 72,2%
Recurrente financiële kosten65€ 351€ 1.211€ 1.606€ 454€ 307€ 208€ 58▼ 72,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 2.285€ 9.658€ 3.091€ 4.546€ 4.000€ 7.652€ 2.082▼ 72,8%
Belastingen op het resultaat67/77€ 353€ 1.571€ 617€ 1.288€ 1.174€ 2.175€ 117▼ 94,6%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.932€ 8.087€ 2.475€ 3.258€ 2.826€ 5.477€ 1.965▼ 64,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.932€ 8.087€ 2.475€ 3.258€ 2.826€ 5.477€ 1.965▼ 64,1%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 46.141€ 95.442€ 75.951€ 71.949€ 61.650€ 64.056€ 82.727▲ 29,1%
Vaste activa21/28€ 15.348€ 42.918€ 35.164€ 26.448€ 17.547€ 11.924€ 39.595▲ 232%
Materiële vaste activa22/27€ 15.348€ 42.918€ 35.164€ 26.448€ 17.547€ 11.924€ 39.595▲ 232%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 3.542€ 2.754€ 1.966€ 1.179▼ 40,1%
Meubilair en rollend materieel24---€ 22.002€ 14.722€ 9.957€ 38.416▲ 286%
Overige materiële vaste activa26---€ 904€ 71---
Vlottende activa29/58€ 30.793€ 52.524€ 40.787€ 45.501€ 44.102€ 52.132€ 43.132▼ 17,3%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 2.289€ 2.028€ 2.051€ 8.770€ 9.328€ 8.373€ 15.966▲ 90,7%
Voorraden30/36---€ 3.494€ 3.840€ 3.914€ 7.343▲ 87,6%
Bestellingen in uitvoering37---€ 5.276€ 5.488€ 4.459€ 8.623▲ 93,4%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 3.414€ 13.819€ 9.805€ 9.087€ 9.351€ 13.125€ 478▼ 96,4%
Handelsvorderingen40---€ 6.289€ 8.130€ 12.195€ 0▼ 100%
Overige vorderingen41---€ 2.799€ 1.221€ 930€ 478▼ 48,7%
Liquide middelen54/58€ 17.225€ 30.872€ 21.411€ 25.469€ 24.153€ 29.473€ 23.498▼ 20,3%
Overlopende rekeningen490/1---€ 2.175€ 1.270€ 1.161€ 3.190▲ 175%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 46.141€ 95.442€ 75.951€ 71.949€ 61.650€ 64.056€ 82.727▲ 29,1%
Eigen vermogen10/15€ 12.193€ 20.280€ 21.954€ 24.413€ 27.239€ 32.716€ 33.881▲ 3,6%
Inbreng10/11€ 12.500--€ 12.500€ 12.500€ 12.500€ 12.500=
Reserves13€ 675€ 8.762€ 9.454€ 11.913€ 14.739€ 20.216€ 21.381▲ 5,8%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 675€ 675---
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 675€ 675---
Beschikbare reserves133---€ 11.237€ 14.064€ 20.216€ 21.381▲ 5,8%
Overgedragen winst (verlies)14-€ 982-€ 982-€ 982---€ 0-
Schulden17/49€ 33.948€ 75.163€ 53.997€ 47.536€ 34.411€ 31.340€ 48.845▲ 55,9%
Schulden op meer dan één jaar17€ 4.391€ 2.778€ 16.543€ 8.995€ 1.298-€ 30.000-
Financiële schulden170/4---€ 8.995€ 1.298-€ 30.000-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 29.557€ 71.385€ 36.404€ 37.193€ 31.729€ 29.953€ 17.845▼ 40,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 7.548€ 7.698€ 1.298€ 0▼ 100%
Handelsschulden44€ 4.139€ 41.053€ 1.032€ 1.295€ 4.958€ 7.715€ 1.991▼ 74,2%
Leveranciers440/4---€ 1.295€ 4.958€ 7.715€ 1.991▼ 74,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 1.288€ 3.049€ 3.417€ 2.359▼ 31,0%
Belastingen450/3---€ 1.288€ 3.049€ 3.417€ 2.359▼ 31,0%
Overige schulden47/48---€ 27.063€ 16.023€ 17.523€ 13.495▼ 23,0%
Overlopende rekeningen492/3---€ 1.348€ 1.384€ 1.387€ 1.000▼ 27,9%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.932€ 8.087€ 2.475€ 3.258€ 2.826€ 5.477€ 1.965▼ 64,1%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 12.679€ 6.529€ 12.554€ 12.655€ 8.901€ 8.435€ 14.261▲ 69,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 14.610€ 14.616€ 15.029€ 15.913€ 11.727€ 13.912€ 16.226▲ 16,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 34.099-€ 4.800-€ 3.939€ 0-€ 2.811-€ 41.932▼ 1.392%
Verandering liquide middelen-€ 13.647-€ 9.461€ 4.057-€ 1.316€ 5.320-€ 5.975-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 13 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
30-09-2025 microschema 16-03-2026 2026-00054775
30-09-2024 microschema 29-04-2025 2025-00079788
30-09-2023 microschema 26-04-2024 2024-00069715
30-09-2022 microschema 06-04-2023 2023-00054955
30-09-2021 microschema 21-03-2022 2022-08000151
30-09-2020 microschema 26-04-2021 2021-11100336
30-09-2019 microschema 29-04-2020 2020-10200089
30-09-2018 microschema 29-05-2019 2019-14800017
30-09-2017 microschema 30-04-2018 2018-11100232
30-09-2016 verkort schema 07-04-2017 2017-09000229

Toon alle 13 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 1.688 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47521) zijn de cijfers van 1.277 gekend. 565 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 2 Staatsbladakten verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

NIMA CONSTRUCT werd opgericht op 28 februari 2012.1 Het balanstotaal steeg van € 46.141 in 2019 tot € 82.727 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2019 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 30-04-2027
2026
16-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2025
29-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
2024
26-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
2023
06-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema
2022
21-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
2021
26-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · microschema
2020
30-09
Financieel Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 8.087 ▲319%
Bedrijfsresultaat € 10.868, nettoresultaat € 8.087, beide een record.
29-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · microschema
2019
29-05
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · microschema · 29 dagen te laat
2018
30-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · microschema
2017
07-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · verkort schema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.Van de 13 neergelegde jaarrekeningen staan hier de laatste 10; alle 13 staan bij Financieel.
0 van 2 akten gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 2 Staatsblad-akten van deze onderneming. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht28-02-2012
Boekjaareinde30-09
Activiteiten, NACEBEL 2025
47521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
16110Zagen en schaven van hout
16281Vervaardiging van andere artikelen van hout
31009Vervaardiging van andere meubelen, n.e.g.
43320Schrijnwerk
46832Groothandel in hout
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0844197730
Ook 9925:BE0844197730
Ingeschreven 18-09-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 18 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Controleer de inhoudingsplicht Betaalt u deze onderneming voor bouw- of schoonmaakwerk, ga dan voor elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden, met ondernemingsnummer 0844.197.730

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Eeklo · 1 vestigingseenheid sinds 2012
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
938 m²
Gebouwvoetafdruk
132 m²
Volume, LiDAR
607 m³
Perceel 43005A0001/00F000, Vlaanderen · hoogste gebouw 7,7 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
NIMA CONSTRUCT
Boterhoek 12, 9900 EekloDrogen van hout en impregneren of chemisch behandelen met conserveringsmiddelen of andere stoffen, in combinatie met het zagen en bewerken van hout
sinds 2012vestigingsnr. 2.207.909.149
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
43005A0001/00F000 Vlaanderen 938 m² 1 · 132 m² 7,7 m · 2
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.