NIJCONTEC
Jaarrekening 2025
verkort schema, neergelegd op 20-04-2026, 10 dagen voor het einde van de termijnOmzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Omzet ≈ € 320.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 220.000 en € 610.000.
Balans
balanstotaal € 166.806 op 30-09-2025Verloop eigen vermogenin euro
Verloop liquide middelenin euro
Positie in de sector
Solvabiliteit81,7%
Hoger dan 89% van 9.926 ondernemingen in 2025.
Liquiditeit4,89
Hoger dan 86% van 9.790 ondernemingen in 2025.
Rendabiliteit23,7%
Hoger dan 90% van 9.859 ondernemingen in 2025.
Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: laagste kwart · Werkkapitaal: middelste helft
Neergelegde jaarrekeningen
zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans: activa | ||||||||||||||||
Totaal activa20/58 |
166.806 | 163.452 | 109.977 | 140.039 | 146.139 | 111.679 | 83.415 | 90.019 | 126.541 | 79.982 | 23.321 | 34.968 | 10.809 | 21.168 | 15.894 | |
Vaste activa21/28 |
17.475 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Financiële vaste activa28 |
17.475 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Vlottende activa29/58 |
149.331 | 153.452 | 99.977 | 130.039 | 136.139 | 101.679 | 83.415 | 90.019 | 126.541 | 79.982 | 23.321 | 34.968 | 10.809 | 21.168 | 15.894 | |
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 |
118.150 | 133.359 | 66.200 | 89.233 | 82.458 | 65.669 | 66.548 | 37.479 | 51.544 | 1.944 | 1.340 | 22.102 | 7.525 | 1.087 | 15.656 | |
Handelsvorderingen40 |
60.002 | 37.324 | 6.009 | 121 | 1.371 | 12.950 | 26.000 | 1.000 | 51.000 | 1.000 | 1.000 | 22.000 | 2.000 | 1.000 | 15.000 | |
Overige vorderingen41 |
58.149 | 96.035 | 60.191 | 89.112 | 81.087 | 52.719 | 40.548 | 36.479 | 544 | 944 | 340 | 102 | 5.525 | 87 | 656 | |
Liquide middelen54/58 |
31.180 | 20.093 | 33.777 | 40.806 | 53.681 | 36.011 | 16.867 | 52.540 | 74.996 | 78.038 | 21.981 | 12.866 | 3.284 | 20.081 | 238 | |
| Balans: passiva | ||||||||||||||||
Totaal passiva10/49 |
166.806 | 163.452 | 109.977 | 140.039 | 146.139 | 111.679 | 83.415 | 90.019 | 126.541 | 79.982 | 23.321 | 34.968 | 10.809 | 21.168 | 15.894 | |
Eigen vermogen10/15 |
136.252 | 152.464 | 77.721 | 122.943 | 114.572 | 89.567 | 81.247 | 80.799 | 77.643 | 50.384 | 15.116 | 14.970 | 8.376 | 15.588 | 10.364 | |
Inbreng10/11 |
- | - | - | - | - | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | 6.200 | |
Geplaatst kapitaal100 |
- | - | - | - | - | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | 18.600 | |
Niet-opgevraagd kapitaal101 |
- | - | - | - | - | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | 12.400 | |
Reserves13 |
136.252 | 152.464 | 77.721 | 122.943 | 114.572 | 83.367 | 58.787 | 58.787 | 58.787 | 36.060 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 9.388 | 4.164 | |
Onbeschikbare reserves130/1 |
1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Wettelijke reserve130 |
- | - | - | - | - | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | |
Statutair onbeschikbare reserves1311 |
1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | 1.860 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Beschikbare reserves133 |
134.392 | 150.604 | 75.861 | 121.083 | 112.712 | 81.507 | 56.927 | 56.927 | 56.927 | 34.200 | - | - | - | 7.528 | 2.304 | |
Overgedragen winst (verlies)14 |
- | - | - | - | - | - | 16.260 | 15.812 | 12.656 | 8.124 | 7.056 | 6.910 | 316 | - | - | |
Schulden17/49 |
30.554 | 10.988 | 32.255 | 17.095 | 31.567 | 22.112 | 2.168 | 9.220 | 48.897 | 29.598 | 8.205 | 19.998 | 2.433 | 5.580 | 5.530 | |
Schulden op ten hoogste één jaar42/48 |
30.554 | 10.988 | 21.138 | 17.095 | 31.567 | 22.112 | 2.168 | 9.220 | 48.897 | 29.598 | 8.205 | 19.998 | 2.433 | 5.580 | 5.530 | |
Handelsschulden44 |
- | 208 | - | 1.200 | 1.692 | 1.824 | - | 5.094 | 150 | 96 | 153 | - | 196 | 2.521 | 2.307 | |
Leveranciers440/4 |
- | 208 | - | 1.200 | 1.692 | 1.824 | - | 5.094 | 150 | 96 | 153 | - | 196 | 2.521 | 2.307 | |
Vooruitbetalingen op bestellingen46 |
- | - | 6.412 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 |
30.554 | 8.663 | 14.725 | 4.778 | 18.758 | 9.171 | 50 | 2.009 | 41.331 | 26.420 | 5.000 | 9.819 | 119 | 2.755 | 2.386 | |
Belastingen450/3 |
30.554 | 8.663 | 14.725 | 4.178 | 18.758 | 8.471 | 50 | 2.009 | 41.331 | 26.420 | 5.000 | 9.119 | 119 | 2.755 | 2.086 | |
Bezoldigingen en sociale lasten454/9 |
- | - | - | 600 | - | 700 | - | - | - | - | - | 700 | - | - | 300 | |
Overige schulden47/48 |
- | 2.118 | - | 11.118 | 11.118 | 11.118 | 2.118 | 2.118 | 7.415 | 3.082 | 3.052 | 10.179 | 2.118 | 304 | 837 | |
Overlopende rekeningen492/3 |
- | - | 11.118 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Resultatenrekening | ||||||||||||||||
Bruto bedrijfsmarge9900 |
60.836 | 107.605 | 14.161 | 8.391 | 41.312 | 13.769 | -1.767 | 3.591 | 91.515 | 62.561 | -1.242 | 11.578 | -6.471 | 8.627 | 12.924 | |
Andere bedrijfskosten640/8 |
643 | 588 | 604 | 971 | 421 | 173 | 518 | 567 | 573 | 569 | 568 | 567 | 713 | 596 | 492 | |
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 |
60.193 | 107.018 | 13.556 | 7.419 | 40.891 | 13.596 | -2.285 | 3.024 | 90.942 | 61.992 | -1.810 | 11.011 | -7.184 | 8.031 | 12.432 | |
Financiële opbrengsten75/76B |
3.737 | 4.208 | 5.108 | 5.298 | 6.464 | 4.316 | 3.241 | 2.212 | - | 4 | 7 | 10 | 212 | - | 8 | |
Recurrente financiële opbrengsten75 |
3.737 | 4.208 | 5.108 | 5.298 | 6.464 | 4.316 | 3.241 | 2.212 | - | 4 | 7 | 10 | 212 | - | 8 | |
Financiële kosten65/66B |
206 | 177 | 177 | 177 | 158 | 148 | 161 | 143 | 130 | 2 | 143 | 425 | 136 | 409 | 140 | |
Recurrente financiële kosten65 |
206 | 177 | 177 | 177 | 158 | 148 | 161 | 143 | 130 | 2 | 143 | 425 | 136 | 409 | 140 | |
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 |
63.725 | 111.049 | 18.488 | 12.540 | 47.197 | 17.764 | 796 | 5.093 | 90.812 | 61.994 | -1.946 | 10.596 | -7.108 | 7.622 | 12.300 | |
Belastingen op het resultaat67/77 |
24.152 | 36.229 | 6.782 | 4.168 | 15.992 | 9.445 | 348 | 1.937 | 33.553 | 26.726 | -2.092 | 4.002 | 104 | 2.399 | 2.000 | |
Winst (verlies) van het boekjaar9904 |
39.573 | 74.820 | 11.705 | 8.371 | 31.205 | 8.320 | 448 | 3.156 | 57.259 | 35.268 | 146 | 6.594 | -7.212 | 5.223 | 10.300 | |
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 |
39.573 | 74.820 | 11.705 | 8.371 | 31.205 | 8.320 | 448 | 3.156 | 57.259 | 35.268 | 146 | 6.594 | -7.212 | 5.223 | 10.300 | |
| Resultaatverwerking | ||||||||||||||||
Te bestemmen winst (verlies)9906 |
39.573 | 74.820 | 11.705 | 8.371 | 31.205 | 24.580 | 16.260 | 15.812 | 65.383 | 42.324 | 7.056 | 6.910 | -7.212 | 5.223 | 4.164 | |
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2 |
55.785 | - | 56.927 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 7.528 | - | - | |
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2 |
39.573 | 74.820 | 11.705 | 8.371 | 31.205 | 24.580 | - | - | 22.727 | 34.200 | - | - | - | 5.223 | 4.164 | |
Aan de wettelijke reserve6920 |
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1.860 | |
Aan de overige reserves6921 |
39.573 | 74.820 | 11.705 | 8.371 | 31.205 | 24.580 | - | - | 22.727 | 34.200 | - | - | - | 5.223 | 2.304 | |
Uit te keren winst694/7 |
55.785 | - | 56.927 | - | - | - | - | - | 30.000 | - | - | - | - | - | - | |
Vergoeding van de inbreng (dividend)694 |
55.785 | - | 56.927 | - | - | - | - | - | 30.000 | - | - | - | - | - | - | |
| Document | ||||||||||||||||
De toelichting bij deze jaarrekening telt 2 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).
Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 20-04-2026.
Neerleggingen
elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-09-2025 | verkort schema | 20-04-2026 | 2026-00084168 | |
| 30-09-2024 | verkort schema | 27-03-2025 | 2025-00058867 | |
| 30-09-2023 | verkort schema | 30-04-2024 | 2024-00077871 | |
| 30-09-2022 | verkort schema | 15-05-2023 | 2023-00087828 | |
| 30-09-2021 | verkort schema | 26-05-2022 | 2022-20035370 | |
| 30-09-2020 | verkort schema | 29-03-2021 | 2021-08900055 | |
| 30-09-2019 | verkort schema | 07-04-2020 | 2020-09000101 | |
| 30-09-2018 | verkort schema | 26-04-2019 | 2019-10900335 | |
| 30-09-2017 | verkort schema | 15-05-2018 | 2018-12900468 | |
| 30-09-2016 | verkort schema | 25-04-2017 | 2017-10200298 | |
| 30-09-2015 | verkort schema | 30-03-2016 | 2016-08600100 | |
| 30-09-2014 | verkort schema | 28-04-2015 | 2015-10700360 | |
| 30-09-2013 | verkort schema | 28-05-2014 | 2014-14000447 | |
| 30-09-2012 | verkort schema | 31-05-2013 | 2013-14400224 | |
| 30-09-2011 | verkort schema | 28-06-2012 | 2012-24300120 |
Kerncijfers en ratio's
per boekjaar, berekend uit de jaarrekening| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Investeringen in vaste activa | 7.475 | - | - | - | - | 10.000 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Verandering liquide middelen | 11.087 | -13.684 | -7.029 | -12.875 | 17.670 | 19.144 | -35.673 | -22.456 | -3.042 | 56.057 | 9.115 | 9.582 | -16.797 | 19.843 | - | |
| Werkkapitaal | 118.777 | 142.464 | 78.839 | 112.943 | 104.572 | 79.567 | 81.247 | 80.799 | 77.643 | 50.384 | 15.116 | 14.970 | 8.376 | 15.588 | 10.364 | |
| Solvabiliteit | 81,7% | 93,3% | 70,7% | 87,8% | 78,4% | 80,2% | 97,4% | 89,8% | 61,4% | 63,0% | 64,8% | 42,8% | 77,5% | 73,6% | 65,2% | |
| Liquiditeit | 4,89 | 13,96 | 4,73 | 7,61 | 4,31 | 4,60 | 38,48 | 9,76 | 2,59 | 2,70 | 2,84 | 1,75 | 4,44 | 3,79 | 2,87 | |
| Schuldgraad | 0,22 | 0,07 | 0,42 | 0,14 | 0,28 | 0,25 | 0,03 | 0,11 | 0,63 | 0,59 | 0,54 | 1,34 | 0,29 | 0,36 | 0,53 | |
| ROE | 29,0% | 49,1% | 15,1% | 6,8% | 27,2% | 9,3% | 0,6% | 3,9% | 73,7% | 70,0% | 1,0% | 44,0% | -86,1% | 33,5% | 99,4% | |
| ROA | 23,7% | 45,8% | 10,6% | 6,0% | 21,4% | 7,4% | 0,5% | 3,5% | 45,2% | 44,1% | 0,6% | 18,9% | -66,7% | 24,7% | 64,8% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.
Investeringen
aanschaffingen van vaste activa| Post | 30-09-2025 | 30-09-2024 | 30-09-2023 | 30-09-2022 | 30-09-2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Financiële vaste activa | € 7.475 | - | - | - | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Inzichten over NIJCONTEC
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 44% lager dan in 2024.
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 6,7% naar 18,3%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.