Ga naar inhoud

NIGHT AND DAY ADMIN

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefAvenue Albert 1er 97, 5000 Namur, BelgiëOp dit adres zijn 44 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0675.341.516
Samenvatting

NIGHT AND DAY ADMIN is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 104.714) en een nettoresultaat van -€ 5.221. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 21% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 2.764 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
NACE 82100
9de grootste werkgever in de provincie Namen, sector Administratieve ondersteuning1 vestiging
Schaal
€ 609.897omzet 2025
Personeel
13,3 VTE
Eigen vermogen
-€ 104.714
Verlies
-€ 5.221
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Moeder
J.V.P. · 100%
Commissaris: BDO BEDRIJFSREVISOREN-BDO REVISEURS D'ENTREPRISESJaarrekening 3 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 104.714Omvang: omzet € 609.897, 13,3 VTE, balanstotaal € 41.717verlaagt risicoLiquiditeit 0,28, liquide middelen € 40.961Sector NACE 82Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 82, klein)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -251,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 351,0% · geldmiddelen 98,2%
Rentabiliteit 6+6
rendement op activa -12,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (1.116 ondernemingen, NACE 82, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,8% 12-2024: 0,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,4%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,28 tegenover 0,09 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 351% en geldmiddelen: 98,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, klein): beter dan 1% op solvabiliteit, 46% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 22% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 104.714
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,28, liquide middelen € 40.961
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: omzet € 609.897, 13,3 VTE, balanstotaal € 41.717
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1920212223242425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 104.714
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
25 dagen te laat
2024
1 dag vroeg
2023
27 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Benoeming: BDO Bedrijfsrevisoren-BDO Reviseurs d'entreprises (commissaris)Staatsblad-akte
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 104.714 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 41,4% · 2.764 bedrijven -251,0% Bekijk
  • In handen van J.V.P. 100% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 5.221 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 609.897
Verlies
-€ 5.221
Solvabiliteit
-251,0%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Moeder
J.V.P. · 100%
Commissaris
BDO BEDRIJFSREVISOREN-BDO REVISEURS D'ENTREPRISES
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
13
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-03-2024Terug winstgevend
  3. 27-11-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNACE 82100
Opgericht
02-05-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.