Ga naar inhoud

NiCo Advisors

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefRue du Bey Defoer(Jod.) 7, 1370 Jodoigne, BelgiëKBO/BCE: BE 1013.283.873
Samenvatting

NiCo Advisors is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 6.772) en een nettoresultaat van -€ 3.862. De solvabiliteit is beter dan 9% van 8.458 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 29.653balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 6.772
Verlies
-€ 3.862
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 59 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 6.772verlaagt risicoLiquiditeit 0,52, liquide middelen € 16.216Omvang: balanstotaal € 29.653Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 16% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 2-18
eigen vermogen -22,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 122,8% · geldmiddelen 54,7%
Rentabiliteit 6-2
rendement op activa -13,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 10-2025: 0,6% 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,52 tegenover 0,73 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 122,8% en geldmiddelen: 54,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 15% op rentabiliteit en 3% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 6.772
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,52, liquide middelen € 16.216
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 29.653
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 6.772
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-06-2026, 59 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
59 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 44 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 6.772 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 53,5% · 8.458 bedrijven -22,8% Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 29.653 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 29.653
Verlies
-€ 3.862
Solvabiliteit
-22,8%
Balanstotaal▼ 48,9%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
2
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
06-09-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.