Nick Pommé Consulting
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van Nick Pommé Consulting binnen 12 maanden is 1,6% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2024 had Nick Pommé Consulting een eigen vermogen van € 374.471 en een nettoresultaat van € 133.401. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 65% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 24% van de 8.092 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 19-01-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 3 andere
- Vestigingseenheid
- 2.326.808.680 8600 Diksmuide, sinds 19-01-2022
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 30-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,6%
- Brutomarge
- € 287.029
- ▼ 12,1%
- Omzet
- ≈ € 440.000
- geschat
- Winst
- € 133.401
- ▼ 26,3%
- Eigen vermogen
- € 374.471
- ▲ 55,3%
- Balanstotaal
- € 1,5 mln
- ▲ 1,3%
- Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 95 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 31-07-2025)1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 1,5 mlnToon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 26% van hen, de liquiditeit beter dan bij 54%, de rentabiliteit beter dan bij 46% en de groei beter dan bij 82%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (1)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen HouthulstNieuwe zetel: Molenweg 8, 8650 Houthulst · Vorige zetel: Smissestraat 47, 8650 Houthulst
- · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 4.000, 1.000 aandelen · Oprichter: POMMÉ Nick Willy · Benoeming: POMMÉ Nick Willy (bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Nick Pommé Consulting: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,4 mln en € 1,8 mln, opgericht tussen 2021 en 2022.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Nick Pommé Consulting Houthulst | € 1,5 mln | € 0,3 mln |
| BIMEX BELGIUM Héron | € 1,5 mln | € 0,3 mln |
| OCG Ganshoren | € 1,5 mln | € 0,3 mln |
| JOVADI Schoten | € 1,4 mln | € 0,3 mln |
| Stone Mill Kruisem | € 1,4 mln | € 0,3 mln |
| Belgian Industrial and Environmental Technologies Company Sint-Genesius-Rode | € 1,4 mln | € 0,3 mln |
| BALAGAN Ukkel | € 1,8 mln | € 0,3 mln |
Kerngegevens van Nick Pommé Consulting
- Wat is het ondernemingsnummer van Nick Pommé Consulting?
- Het ondernemingsnummer van Nick Pommé Consulting is 0780.659.265. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0780.659.265.
- Waar is Nick Pommé Consulting gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Molenweg 8, 8650 Houthulst.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Nick Pommé Consulting?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
- Wat is de rechtsvorm van Nick Pommé Consulting?
- De rechtsvorm van Nick Pommé Consulting is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Nick Pommé Consulting opgericht?
- Nick Pommé Consulting werd opgericht op 19-01-2022.
- Is Nick Pommé Consulting nog actief?
- Ja, Nick Pommé Consulting staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Nick Pommé Consulting?
- De omzet in boekjaar 2024 is ≈ € 440.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 287.029 en van 74 vergelijkbare ondernemingen (NACE 70200). Het ligt waarschijnlijk tussen € 340.000 en € 790.000.Financieel
- Maakt Nick Pommé Consulting winst?
- In boekjaar 2024 boekte Nick Pommé Consulting een winst van € 133.401.
- Waar vind ik de jaarrekening van Nick Pommé Consulting?
- Nick Pommé Consulting legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.