Ga naar inhoud

Next Day Concept & Design

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefNotarisstraat 66, 1050 Elsene, BelgiëOp dit adres zijn 66 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1017.460.516
Samenvatting

Next Day Concept & Design is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 409.812) en een nettoresultaat van -€ 434.812. De solvabiliteit is beter dan 5% van 792 sectorgenoten (NACE 74, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten
NACE 74140
1 vestiging
Schaal
€ 70.516balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 409.812
Verlies
-€ 434.812
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Moeder
ND Sustainable Real Estate SàRL
Jaarrekening 8 dagen vroeg
Waarom 52verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 409.812Verlies € 434.812 (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector NACE 74Omvang: balanstotaal € 70.516Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 7% van de sectorgenoten (NACE 74, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -581,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 13
kortlopende schulden 681,2% · geldmiddelen 10,0%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -616,6%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (5.411 ondernemingen, NACE 74, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 0,6%laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,15, onder 1; kortlopende schulden: 681,2% en geldmiddelen: 10% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 74, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 8% op liquiditeit en 7% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 74
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 409.812
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 434.812 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 70.516
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
8 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Kapitaal & aandelen · StatutenwijzigingKapitaalverhoging
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 409.812 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 42,7% · 792 bedrijven -581,2% Bekijk
  • In handen van ND Sustainable Real Estate…uiteindelijk: Venture Capital Holdings M… moeder Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 70.516
Verlies
-€ 434.812
Solvabiliteit
-581,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteitenNACE 74140
Opgericht
16-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.