Ga naar inhoud

NEVER UNDERESTIMATE YOUR ABILITIES

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefMetsersaard 5, 2550 Kontich, BelgiëKBO/BCE: BE 0671.779.240
Samenvatting

NEVER UNDERESTIMATE YOUR ABILITIES is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 3.580) en een nettoresultaat van -€ 5.520. De solvabiliteit is beter dan 9% van 38.895 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 73.221balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 3.580
Verlies
-€ 5.520
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 54 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 3.580verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 73.221Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 0,60, liquide middelen € 38.409Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 16% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 20-7
eigen vermogen -4,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 51+29
kortlopende schulden 88,7% · geldmiddelen 52,5%
Rentabiliteit 36+3
rendement op activa -7,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.371 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4%hoogste waarde 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,6 tegenover 0,63 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 88,7% en geldmiddelen: 52,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 8% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit, 18% op rentabiliteit en 1% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 73.221
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 3.580
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,60, liquide middelen € 38.409
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 3.580
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-12-2025, 54 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
54 dagen vroeg
2024
53 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 54 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 3.580 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op eigen vermogensectormediaan € 78.265 · 38.927 bedrijven -€ 3.580 Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 73.221 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 73.221
Verlies
-€ 5.520
Solvabiliteit
-4,9%
Balanstotaal▼ 14,2%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
2
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
23-02-2017
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.