Ga naar inhoud

NASC

Actief
BVopgericht 199432 jaar actiefVenecolaan 27, 9880 Aalter, BelgiëKBO/BCE: BE 0453.562.003
Samenvatting

NASC is actief sinds 1994 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 710.348 en een nettoresultaat van € 14.274. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 5,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 89% van 2.317 sectorgenoten (NACE 49, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Omzet
€ 1,1 mln
EBIT-marge
3,8%
Nettoresultaat
€ 14.274▼ 79,2%
2024 · € 68.788
Werkkapitaal
€ 679.725▲ 7,6%
2024 · € 631.594
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 76% onder 2024 en is het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,02 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,01 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 49, Vervoer over land: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 1,1 mln
Bedrijfsresultaat€ 0,04 mln-€ 0,1 mln▲ 241%€ 0,07 mln▼ 48,8%€ 0,03 mln▼ 50,8%€ 0,04 mln▲ 26,7%€ 0,04 mln▼ 4,3%€ 0,1 mln▲ 140%€ 0,02 mln▼ 76,2%
Nettoresultaat€ 0,04 mln-€ 0,1 mln▲ 168%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 42,3%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 64,9%€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 40,5%€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 5,5%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 154%€ 0,01 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 79,2%
EBIT-marge3,8%
Eigen vermogen€ 0,6 mln-€ 0,5 mln▼ 23,3%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,8%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,7%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,0%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 4,5%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,0%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,1%
Totaal activa€ 0,9 mln-€ 1,0 mln▲ 18,8%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 9,6%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,0%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,5%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 17,8%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 17,5%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 5,3%
Schulden€ 0,2 mln-€ 0,5 mln▲ 153%€ 0,4 mln▼ 29,4%€ 0,4 mln▲ 2,8%€ 0,4 mln▼ 0,4%€ 0,2 mln▼ 52,7%€ 0,2 mln▲ 39,1%€ 0,2 mln▼ 25,6%
Werkkapitaal€ 0,7 mln-€ 0,5 mln▼ 27,4%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,0%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,7%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,2%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 8,6%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 8,7%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 7,6%
Solvabiliteit74,4%-48,0%▼ 26,3pp59,4%boven de middelste helft van de sector▲ 11,3pp59,8%boven de middelste helft van de sector▲ 0,4pp61,2%boven de middelste helft van de sector▲ 1,5pp77,9%boven de middelste helft van de sector▲ 16,6pp73,5%boven de middelste helft van de sector▼ 4,3pp79,2%boven de middelste helft van de sector▲ 5,7pp
Liquiditeit4,19-2,18▼ 2,014,58boven de middelste helft van de sector▲ 2,403,32boven de middelste helft van de sector▼ 1,252,83boven de middelste helft van de sector▼ 0,504,97boven de middelste helft van de sector▲ 2,144,94boven de middelste helft van de sector▼ 0,036,80boven de middelste helft van de sector▲ 1,86
Rendabiliteit (ROA)4,3%-9,8%▲ 5,5pp6,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 3,5pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,1pp2,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp3,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp7,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,9pp1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,7pp
Personeel (VTE)11,3-10,2▼ 9,7%9,5binnen de middelste helft van de sector▼ 6,9%9,2binnen de middelste helft van de sector▼ 3,2%8,8binnen de middelste helft van de sector▼ 4,3%7,6binnen de middelste helft van de sector▼ 13,6%6,1binnen de middelste helft van de sector▼ 19,7%3,2onder de middelste helft van de sector▼ 47,5%
boven binnen onder de middelste helft van NACE 49, Vervoer over land: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 896.903
Vaste activa € 100.082 ▼ 35,4%
Vlottende activa € 796.822 ▲ 0,6%
Passiva € 896.903
Eigen vermogen € 710.348 ▲ 2,1%
Voorzieningen € 2.525 ▼ 24,6%
Schulden € 184.031 ▼ 25,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 26,1% naar 20,5%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 82.367▼
2024 · € 179.168
Cashflow
€ 72.744▼
2024 · € 147.458
Schuldgraad
0,26▼
2024 · 0,36
ROE
2,0%▼
2024 · 9,9%
Rentedekking
15,61▼
2024 · 27,20
Schulden ≤ 1 jaar
€ 117.097▼
2024 · € 160.116
Schulden > 1 jaar
€ 56.434▼
2024 · € 81.909
Belastingen
€ 5.961▼
2024 · € 22.370
Personeelskosten
€ 119.358▼
2024 · € 268.986
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 17.042 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,5% binnen 24 maanden failliet en bestaat 94,3% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,5% ging failliet
4,9% stopte op een andere manier
94,3% bestaat nog

Van nog 0,2% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,2% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 17.042 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 53 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 946.716€ 896.903▼
Vaste activa21/28€ 155.007€ 100.082▼
Materiële vaste activa22/27€ 155.007€ 100.082▼
Meubilair en rollend materieel24€ 155.007€ 100.082▼
Vlottende activa29/58€ 791.709€ 796.822▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 599.499€ 735.249▲
Handelsvorderingen40€ 591.973€ 721.115▲
Overige vorderingen41€ 7.527€ 14.134▲
Liquide middelen54/58€ 177.689€ 43.803▼
Overlopende rekeningen490/1€ 14.522€ 17.770▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 946.716€ 896.903▼
Eigen vermogen10/15€ 696.074€ 710.348▲
Inbreng10/11€ 20.000€ 20.000=
Reserves13€ 672.049€ 689.574▲
Belastingvrije reserves132€ 10.049€ 7.574▼
Beschikbare reserves133€ 662.000€ 682.000▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 4.025€ 774▼
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 3.350€ 2.525▼
Uitgestelde belastingen168€ 3.350€ 2.525▼
Schulden17/49€ 247.293€ 184.031▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 81.909€ 56.434▼
Financiële schulden170/4€ 81.909€ 56.434▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 160.116€ 117.097▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 54.290€ 25.475▼
Handelsschulden44€ 75.337€ 79.411▲
Leveranciers440/4€ 75.337€ 79.411▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 30.489€ 12.211▼
Belastingen450/3€ 10.785€ 661▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 19.704€ 11.550▼
Overlopende rekeningen492/3€ 5.268€ 10.500▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 16.500€ 0▼
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 268.986€ 119.358▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 78.671€ 58.470▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 7.061€ 5.753▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 455.215€ 207.478▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 100.497€ 23.897▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 1€ 790▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1€ 790▲
Financiële kosten65/66B€ 6.587€ 5.277▼
Recurrente financiële kosten65€ 6.587€ 5.277▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 93.912€ 19.410▼
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 1.371€ 825▼
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680€ 4.125€ 0▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 22.370€ 5.961▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 68.788€ 14.274▼
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 3.744€ 2.475▼
Overboeking naar de belastingvrije reserves689€ 12.375€ 0▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 60.157€ 16.749▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 64.025€ 20.774▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 3.868€ 4.025▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 60.000€ 20.000▼
Aan de overige reserves6921€ 60.000€ 20.000▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90876,13,2▼

De toelichting bij deze jaarrekening (16 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70----€ 1,1 mln----
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 0,003 mln€ 0€ 0,008 mln€ 0,02 mln€ 0▼ 100%
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61----€ 0,6 mln----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼ 55,6%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 25,7%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼ 18,5%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln▼ 54,4%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼ 76,2%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,001 mln€ 0-€ 1€ 0,001 mln▲ 116.094%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,01 mln€ 20€ 2€ 0,001 mln€ 0-€ 1€ 0,001 mln▲ 116.094%
Financiële kosten65/66B---€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln€ 0,007 mln€ 0,005 mln▼ 19,9%
Recurrente financiële kosten65€ 0,002 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln€ 0,007 mln€ 0,005 mln▼ 19,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,09 mln€ 0,02 mln▼ 79,3%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780---€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 39,8%
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680------€ 0,004 mln€ 0▼ 100%
Belastingen op het resultaat67/77-€ 155€ 0,04 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼ 73,4%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,07 mln€ 0,01 mln▼ 79,2%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 0,02 mln€ 0,007 mln€ 0,007 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln▼ 33,9%
Overboeking naar de belastingvrije reserves689------€ 0,01 mln€ 0▼ 100%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,06 mln€ 0,02 mln▼ 72,2%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln▼ 5,3%
Oprichtingskosten20€ 0--------
Vaste activa21/28€ 0,002 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 35,4%
Immateriële vaste activa21€ 0--------
Materiële vaste activa22/27€ 0,002 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 35,4%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 35,4%
Financiële vaste activa28€ 0--------
Vlottende activa29/58€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 0,6%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0--------
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲ 22,6%
Handelsvorderingen40---€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲ 21,8%
Overige vorderingen41---€ 0,006 mln€ 0-€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲ 87,8%
Geldbeleggingen50/53€ 0--------
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,06 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,04 mln▼ 75,3%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 22,4%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln▼ 5,3%
Eigen vermogen10/15€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲ 2,1%
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲ 2,6%
Belastingvrije reserves132---€ 0,02 mln€ 0,009 mln€ 0,001 mln€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼ 24,6%
Beschikbare reserves133---€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲ 3,0%
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,009 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,001 mln▼ 80,8%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,007 mln€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln▼ 24,6%
Uitgestelde belastingen168---€ 0,007 mln€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln▼ 24,6%
Schulden17/49€ 0,2 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 25,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 31,1%
Financiële schulden170/4---€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 31,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 26,9%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,03 mln▼ 53,1%
Handelsschulden44€ 0,09 mln€ 0,07 mln€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,04 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln▲ 5,4%
Leveranciers440/4---€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,04 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln▲ 5,4%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,04 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,03 mln€ 0,01 mln▼ 59,9%
Belastingen450/3---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,001 mln▼ 93,9%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 41,4%
Overlopende rekeningen492/3-----€ 0,002 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲ 99,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 37.505€ 100.632€ 58.110€ 20.397€ 28.650€ 27.076€ 68.788€ 14.274▼ 79,2%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 22.027€ 25.499€ 47.160€ 73.024€ 73.589€ 74.507€ 78.671€ 58.470▼ 25,7%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 59.531€ 126.131€ 105.269€ 93.421€ 102.239€ 101.583€ 147.458€ 72.744▼ 50,7%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 170.340-€ 194.780€ 0-€ 4.450€ 0-€ 155.580-€ 3.545▲ 97,7%
Verandering liquide middelen-€ 147.671-€ 134.762-€ 192.327€ 96.941-€ 83.202€ 100.634-€ 133.886-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 31 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 17-07-2026 2026-00302447
31-12-2024 verkort schema 04-07-2025 2025-00229007
31-12-2023 verkort schema 19-07-2024 2024-00261418
31-12-2022 verkort schema 17-07-2023 2023-00239843
31-12-2021 verkort schema 11-07-2022 2022-20168154
31-12-2020 verkort schema 06-07-2021 2021-31300202
30-12-2019 verkort schema 04-05-2020 2020-11500093
30-12-2018 verkort schema 30-04-2019 2019-11700415
30-12-2017 verkort schema 08-05-2018 2018-12400195
30-12-2016 verkort schema 03-07-2017 2017-28200069

Toon alle 31 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 12.347 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit goederenvervoer over de weg (NACE 49410) zijn de cijfers van 8.197 gekend. 4.703 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 tot 2025 · 4 vermeldingen · € 1.515 toegekend · € 748 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2025 1 € 534€ 129
2024 1 € 582€ 220
2023 1 € 195€ 195
2022 1 € 204€ 204
Regelingen
4 vermeldingen · € 1.515 · € 748 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.