Ga naar inhoud

NANNIC FINANCE

Actief
BVopgericht 201114 jaar actiefIndustrielaan 32, 3730 Bilzen-Hoeselt, BelgiëOp dit adres zijn 45 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0841.879.133
Samenvatting

NANNIC FINANCE is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 240.313) en een nettoresultaat van -€ 99.509. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 12% van 1.120 sectorgenoten (NACE 77, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
NACE 77399
1 vestiging
Schaal
€ 2,6 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 240.313
Verlies
-€ 99.509
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Moeder
NICKELSON · 100%
Jaarrekening 3 dagen vroeg0 van 12 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 240.313verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,6 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 28-07-2026)Opgericht in 2011Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 11% van de sectorgenoten (NACE 77, klein)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 16-2
eigen vermogen -9,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 1-1
kortlopende schulden 108,7% · geldmiddelen 0,8%
Rentabiliteit 64+51
rendement op activa -3,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (466 ondernemingen, NACE 77, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,9%hoogste waarde 12-2024: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,9%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,5 tegenover 0,68 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 108,7% en geldmiddelen: 0,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 77, klein): beter dan 4% op solvabiliteit, 2% op liquiditeit, 35% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 240.313
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 28-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2011
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 240.313
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
6 dagen vroeg
2023
16 dagen vroeg
2022
13 dagen vroeg
2021
9 dagen vroeg
2020
3 dagen vroeg
2019
5 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 77) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 99.509
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 240.313 Bekijk
  • Risico: 8 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 99.509 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 260.869 · 1.120 bedrijven -€ 240.313 Bekijk
  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van -€ 140.804 naar -€ 240.313 ▼ 70,7% Bekijk
  • In handen van NICKELSON 100% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2020jaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,6 mln
Verlies
-€ 99.509
Solvabiliteit
-9,3%
Balanstotaal▲ 29,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2017
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 15-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 18-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 22-07-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen…NACE 77399
Opgericht
16-12-2011
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.