Ga naar inhoud

N.Y.A. Group

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefKampelaar 11, 2930 Brasschaat, BelgiëKBO/BCE: BE 0775.292.591
Samenvatting

N.Y.A. Group is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 100.108) en een nettoresultaat van -€ 6.960. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 33% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 13.576 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
NACE 46190Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies NACE 70200
2 vestigingen
Schaal
€ 37.493balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 100.108
Verlies
-€ 6.960
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 100.108Verlies € 6.960, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 37.493Liquiditeit 0,22, liquide middelen € 15.033Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 25% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -267,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 357,1% · geldmiddelen 40,1%
Rentabiliteit 9+9
rendement op activa -18,6%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.877 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,7%hoogste waarde 12-2024: 1,7%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,5%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,22 tegenover 0,12 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 357,1% en geldmiddelen: 40,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 16% op rentabiliteit en 28% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 100.108
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 37.493
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,22, liquide middelen € 15.033
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 6.960, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 100.108
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
2023
37 dagen vroeg
2022
5 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 22 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 juli neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
21-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Benoeming: Anthony NANIKASHVILI (bestuurder)Volmacht

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 100.108 Bekijk
  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 6.960 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 40,8% · 13.576 bedrijven -267,0% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 37.493
Verlies
-€ 6.960
Solvabiliteit
-267,0%
Balanstotaal▲ 32,2%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 24-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 26-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNACE 46190
Opgericht
05-10-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.