Ga naar inhoud

MX MANAGEMENT

Actief
BVopgericht 20223 jaar actiefRue de Hottleux 27, 4950 Waimes, BelgiëKBO/BCE: BE 0793.989.936
Samenvatting

MX MANAGEMENT is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 496.915 en een nettoresultaat van € 213.072. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 62% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 32% van 10.619 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (28 dagen) Neergelegd op 28 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00446312.

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 213.072▲ 54,8%
2024 · € 137.614
Werkkapitaal
-€ 246.695▼ 68,4%
2024 · -€ 146.466
Verloop door de jaren

2023 tot 2025, 3 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 22% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,03 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,2 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,008 mln-€ 0,03 mln▲ 354%€ 0,03 mln▼ 22,0%
Nettoresultaat€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector-€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 9,0%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 54,8%
Eigen vermogen€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector-€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 94,1%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 75,1%
Totaal activa€ 1,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector-€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 1,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 8,8%
Schulden€ 1,3 mln-€ 1,2 mln▼ 11,9%€ 1,1 mln▼ 7,6%
Werkkapitaal-€ 0,1 mlnonder de middelste helft van de sector--€ 0,1 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 0,3%-€ 0,2 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 68,4%
Solvabiliteit10,1%onder de middelste helft van de sector-19,8%onder de middelste helft van de sector▲ 9,7pp31,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,1pp
Liquiditeit0,16onder de middelste helft van de sector-0,28onder de middelste helft van de sector▲ 0,120,18onder de middelste helft van de sector▼ 0,09
Rendabiliteit (ROA)8,7%binnen de middelste helft van de sector-9,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,9pp13,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,1pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,6 mln
Vaste activa € 1,5 mln ▲ 9,2%
Vlottende activa € 54.892 ▼ 2,1%
Passiva € 1,6 mln
Eigen vermogen € 496.915 ▲ 75,1%
Schulden € 1,1 mln ▼ 7,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 80,2% naar 68,2%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schuldgraad
2,14▼
2024 · 4,06
ROE
42,9%▼
2024 · 48,5%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 301.588▲
2024 · € 202.535
Schulden > 1 jaar
€ 758.543▼
2024 · € 943.168
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 36 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲
Vaste activa21/28€ 1,4 mln€ 1,5 mln▲
Financiële vaste activa28€ 1,4 mln€ 1,5 mln▲
Vlottende activa29/58€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,03 mln€ 0,003 mln▼
Handelsvorderingen40€ 0,03 mln€ 0,003 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,03 mln€ 0,05 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 3-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Beschikbare reserves133€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Schulden17/49€ 1,2 mln€ 1,1 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Belastingen450/3€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Overige schulden47/48-€ 0,1 mln
Overlopende rekeningen492/3€ 0,006 mln€ 0,004 mln▼
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 0,001 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 228-
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Aan de overige reserves6921€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲

De toelichting bij deze jaarrekening (9 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post202320242025Verschil
Andere bedrijfskosten640/8€ 782€ 387€ 998▲ 158%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 8.292€ 34.475€ 27.597▼ 20,0%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 7.510€ 34.088€ 26.598▼ 22,0%
Financiële opbrengsten75/76B€ 160.000€ 144.000€ 220.000▲ 52,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 160.000€ 144.000€ 220.000▲ 52,8%
Financiële kosten65/66B€ 41.282€ 40.473€ 33.526▼ 17,2%
Recurrente financiële kosten65€ 41.282€ 40.473€ 33.526▼ 17,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 126.228€ 137.614€ 213.072▲ 54,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 126.228€ 137.614€ 213.072▲ 54,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 126.228€ 137.614€ 213.072▲ 54,8%
Post202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲ 8,8%
Vaste activa21/28€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln▲ 9,2%
Financiële vaste activa28€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln▲ 9,2%
Vlottende activa29/58€ 0,03 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼ 2,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 21€ 0,03 mln€ 0,003 mln▼ 87,8%
Handelsvorderingen40-€ 0,03 mln€ 0,003 mln▼ 87,8%
Overige vorderingen41€ 21---
Liquide middelen54/58€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln▲ 75,4%
Overlopende rekeningen490/1-€ 3--
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲ 8,8%
Eigen vermogen10/15€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲ 75,1%
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲ 80,8%
Beschikbare reserves133€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲ 80,8%
Overgedragen winst (verlies)14€ 228---
Schulden17/49€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln▼ 7,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 1,1 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 19,6%
Financiële schulden170/4€ 1,1 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 19,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲ 48,9%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 0,4%
Handelsschulden44€ 0,001 mln---
Leveranciers440/4€ 0,001 mln---
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲ 25,9%
Belastingen450/3€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲ 25,9%
Overige schulden47/48--€ 0,1 mln-
Overlopende rekeningen492/3€ 0,007 mln€ 0,006 mln€ 0,004 mln▼ 30,4%
Post202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 126.228€ 137.614€ 213.072▲ 54,8%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 126.228€ 137.614€ 213.072▲ 54,8%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 46.000-€ 127.000-
Verandering liquide middelen-€ 1.876€ 22.210▲ 1.084%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (3)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 28-08-2026 2026-00446312
31-12-2024 volledig schema 28-08-2025 2025-00424389
31-12-2023 volledig schema 21-08-2024 2024-00357634

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 5.722 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70100) zijn de cijfers van 3.645 gekend. 2.274 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.