MULTIDATA
InactiefOverzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Inactief laatste publicatie in de rubriek Einde op 30-05-2022
- Activiteit
- Geen activiteit ingeschreven in de KBO
- Paritair comité
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- CEGEKA GROEPconsolideert· score 85jaarrekening 2021
Financiële situatie
- Omzet
- € 908.582
- ▲ 10,9%
- Winst
- € 74.403
- ▲ 76,2%
- Eigen vermogen
- € 489.850
- ▲ 17,9%
- Balanstotaal
- € 586.778
- ▼ 1,6%
- Personeel
- 2,3 VTE
- ▼ 23,3%
Financieel
Financieel · boekjaar 2021, volledig schema
Jaarrekening 2021 neergelegd op 07-06-2022 PDF alle 36 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2021 is 67% hoger dan in 2020 en het hoogste sinds 2018. Dat is een herstel na de daling in 2020.
Personeel
| Post | 31-12-2021 |
|---|---|
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 2,3 |
| In dienst gekomen | 1 |
| Uit dienst gegaan | 3 |
Bron: sociale balans in de jaarrekening 2021
Investeringen
| Post | 2021 |
|---|---|
| Materiële vaste activa | € 75.027 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 22.818 |
Bron: toelichting bij de jaarrekening 2021 (staat van de vaste activa)
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet70 | € 933.032 | € 871.911 | € 819.224 | € 908.582 | ▲ 10,9% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | € 4.247 | - |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61 | - | - | - | € 658.824 | - |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 114.582 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 4.933 | € 39.975 | € 20.584 | € 22.818 | ▲ 10,9% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 2.905 | - |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | € 1.622 | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 328.867 | € 366.680 | € 239.039 | € 249.758 | ▲ 4,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 98.287 | € 68.774 | € 64.556 | € 107.831 | ▲ 67,0% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 103 | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 474 | € 202 | € 975 | € 103 | ▼ 89,4% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 6.751 | - |
| Recurrente financiële kosten65 | € 7.395 | € 6.528 | € 5.947 | € 6.751 | ▲ 13,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 108.828 | € 64.248 | € 59.584 | € 101.183 | ▲ 69,8% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 37.911 | € 18.246 | € 17.356 | € 26.780 | ▲ 54,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 70.917 | € 46.002 | € 42.228 | € 74.403 | ▲ 76,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 70.917 | € 46.002 | € 42.228 | € 74.403 | ▲ 76,2% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||
| Totaal activa20/58 | € 659.922 | € 783.551 | € 596.082 | € 586.778 | ▼ 1,6% |
| Vaste activa21/28 | € 9.545 | € 48.536 | € 52.847 | € 8.999 | ▼ 83,0% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 2.348 | € 39.537 | € 43.848 | - | - |
| Financiële vaste activa28 | € 7.197 | € 8.999 | € 8.999 | € 8.999 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 650.377 | € 735.015 | € 543.235 | € 577.779 | ▲ 6,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 2.618 | € 1.201 | € 957 | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 146.927 | € 443.857 | € 165.746 | € 111.228 | ▼ 32,9% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 88.310 | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 22.918 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 496.929 | € 286.331 | € 373.724 | € 466.551 | ▲ 24,8% |
| Passiva | |||||
| Totaal passiva10/49 | € 659.922 | € 783.551 | € 596.082 | € 586.778 | ▼ 1,6% |
| Eigen vermogen10/15 | € 539.886 | € 385.888 | € 415.447 | € 489.850 | ▲ 17,9% |
| Inbreng10/11 | € 25.000 | € 25.000 | - | € 25.000 | - |
| Reserves13 | € 2.500 | € 2.500 | € 2.500 | € 2.500 | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 2.500 | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 2.500 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 512.386 | € 358.388 | € 387.947 | € 462.350 | ▲ 19,2% |
| Schulden17/49 | € 120.036 | € 397.663 | € 180.635 | € 96.928 | ▼ 46,3% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | - | € 10.579 | € 19.535 | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 120.036 | € 387.084 | € 161.100 | € 96.928 | ▼ 39,8% |
| Handelsschulden44 | € 60.483 | € 109.771 | € 87.758 | € 79.764 | ▼ 9,1% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 79.764 | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 17.164 | - |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 10.211 | - |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 6.953 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 70.917 | € 46.002 | € 42.228 | € 74.403 | ▲ 76,2% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 4.933 | € 39.975 | € 20.584 | € 22.818 | ▲ 10,9% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 75.850 | € 85.977 | € 62.812 | € 97.221 | ▲ 54,8% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 78.966 | -€ 24.895 | € 21.030 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 210.598 | € 87.393 | € 92.827 | ▲ 6,2% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 36 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2021 | volledig schema | 07-06-2022 | 2022-20064160 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 08-06-2021 | 2021-18300141 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 09-06-2020 | 2020-15700292 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 12-07-2019 | 2019-32000222 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 21-06-2018 | 2018-21800368 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 05-07-2017 | 2017-27700425 | |
| 31-12-2015 | volledig schema | 08-07-2016 | 2016-30000187 | |
| 31-12-2014 | volledig schema | 25-08-2015 | 2015-47900158 | |
| 31-12-2013 | volledig schema | 25-06-2014 | 2014-22300131 | |
| 31-12-2012 | volledig schema | 28-08-2013 | 2013-49500084 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
1 eigenaarKeten van zeggenschap
- CEGEKA GROEP
- MULTIDATA
Eigenaars 1
- CEGEKA GROEPconsoliderende moederEigen vermogen € 59,7 mln Winst van € 32,9 mln in 2025 (winst van € 23,2 mln in 2024) Checked score 85consolideert
Eerdere eigenaars (1)
-
100%
Kapitaalverrichtingen
- NSI IT SOFTWARE & SERVICES alle aandelen
Netwerk & groep
Overnames en fusies
1 verrichtingVerbindingen & netwerk
Het netwerk vertrekt bij de aandeelhouders van MULTIDATA. Elke onderneming die zij verder bezitten of besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
30-05
Staatsblad-akte
Fusie: overgenomen door NSI IT SOFTWARE & SERVICESOntbinding van de vennootschap · Aandelenbezit · Boekhoudkundige uitwerking12 punten ▸
- Algemene vergadering, 29-04-2022
- Fusie, “article 12:50 CSA”, 08-03-2022 (akte in het Frans)
- Ontbinding, “dissolution sans liquidation, juridique,comptable et fiscal” (akte in het Frans)
- Fusie, “fusion par absorption, juridique,comptable et fiscal” (akte in het Frans)
- NSI IT SOFTWARE & SERVICES bezit alle aandelen
- Overige bepaling, “dispense d'état comptable, décision unanime de tous les actionnaires et porteurs d'autres titres conférant un droit de vote de chacune des sociétés” (akte in het Frans)
- Boekhoudkundige uitwerking, 01-01-2022
- Overige bepaling, “absence d'attribution d'actions en contrepartie du transfert, entièreté des actions de la société absorbée détenue par la société absorbante” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “totalité du patrimoine actif et passif, transfert du patrimoine” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “organe d'administration et de contrôle de la société absorbée, approbation des comptes annuels et décharge aux administrateurs de la société absorbée” (akte in het Frans)
- Volmacht, Jean-Louis RAMPEN
- Volmacht, Manon DEPREZ
16-03
Staatsblad-akte
Voorstel tot fusie: over te nemen door NSI IT Software & Services SAAandelenbezit · Boekhoudkundige uitwerking9 punten ▸
- Fusie, “fusion par absorption, transfert des droits et obligations de la Société Absorbée à la Société Absorbante suite à dissolution sans liquidation” (akte in het Frans)
- NSI IT Software & Services SA bezit alle aandelen
- Boekhoudkundige uitwerking, 01-01-2022
- Overige bepaling, “englobement des objets sociaux” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “droits des actionnaires et porteurs de titres, actions représentatives des apports” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “avantages particuliers aux organes d'administration, membres des organes d'administration des sociétés appelées à fusionner” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “modification des statuts de la Société Absorbante”, 21-05-2021 (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “mentions fiscales de la fusion par absorption, diminuer satellites au sein du groupe” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “divers réalisation de la fusion, dépôt au greffe du tribunal de l'entreprise par chacune des sociétés” (akte in het Frans)
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Ondernemingsgegevens
Inactief
MULTIDATA staat niet meer in de KBO.
- Status
- Inactief
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 31 december 2021
- Laatste zetel
- Malmedyer Strasse 8, 4780 Saint-Vithzoals gepubliceerd op 30 mei 2022
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap (BV)
- Eerste jaarrekening
- boekjaar 1985