Ga naar inhoud

MTM Living 1

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefTwaalfbunderweg 14, 3740 Bilzen-Hoeselt, BelgiëOp dit adres zijn 15 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1017.833.371
Samenvatting

MTM Living 1 is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.907) en een nettoresultaat van -€ 5.907. De solvabiliteit is beter dan 13% van 11.213 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
NACE 68121
1 vestiging
Schaal
€ 101.950balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.907
Verlies
-€ 5.907
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 2025 1 dag vroeg
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 4.907verlaagt risicoLiquiditeit 0,95, liquide middelen € 72.248Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Omvang: balanstotaal € 101.950Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 29% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 20
eigen vermogen -4,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 104,8% · geldmiddelen 70,9%
Rentabiliteit 23
rendement op activa -5,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.631 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 0,7% 02-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,3%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,95, onder 1; kortlopende schulden: 104,8% en geldmiddelen: 70,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 16% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit en 22% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 29-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,95, liquide middelen € 72.248
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.907
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 101.950
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslagen: Domestik Developments (bestuurder) en Ti-Nebo…Vaste vertegenwoordigers: HERTOGS Joeri, OBEN…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. OprichtingBenoemingen: DOMESTIK DEVELOPMENTS (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.907 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op solvabiliteitsectormediaan 30,8% · 11.213 bedrijven -4,8% Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 14-10-2026 · 3 in functie 3 nieuw · 2 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 101.950
Verlies
-€ 5.907
Solvabiliteit
-4,8%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
  • INVELISBestuurder
  • Martens K HoldingBestuurder
  • Nostra Domus DevelopmentBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNACE 68121
Opgericht
23-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
43
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Boekjaar
Van 1 oktober tot 30 september
Jaarvergadering
Derde woensdag van maart om 19:00
Naar Statuten

Kerngegevens van MTM Living 1

Wat is het ondernemingsnummer van MTM Living 1?
1017.833.371. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1017.833.371.
Waar is MTM Living 1 gevestigd?
De zetel is gevestigd op Twaalfbunderweg 14, 3740 Bilzen-Hoeselt.Ondernemingsgegevens
Wat doet MTM Living 1?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121).
Wat is de rechtsvorm van MTM Living 1?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd MTM Living 1 opgericht?
Op 23-12-2024.
Is MTM Living 1 nog actief?
Ja, MTM Living 1 staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van MTM Living 1?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt MTM Living 1 winst?
In boekjaar 2025 boekte MTM Living 1 een verlies van € 5.907.
Waar vind ik de jaarrekening van MTM Living 1?
MTM Living 1 legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van MTM Living 1

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.