Ga naar inhoud

Moveoo

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRusthuislaan 2, 2242 Zandhoven, BelgiëKBO/BCE: BE 1028.075.482
Samenvatting

Moveoo is actief sinds 2025, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Moveoo een eigen vermogen van € 5.548 en een nettoresultaat van -€ 4.452. De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 24-09-2025 Normale toestand
Activiteit
Persoonlijke diensten NACE 96999
Vestigingseenheid
2.381.318.029 2242 Zandhoven, sinds 24-09-2025
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 07-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

64 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 2.342
Verlies
€ 4.452
Eigen vermogen
€ 5.548
Balanstotaal
€ 19.294
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2025Geen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 19.294Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 8.801Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
64 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 32% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 54
eigen vermogen 28,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 62
kortlopende schulden 71,2% · geldmiddelen 45,6%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -23,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 32% van hen, de liquiditeit beter dan bij 58% en de rentabiliteit beter dan bij 4%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 19.294
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 8.801
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
1 dag voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-07-2026 bij de NBB

Eigen vermogen
€ 5.548
Totaal activa
€ 19.294
Nettoresultaat
-€ 4.452
Werkkapitaal
-€ 2.971

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.

Balanssamenstelling
Activa € 19.294
Vaste activa € 8.519
Vlottende activa € 10.776
Passiva € 19.294
Eigen vermogen € 5.548
Schulden € 13.746
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 71,2%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
EBITDA
-€ 3.207
Cashflow
-€ 3.671
Liquiditeit
0,78
Schuldgraad
2,48
ROE
-80,2%
ROA
-23,1%
Rentedekking
-6,91
Schulden ≤ 1 jaar
€ 13.746

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2025
Materiële vaste activa€ 9.300
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 781

Bron: toelichting bij de jaarrekening 2025 (staat van de vaste activa)

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 177 ondernemingen hetzelfde profiel als Moveoo nu. Twee jaar later was 3,4% failliet en bestond 91,5% nog.

  • Micro
  • jonger dan 2 jaar
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • verlies van 10% van de balans of meer
3,4% ging failliet
5,1% stopte op een andere manier
91,5% bestond nog

Dat past bij de faillissementskans van Moveoo zelf: 1,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 177 ondernemingen, geen voorspelling voor Moveoo. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 27 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 30-07-2026.

Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 19.294
Vaste activa21/28€ 8.519
Materiële vaste activa22/27€ 8.519
Meubilair en rollend materieel24€ 8.519
Vlottende activa29/58€ 10.776
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 386
Overige vorderingen41€ 386
Liquide middelen54/58€ 8.801
Overlopende rekeningen490/1€ 1.589
Passiva
Totaal passiva10/49€ 19.294
Eigen vermogen10/15€ 5.548
Inbreng10/11€ 10.000
Overgedragen winst (verlies)14-€ 4.452
Schulden17/49€ 13.746
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 13.746
Handelsschulden44€ 13.746
Leveranciers440/4€ 13.746
Resultaat Code2025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 781
Andere bedrijfskosten640/8€ 865
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 2.342
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 3.988
Financiële kosten65/66B€ 464
Recurrente financiële kosten65€ 464
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 4.452
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 4.452
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 4.452
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 4.452

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post2025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 781
Andere bedrijfskosten640/8€ 865
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 2.342
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 3.988
Financiële kosten65/66B€ 464
Recurrente financiële kosten65€ 464
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 4.452
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 4.452
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 4.452
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 19.294
Vaste activa21/28€ 8.519
Materiële vaste activa22/27€ 8.519
Meubilair en rollend materieel24€ 8.519
Vlottende activa29/58€ 10.776
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 386
Overige vorderingen41€ 386
Liquide middelen54/58€ 8.801
Overlopende rekeningen490/1€ 1.589
Passiva
Totaal passiva10/49€ 19.294
Eigen vermogen10/15€ 5.548
Inbreng10/11€ 10.000
Overgedragen winst (verlies)14-€ 4.452
Schulden17/49€ 13.746
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 13.746
Handelsschulden44€ 13.746
Leveranciers440/4€ 13.746
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 4.452
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 781
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 3.671

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 30-07-2026 2026-00368557 NBB

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, geen wijziging sinds 2025
CHAHBI Mustapha
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 26-09-2025 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 30-07-2026
Actief
LAROUI Tarik
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 26-09-2025 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 30-07-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 26-09-2025 Oprichting · € 10.000 · 100 aandelen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
CHAHBI Mustapha
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 26-09-2025, nog in functie
LAROUI Tarik
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 26-09-2025, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Kapitaal, aandelen en winst

Regeling uitgifte aandelenDe statuten bepalen hoe en door wie nieuwe aandelen uitgegeven worden.
Het bestuursorgaan kan zelfstandig beslissen over de opvragingen van stortingen door de aandeelhouders, op voorwaarde van gelijke…
WinstbestemmingDe statuten bepalen hoe de winst verdeeld wordt. Een BV mag pas uitkeren na een balans- en liquiditeitstest.
Bij gebrek aan dergelijke bestemmingsbeslissing wordt de helft van de jaarlijkse nettowinst gereserveerd en de andere helft uitgekeerd voor…

Toezicht, ontbinding en vereffening

CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
Geen commissaris
Regeling ontbindingDe statuten bepalen wanneer en door wie de vennootschap ontbonden kan worden.
De vennootschap kan op elk moment worden ontbonden door beslissing van de algemene vergadering beslissende in de vormen vereist voor de…

Statuten, akte van 26-09-2025

Netwerk & groep

Moveoo deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van Moveoo. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2026
30-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 1 dag voor de termijn
2025
26-09
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 10.000 · Benoemingen: LAROUI Tarik (niet-statutair bestuurder) en CHAHBI Mustapha (niet-statutair bestuurder) · Oprichter · Bankrekening12 punten ▸
  • Oprichting, 23-09-2025
  • Oprichter, LAROUI Tarik
  • Oprichter, CHAHBI Mustapha
  • Bankrekening, Crelan nv, bijzondere rekening
  • Kapitaal
  • Statutaire zetel, 2242 Pulderbos (Zandhoven), Rusthuislaan 2
  • Regeling bestuursorgaan, 2
  • Benoeming bestuurder, LAROUI Tarik (niet-statutair bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, CHAHBI Mustapha (niet-statutair bestuurder)
  • Verklaring, bestuursverbod, De comparant(en) verklaart/verklaren dat er geen bestuursverbod geldt in zijn/hunne hoofde, en dat zij derhalve rechtsgeldig kunnen worden benoe…, 2 keer vermeld in de akte
  • Verbintenissen vóór oprichting, takeover, Alle verbintenissen en alle verplichtingen die eruit voortvloeien, en alle activiteiten ondernomen sinds 1 maart 2025 door de comparanten in naam en v…
  • Startkapitaal, € 10.000

Open de akte in het Staatsblad

Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam Moveoo in het Nederlands
Ondernemingsnummer 1028.075.482
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 24-09-2025
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 26-09-2025
Gekozen woonplaatsDe bestuurders of de vennootschap nemen officiële stukken in ontvangst op dit adres.
Voor de uitvoering van deze statuten, kiest elke in het buitenland wonende aandeelhouder, bestuurder, commissaris, vereffenaar of…
akte van 26-09-2025

Zetel en vestigingen

Zetel Rusthuislaan 2, 2242 Zandhoven, België
Vestiging Moveoo, Rusthuislaan 2, 2242 Zandhoven sinds 24-09-2025 · vestigingsnummer 2.381.318.02949330 Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur

Activiteiten

NACEBEL 2025
96999 Overige persoonlijke diensten
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Verhuur van personenauto’s met of zonder chauffeur; Verhuur van minibussen, ceremoniewagens en limousines met of zonder chauffeur; Personenvervoer ter land; Uitbating van een…
30 activiteiten
  1. Verhuur van personenauto’s met of zonder chauffeur
  2. Verhuur van minibussen, ceremoniewagens en limousines met of zonder chauffeur
  3. Personenvervoer ter land
  4. Uitbating van een taxibedrijf
  5. Vervoer van personen met autobussen met of zonder dienstregeling
  6. Chartervervoer
  7. Het verzorgen van busreizen
  8. Het verzorgen van toeristische excursies
  9. Kurierdienst (vervoer van pakjes, brieven, documenten,…)
  10. Expresdienst
  11. Groothandel in voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen
  12. Groothandel in consumentenartikelen
  13. Groothandel in motorvoertuigen/fietsen, toebehoren
  14. Detailhandel andere goederen, muv motorvoertuigen/fietsen
  15. Detailhandel in motorvoertuigen en toebehoren
  16. Overige personenvervoer te land
  17. Goederenvervoer over de weg en verhuisbedrijven
  18. Vervoerondersteunende activiteiten
  19. Post en koeriersdiensten
  20. Activiteiten van eet en drinkgelegenheden
  21. Verhuur en lease (motorvoertuigen - consumentenartikelen – andere machines
  22. Activiteiten van reisbureaus, reisorganisatoren, …
  23. Sport, ontspanning en recreatie
  24. Reparatie en onderhoud motorvoertuigen/fietsen
  25. Bemiddelingsactiviteiten ivm reparatie en onderhoud van computers, consumentenartikelen, motorvoertuigen en motorfietsen
  26. Het beheren van een eigen onroerende en roerend vermogen, omvattende het voor eigen rekening aanleggen, uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen en alle verrichtingen uitvoeren met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke zekerheden
  27. Het verlenen van diensten van advies, bijstand, preventie en gezondheidszorg aan zieken, zorgbehoevende ziekenhuizen, rust- en verzorgingsinstellingen, kinderdagverblijven, organisaties voor maatschappelijke dienstverlening en andere instellingen, verenigingen (rechts)personen of organisaties voor gezondheidspatiëntenzorg, dit alles in de meest ruime zin van het woord
  28. Het aan- en verkopen, huren, verhuren of ter beschikking stellen van verbruiksgoederen, onderhoudsproducten, randapparatuur, materieel en aanverwanten uit de medische en paramedische sector
  29. Het verlenen van diensten van informatica, demonstratie, promotie, marketing en verkoop inzake (para)medische en farmaceutische producten en apparatuur
  30. Het geven van opleidingen en trainingen in de meest ruime zin
akte van 26-09-2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 1028.075.482
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1028075482
Ander Peppol-ID 9925:BE1028075482
Ingeschreven 07-12-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste donderdag van juni om 18:00
akte van 26-09-2025
Toegang tot de vergaderingDe statuten bepalen wie de vergadering mag bijwonen en wat daarvoor nodig is.
Indien enkel de stemrechten geschorst zijn, mag hij nog steeds deelnemen aan de algemene vergadering zonder te kunnen deelnemen aan de…
akte van 26-09-2025
Regeling volmachtenDe statuten bepalen of een aandeelhouder zich op de vergadering door iemand anders mag laten vertegenwoordigen.
Elke aandeelhouder kan aan ieder andere persoon, al dan niet aandeelhouder, door alle middelen van overdracht, een schriftelijke volmacht…
akte van 26-09-2025
StemregelingDe statuten bepalen met welke meerderheid de vergadering beslist, bijvoorbeeld een gewone of een bijzondere meerderheid.
Meerderheid van stemmen, ongeacht het aantal effecten dat op de algemene vergadering vertegenwoordigd is
akte van 26-09-2025

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.361 m²
Gebouwvoetafdruk
182 m²
Volume, LiDAR
1.099 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11033A0019/00R002 Vlaanderen 1.361 m² 1 · 182 m² 19,0 m · 2