Ga naar inhoud

Moulin Rouge

Actief Risico: zeer laag
VZWopgericht 194680 jaar actiefArenbergstraat 32, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 0410.308.119
Samenvatting

Moulin Rouge is actief sinds 1946 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag). Een kleine VZW legt haar jaarrekening neer bij de griffie, niet bij de Nationale Bank.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Geen bestuurders gekend
Signalenverlaagt risicoOpgericht in 1946Rechtsvorm VZWGeen hoofdactiviteit geregistreerdGeen jaarrekening met cijfersToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%hoogste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risico
verlaagt risico · Opgericht in 1946
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking

Opvallend

  • Actief sinds 1946opgericht 01-01-1946 80 jaar Bekijk

Per onderwerp

Kerngegevens van Moulin Rouge

Wat is het ondernemingsnummer van Moulin Rouge?
0410.308.119. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0410.308.119.
Waar is Moulin Rouge gevestigd?
De zetel is gevestigd op Arenbergstraat 32, 1000 Brussel.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Moulin Rouge?
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd Moulin Rouge opgericht?
Op 01-01-1946.
Is Moulin Rouge nog actief?
Ja, Moulin Rouge staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.