Ga naar inhoud

MOORS

Actief
NVopgericht 199333 jaar actiefLuikersteenweg 375, 3500 Hasselt, BelgiëKBO/BCE: BE 0449.568.571
Samenvatting

MOORS is actief sinds 1993, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had MOORS een eigen vermogen van € 381.235 en een nettoresultaat van € 55.553. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±2% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 41% van de 5.039 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 03-03-1993 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in huismeubilair NACE 47551
Vestigingseenheid
2.061.445.087 3500 Hasselt, sinds 29-03-1993
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 28-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
en 1 andere

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 148.642
▲ 89,8%
Omzet
≈ € 840.000
geschat
Winst
€ 55.553
▲ 137%
Eigen vermogen
€ 381.235
▲ 17,1%
Balanstotaal
€ 1,4 mln
▲ 3,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,4 mlnOpgericht in 1993Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 07-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 54% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 53+3
eigen vermogen 28,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 45+1
kortlopende schulden 37,0% · geldmiddelen 9,1%
Rentabiliteit 74+3
rendement op activa 4,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.281 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,17 (1,15 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 37% en de geldmiddelen 9,1% van het balanstotaal. Van het actief is 72% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 43% van hen, de liquiditeit beter dan bij 43%, de rentabiliteit beter dan bij 59% en de groei beter dan bij 70%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,4 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 1993
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 07-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 381.235
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 07-07-2026, 24 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
24 dagen voor het einde van de termijn
2024
31 dagen voor het einde van de termijn
2023
34 dagen voor het einde van de termijn
2022
98 dagen voor het einde van de termijn
2021
47 dagen voor het einde van de termijn
2020
12 dagen voor het einde van de termijn
2019
8 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 36 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 07-07-2026 bij de NBB alle 33 neerleggingen

Omzet
≈ € 840.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 640.000 en € 1,3 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 55.553▲ 137%
2024 · € 23.425
Werkkapitaal
€ 83.626▲ 17,0%
2024 · € 71.470
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 78.759
▲ 132% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 55.553
▲ 137% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 381.235
▲ 17,1% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 1,4 mln
▲ 3,5% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 982.254
▼ 1,0% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 83.626
▲ 17,0% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
28,0%
▲ 3,2pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,17
▲ 0,02 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
4,1%
▲ 2,3pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
0
2025
laagste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,01 mln-€ 0,01 mln▼ 0,8%-€ 0,008 mln-€ 0,009 mln▼ 16,5%€ 0,04 mln-€ 383€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲ 132%
Nettoresultaat€ 0,001 mln-€ 0,003 mln▲ 324%-€ 0,02 mlnonder de middelste helft van de sector-€ 0,02 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 11,1%€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector-€ 0,008 mlnonder de middelste helft van de sector€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 137%
Eigen vermogen€ 0,3 mln-€ 0,3 mln▲ 1,1%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 5,7%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 5,4%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 13,5%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 2,6%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 7,7%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 17,1%
Totaal activa€ 1,6 mln-€ 1,5 mln▼ 3,9%€ 1,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 2,5%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,9%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 0,5%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 4,5%€ 1,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,0%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,5%
Schulden€ 1,3 mln-€ 1,2 mln▼ 5,1%€ 1,2 mln▼ 1,6%€ 1,1 mln▼ 3,5%€ 1,1 mln▼ 2,6%€ 1,1 mln▼ 5,0%€ 1,0 mln▼ 6,1%€ 1,0 mln▼ 1,0%
Werkkapitaal€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▼ 3,6%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 30,8%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 26,7%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 13,8%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 34,4%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 0,2%€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 17,0%
Solvabiliteit19,3%-20,3%▲ 1,0pp19,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp19,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,3pp21,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,5pp22,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp24,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,5pp28,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,2pp
Liquiditeit1,36-1,37▲ 0,011,25binnen de middelste helft van de sector▼ 0,121,18binnen de middelste helft van de sector▼ 0,071,21binnen de middelste helft van de sector▲ 0,021,14binnen de middelste helft van de sector▼ 0,071,15binnen de middelste helft van de sector▲ 0,011,17binnen de middelste helft van de sector▲ 0,02
Rendabiliteit (ROA)0,1%-0,2%▲ 0,2pp-1,2%onder de middelste helft van de sector▼ 1,4pp-1,1%onder de middelste helft van de sector▲ 0,1pp2,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,7pp-0,6%onder de middelste helft van de sector▼ 3,2pp1,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,4pp4,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,3pp
Personeel (VTE)0,2-0,5▲ 150%0,6onder de middelste helft van de sector▲ 20,0%0onder de middelste helft van de sector▼ 100%0,1onder de middelste helft van de sector0onder de middelste helft van de sector▼ 100%0onder de middelste helft van de sector0onder de middelste helft van de sector
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 132% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2021. Dat is de tweede stijging op rij, na de daling in 2023.

De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,4 mln
Vaste activa € 776.026 ▲ 1,4%
Vlottende activa € 587.462 ▲ 6,3%
Passiva € 1,4 mln
Eigen vermogen € 381.235 ▲ 17,1%
Schulden € 982.254 ▼ 1,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 75,3% naar 72,0%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 87.034▲
2024 · € 44.441
Cashflow
€ 63.828▲
2024 · € 33.925
Snelle liquiditeit
0,53▼
2024 · 0,53
Schuldgraad
2,58▼
2024 · 3,05
ROE
14,6%▲
2024 · 7,2%
Rentedekking
14,77▲
2024 · 6,43
Schulden ≤ 1 jaar
€ 503.836▲
2024 · € 480.937
Schulden > 1 jaar
€ 465.491▼
2024 · € 505.539
Belastingen
€ 21.441▲
2024 · € 5.734
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-2022
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten0,1
In dienst gekomen1
Uit dienst gegaan1

Bron: sociale balans in de jaarrekening 2022

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post20212022202320242025
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa€ 310.049€ 273.416€ 583.008€ 197.654€ 158.489
Hypotheken, ingeschreven bedrag€ 550.000€ 550.000€ 550.000€ 550.000€ 550.000
Boekwaarde van de met hypotheek bezwaarde activa€ 581.426€ 581.426€ 581.426€ 581.426€ 581.426

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa-€ 4.240--€ 19.317
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 18.188€ 15.452€ 11.207€ 10.500€ 8.275

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 55 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Materiële vaste activa22/27€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Terreinen en gebouwen22€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,007 mln€ 0,001 mln▼
Vlottende activa29/58€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Voorraden30/36€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Bestellingen in uitvoering37€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Handelsvorderingen40€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Overige vorderingen41€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Inbreng10/11€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Kapitaal10€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Reserves13€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,008 mln€ 0,008 mln=
Beschikbare reserves133€ 0,009 mln€ 0,009 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲
Schulden17/49€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,5 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲
Handelsschulden44€ 0,06 mln€ 0,08 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,06 mln€ 0,08 mln▲
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,03 mln€ 0,06 mln▲
Belastingen450/3€ 0,02 mln€ 0,05 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Overlopende rekeningen492/3€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4€ 496-
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,03 mln€ 0,06 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,002 mln€ 0,004 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,002 mln€ 0,004 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,006 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,02 mln€ 0,06 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,02 mln€ 0,06 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,004 mln€ 0,03 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90870,00,0=

De toelichting bij deze jaarrekening telt 14 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 07-07-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 120€ 544-€ 186---
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 33.783€ 29.491€ 27.208€ 18.188€ 15.452€ 11.207€ 10.500€ 8.275▼ 21,2%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4----€ 16.414-€ 496--
Andere bedrijfskosten640/8---€ 27.596€ 31.229€ 51.255€ 33.393€ 61.609▲ 84,5%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 76.958€ 86.446€ 55.101€ 36.946€ 104.279€ 61.892€ 78.329€ 148.642▲ 89,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 14.399€ 14.283-€ 7.686-€ 8.958€ 40.640-€ 383€ 33.941€ 78.759▲ 132%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 3.526€ 5.423€ 927€ 2.131€ 4.129▲ 93,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 841€ 1.575€ 1.235€ 3.526€ 5.423€ 927€ 2.131€ 4.129▲ 93,8%
Financiële kosten65/66B---€ 9.457€ 8.385€ 7.933€ 6.913€ 5.894▼ 14,7%
Recurrente financiële kosten65€ 12.220€ 10.936€ 10.398€ 9.457€ 8.385€ 7.933€ 6.913€ 5.894▼ 14,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 3.020€ 4.922-€ 16.848-€ 14.890€ 37.678-€ 7.388€ 29.158€ 76.994▲ 164%
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.226€ 1.551€ 610€ 639€ 675€ 708€ 5.734€ 21.441▲ 274%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 795€ 3.371-€ 17.458-€ 15.528€ 37.002-€ 8.097€ 23.425€ 55.553▲ 137%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 795€ 3.371-€ 17.458-€ 15.528€ 37.002-€ 8.097€ 23.425€ 55.553▲ 137%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲ 3,5%
Vaste activa21/28€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 1,4%
Materiële vaste activa22/27€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 1,4%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 2,3%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,008 mln€ 0,007 mln€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 36,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,007 mln€ 0,001 mln▼ 80,8%
Vlottende activa29/58€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲ 6,3%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 8,7%
Voorraden30/36---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 9,4%
Bestellingen in uitvoering37---€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 7,5%
Handelsvorderingen40---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 8,1%
Overige vorderingen41---€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 0,6%
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 15,3%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 13,4%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲ 3,5%
Eigen vermogen10/15€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 17,1%
Inbreng10/11€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Kapitaal10---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Reserves13€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln=
Beschikbare reserves133---€ 0,009 mln€ 0,009 mln€ 0,009 mln€ 0,009 mln€ 0,009 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,005 mln€ 0,008 mln-€ 0,009 mln-€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,004 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲ 203%
Schulden17/49€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼ 1,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼ 7,9%
Financiële schulden170/4---€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼ 7,9%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▲ 4,8%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲ 2,3%
Handelsschulden44€ 0,06 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln▲ 23,4%
Leveranciers440/4---€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln▲ 23,4%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,06 mln▲ 92,5%
Belastingen450/3---€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,007 mln€ 0,02 mln€ 0,05 mln▲ 132%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 28,5%
Overige schulden47/48---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 7,0%
Overlopende rekeningen492/3----€ 0,002 mln€ 133€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲ 147%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 795€ 3.371-€ 17.458-€ 15.528€ 37.002-€ 8.097€ 23.425€ 55.553▲ 137%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 33.783€ 29.491€ 27.208€ 18.188€ 15.452€ 11.207€ 10.500€ 8.275▼ 21,2%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 34.577€ 32.862€ 9.750€ 2.660€ 52.454€ 3.110€ 33.925€ 63.828▲ 88,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 3.853-€ 33.000€ 0-€ 4.240€ 0€ 0-€ 19.317-
Verandering liquide middelen--€ 9.663-€ 15.618€ 12.101€ 13.801-€ 24.164€ 24.929€ 16.468▼ 33,9%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 4.685 ondernemingen hetzelfde profiel als MOORS nu. Twee jaar later bestond 96,9% nog en was 1,1% failliet.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst onder 5% van de balans
96,9% bestond nog
1,9% stopte op een andere manier
1,1% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van MOORS zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 4.685 ondernemingen, geen voorspelling voor MOORS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 33 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 volledig schema 07-07-2026 2026-00264509 PDF
31-12-2024 verkort schema 30-06-2025 2025-00210157 PDF
31-12-2023 verkort schema 27-06-2024 2024-00173146 PDF
31-12-2022 verkort schema 24-04-2023 2023-00063851 PDF
31-12-2021 verkort schema 14-06-2022 2022-20061808 PDF
31-12-2020 verkort schema 19-07-2021 2021-37900272 PDF
31-12-2019 verkort schema 23-07-2020 2020-33000556 PDF
31-12-2018 verkort schema 24-06-2019 2019-21400364 PDF
31-12-2017 verkort schema 27-06-2018 2018-23700386 PDF
31-12-2016 verkort schema 16-09-2017 2017-61400233 PDF

Toon alle 33 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
4 bestuurders, 1 in het dagelijks bestuur, laatste wijziging in 2024

Bestuursorgaan 4

MOORS André
Bestuurder · sinds 01-07-2022 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 07-07-2026
Actief
MOORS Anita
Bestuurder · huidig mandaat sinds 06-05-2024 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 07-07-2026
Actief
MOORS Eddy
Bestuurder · huidig mandaat sinds 06-05-2024 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 07-07-2026
Actief
MOORS Linda Maria Eddy
Bestuurder · sinds 06-05-2024 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 07-07-2026
Actief

Dagelijks bestuur 1

MOORS André
Gedelegeerd bestuurder · benoemd bij akte van 10-08-2022 · mandaat van 6 jaar vanaf 2022
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“Artikel 20: Vertegenwoordiging van de vennootschap Alle akten die de vennootschap verbinden, in en buiten rechte, zijn geldig wanneer zij…”
akte van 15-05-2024

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 15-05-2024 Kapitaal vermeld in de akte · € 274.750,65 · 250 aandelen

Mandaathistoriek

4 personen, 4 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Dagelijks bestuur
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
MOORS André
  • Bestuurder, al vóór 01-07-2022 en nog in functie
  • Gedelegeerd bestuurder, benoemd bij akte van 10-08-2022, nog in functie
MOORS Anita
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 10-08-2022, nog in functie
MOORS Eddy
  • Bestuurder, al vóór 01-07-2022 en nog in functie
MOORS Linda Maria Eddy
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 15-05-2024, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
3, oudste kandidaat verkozen
Regeling vereffeningBij een vereffening krijgen eerst de schuldeisers hun geld. Wat overblijft, gaat naar de aandeelhouders.
Algemene vergadering anders bij gewone meerderheid, alle verrichtingen in wet

Statuten, akte van 15-05-2024

Netwerk & groep

MOORS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

4 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van MOORS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
07-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
volledig schema · 24 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 55.553 ▲137%
Het bedrijfsresultaat van € 78.759 en het nettoresultaat van € 55.553 zijn allebei een record.
30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 31 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 23.425
Het nettoresultaat is € 23.425, na een verliesjaar.
27-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
verkort schema · 34 dagen voor het einde van de termijn
15-05
Staatsblad-akte Benoemingen: MOORS André, MOORS Eddy en 2 anderen
Statutenwijziging · Kapitaal · Statutaire zetel12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 06-05-2024
  • Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
  • Kapitaal, € 274.750,65
  • Overige bepaling, kapitaalhistoriek, 2000000
  • Overige bepaling, bevestigd, bevestiging ontslag alle huidige bestuurders
  • Benoeming bestuurder, MOORS André (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, MOORS Eddy (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, MOORS Anita (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, MOORS Linda Maria Eddy (bestuurder)
  • Statutaire zetel, 3500 Hasselt,Luikersteenweg 375
  • Volmacht
  • Volmacht, Bernard SNYERS

Open de akte in het Staatsblad

2023
24-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
verkort schema · 98 dagen voor het einde van de termijn
2022
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 37.002
Het nettoresultaat is € 37.002, na 2 jaar verlies.
10-08
Staatsblad-akte 2 bestuurders benoemd, 2 herbenoemd
Herbenoemingen: Moors André (bestuurder) en Moors Eddy (bestuurder) · Benoemingen: Moors Anita (bestuurder) en Moors André (gedelegeerd bestuurder)6 punten ▸
  • Algemene vergadering, 01-07-2022
  • Herbenoeming bestuurder, Moors André (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Moors Eddy (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Moors Anita (bestuurder)
  • Bestuursvergadering, 01-07-2022
  • Benoeming bestuurder, Moors André (gedelegeerd bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
verkort schema · 47 dagen voor het einde van de termijn
2021
19-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
verkort schema · 12 dagen voor het einde van de termijn
2020
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 17.458
Het nettoresultaat zakt naar -€ 17.458, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
Toon oudere gebeurtenissen
23-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
verkort schema · 8 dagen voor het einde van de termijn
2019
24-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
verkort schema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2018
27-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
verkort schema · 34 dagen voor het einde van de termijn
2017
16-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 47 dagen te laat
1993
27-03
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

MOORS werd opgericht op 3 maart 1993.1 Het balanstotaal daalde van € 1,6 mln in 2018 tot € 1,4 mln in 2025 en het personeelsbestand van 0,2 voltijdse equivalenten in 2018 naar 0,1 in 2022.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018, 2022 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam MOORS in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0449.568.571
Rechtsvorm Naamloze vennootschap (NV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 03-03-1993
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 15-05-2024
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, Artikel 2
akte van 15-05-2024

Zetel en vestigingen

Zetel Luikersteenweg 375, 3500 Hasselt, België
Vestiging Luikersteenweg 375, 3500 Hasselt sinds 29-03-1993 · vestigingsnummer 2.061.445.0872511001 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw

Activiteiten

NACEBEL 2025
47551 Detailhandel in huismeubilair hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
47591 Detailhandel in huismeubilair in gespecialiseerde winkels hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2003
52441 Detailhandel in meubels hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Kleinhandel in sanitaire artikelen,ijzerwerk,blikwaren,huishoudartikelen,snijgereedschappen,artikelen voor centrale verwarmingsinstallaties,onderhoud van centrale…
Tekst van het doel

Kleinhandel in sanitaire artikelen,ijzerwerk,blikwaren,huishoudartikelen,snijgereedschappen,artikelen voor centrale verwarmingsinstallaties,onderhoud van centrale verwarmingsinstallaties,metaalconstructies,hoevesmederij,smederij.

akte van 15-05-2024

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0449.568.571
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0449568571
Ingeschreven 28-10-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste zaterdag van maart om 18:00
akte van 15-05-2024

Omgevingsvergunningen

2 aanvragen in Vlaanderen sinds 2023 · 2 vergund
Nieuwbouw van bijgebouwen en niet overdekte lage constructie
Vergund op 31-10-2024ingediend 23-04-2024bevoegde overheid: Hasseltproject 2024043126
Verbouwen en/of uitbreiden zonder functiewijziging en met wijzigen van aantal woongelegenheden
Vergund op 16-11-2023ingediend 12-08-2023bevoegde overheid: Hasseltproject 2023044088

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen.

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.677 m²
Gebouwvoetafdruk
175 m²
Volume, LiDAR
1.215 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
71324E0614/00C004 Vlaanderen 3.677 m² 1 · 175 m² 16,5 m · 2