Ga naar inhoud

MNM CONSULTING & SERVICES

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefRue Piteuse(BML) 15, 7604 Péruwelz, BelgiëKBO/BCE: BE 0898.080.042
Samenvatting

MNM CONSULTING & SERVICES is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 26.473) en een nettoresultaat van € 2.939. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 7,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 38.753 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 1.083balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 26.473
Winst
€ 2.939
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 36 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 26.473verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1.083Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 0,04, liquide middelen € 1.034Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 44% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -2443,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 2543,8% · geldmiddelen 95,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 271,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.325 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1%laagste waarde 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 33% op liquiditeit, 84% op rentabiliteit en 57% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 26.473
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1.083
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,04, liquide middelen € 1.034
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 5% van 38753 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 38753 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 5%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 25-03-2026, 36 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
36 dagen vroeg
2024
30 dagen vroeg
2023
13 dagen vroeg
2022
2 dagen te laat
2021
12 dagen te laat
2020
op de dag
2019
28 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 april neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar14-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 26.473 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 55,7% · 38.753 bedrijven -2443,8% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 1.083 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1.083
Winst
€ 2.939
Solvabiliteit
-2443,8%
Balanstotaal▼ 54,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
19
Sinds
2010
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 30-09-2023Terug winstgevend
  2. 02-05-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 12-05-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
22-05-2008
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.