Ga naar inhoud

MG INFRA

Actief Risico: niet beoordeeld
BVopgericht 2025minder dan een jaar actiefGroot-Bijgaardenstraat 93, 1600 Sint-Pieters-Leeuw, BelgiëKBO/BCE: BE 1030.377.055
Samenvatting

MG INFRA is jonger dan twaalf maanden; er is nog geen publieke historiek om een faillissementskans op te berekenen. De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Bouw van autowegen en andere wegen
NACE 42110
1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersTe jong voor een faillissementskans
Structuur
Signalenverhoogt risicoJonge ondernemingToon onderbouwing

Signalen

1 signaal.
verhoogt risico
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, minder dan een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar minder dan een jaar 0 10 jaar
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. OprichtingBenoeming: GAIDAENCO Mihail (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Opgericht 11 maanden geledenopgericht 14-11-2025 11 maanden Bekijk
  • Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouw van autowegen en andere wegenNACE 42110
Opgericht
14-11-2025
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
34
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 18:00
Doel
Alle betonwerken,in de meest brede zin van het woord; Het bouwen van betonkelders; Het…
Naar Statuten

Kerngegevens van MG INFRA

Wat is het ondernemingsnummer van MG INFRA?
1030.377.055. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1030.377.055.
Waar is MG INFRA gevestigd?
De zetel is gevestigd op Groot-Bijgaardenstraat 93, 1600 Sint-Pieters-Leeuw.Ondernemingsgegevens
Wat doet MG INFRA?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is bouw van autowegen en andere wegen (NACE 42110).
Wat is de rechtsvorm van MG INFRA?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd MG INFRA opgericht?
Op 14-11-2025.
Is MG INFRA nog actief?
Ja, MG INFRA staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van MG INFRA

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.