Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-07-2026 bij de NBB alle 10 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 165% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2018. Dat is de derde stijging op rij, na de daling in 2022.
- 2025 Nettoresultaat +155% tegenover 2024. De winst van 2025 bevatte een eenmalige opbrengst van € 462.614.
- 2025 Totaal activa +84% tegenover 2024. Deel van APOTHEEK DECOENE BV ontvangen bij splitsing, uitwerking 07-05-2025.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Zekerheden en waarborgen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa | € 91.039 | - | - | - | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 60.729 | - | € 8.909 | € 3.360 | € 1,3 mln |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 8.633 | € 19.321 | € 19.821 | € 21.046 | € 34.933 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | € 26.647 | € 0 | - | - | € 462.614 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 13.407 | € 13.407 | € 17.948 | € 8.633 | € 19.321 | € 19.821 | € 21.046 | € 34.933 | ▲ 66,0% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 2.492 | € 4.631 | € 1.930 | € 2.022 | € 11.629 | ▲ 475% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | € 62 | € 0 | - | - | - | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 25.271 | € 47.568 | € 73.382 | € 111.687 | € 89.720 | € 111.905 | € 202.065 | € 521.676 | ▲ 158% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 8.575 | € 32.611 | € 53.605 | € 100.500 | € 65.769 | € 90.154 | € 178.996 | € 475.113 | ▲ 165% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 9.876 | € 11.139 | € 15.795 | € 19.756 | € 17.754 | ▼ 10,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1.663 | € 3.733 | € 5.143 | € 9.876 | € 11.139 | € 15.795 | € 19.756 | € 17.754 | ▼ 10,1% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 6.928 | € 7.720 | € 8.865 | € 8.884 | € 560 | ▼ 93,7% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 3.139 | € 3.943 | € 5.964 | € 6.928 | € 7.720 | € 8.865 | € 8.884 | € 560 | ▼ 93,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 7.099 | € 32.401 | € 52.785 | € 103.447 | € 69.187 | € 97.084 | € 189.868 | € 492.308 | ▲ 159% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 740 | € 8.476 | € 12.938 | € 20.041 | € 19.965 | € 26.000 | € 46.619 | € 126.584 | ▲ 172% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 6.359 | € 23.925 | € 39.847 | € 83.406 | € 49.222 | € 71.084 | € 143.248 | € 365.724 | ▲ 155% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 6.359 | € 23.925 | € 39.847 | € 83.406 | € 49.222 | € 71.084 | € 143.248 | € 365.724 | ▲ 155% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 1,3 mln | ▲ 83,6% |
| Oprichtingskosten20 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vaste activa21/28 | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,08 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,2 mln | ▲ 431% |
| Immateriële vaste activa21 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,08 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,2 mln | ▲ 431% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,1 mln | - |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,006 mln | € 0,005 mln | ▼ 11,1% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,08 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,03 mln | € 0,08 mln | ▲ 158% |
| Financiële vaste activa28 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | € 1,1 mln | ▲ 65,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,03 mln | ▼ 95,9% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,009 mln | € 0,009 mln | € 0,009 mln | € 0,01 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,03 mln | ▼ 95,8% |
| Geldbeleggingen50/53 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Liquide middelen54/58 | € 0,008 mln | € 0,006 mln | € 0,001 mln | € 0,04 mln | € 0,005 mln | € 0,004 mln | € 0,05 mln | € 1,1 mln | ▲ 21× |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | € 0,003 mln | ▼ 34,4% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 1,3 mln | ▲ 83,6% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,04 mln | € 0,06 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▼ 9,8% |
| Inbreng10/11 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▲ 14,9% |
| Reserves13 | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,08 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▼ 15,8% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0 | - | - | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0 | - | - | - | - |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,04 mln | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | ▼ 25,5% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 0,02 mln | € 0 | - | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | - | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | € 0 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Schulden17/49 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,8 mln | ▲ 326% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0 | - | € 0,03 mln | € 0,07 mln | € 0,05 mln | € 0,03 mln | € 0,01 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0,07 mln | € 0,05 mln | € 0,03 mln | € 0,01 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,8 mln | ▲ 354% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 25,1% |
| Handelsschulden44 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | € 0,02 mln | ▲ 236% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | € 0,02 mln | ▲ 236% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,006 mln | ▼ 51,2% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,006 mln | ▼ 51,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | - | - | € 0,003 mln | € 0 | - | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,8 mln | ▲ 429% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,001 mln | € 48 | € 0 | - | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,006 mln | € 0,02 mln | € 0,04 mln | € 0,08 mln | € 0,05 mln | € 0,07 mln | € 0,1 mln | € 0,4 mln | ▲ 155% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,009 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | ▲ 66,0% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,02 mln | € 0,04 mln | € 0,06 mln | € 0,09 mln | € 0,07 mln | € 0,09 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | ▲ 144% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | -€ 0,04 mln | -€ 0,05 mln | € 0 | -€ 0,009 mln | -€ 0,003 mln | -€ 0,2 mln | ▼ 5.490% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 0,002 mln | -€ 0,005 mln | € 0,04 mln | -€ 0,04 mln | -€ 0,001 mln | € 0,05 mln | € 1,0 mln | ▲ 21× |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (10)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 09-07-2026 | 2026-00276489 | |
| 31-12-2024 | verkort schema | 14-05-2025 | 2025-00093981 | |
| 31-12-2023 | verkort schema | 27-08-2024 | 2024-00374006 | |
| 31-12-2022 | verkort schema | 14-07-2023 | 2023-00235218 | |
| 31-12-2021 | verkort schema | 22-08-2022 | 2022-20300337 | |
| 31-12-2020 | verkort schema | 30-08-2021 | 2021-56000080 | |
| 31-12-2019 | verkort schema | 30-06-2020 | 2020-22500383 | |
| 31-12-2018 | verkort schema | 28-08-2019 | 2019-51900520 | |
| 31-12-2017 | verkort schema | 31-08-2018 | 2018-55000061 | |
| 31-12-2016 | verkort schema | 17-07-2017 | 2017-31300303 |