META CONSTRUCT
Ontbonden en vereffendFinancieel · boekjaar 2024, verkort schema
Jaarrekening 2024 neergelegd, 71 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 10 oktober 2025. De termijn liep af op 31 juli 2025, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2024 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2025-00539135.
Jaarrekening 2024 neergelegd op 10-10-2025 bij de NBB alle 2 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2024 is een winst van € 3.628, na een verlies van € 3.782 in 2023.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 1.444 | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 198 | - | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | -€ 2.139 | € 3.628 | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 3.782 | € 3.628 | - |
| Financiële kosten65/66B | € 163 | € 154 | ▼ 5,4% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 163 | € 154 | ▼ 5,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 3.945 | € 3.473 | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 3.945 | € 3.473 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 3.945 | € 3.473 | - |
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Activa | |||
| Totaal activa20/58 | € 621 | € 4.421 | ▲ 612% |
| Vlottende activa29/58 | € 621 | € 4.421 | ▲ 612% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 612 | € 113 | ▼ 81,5% |
| Overige vorderingen41 | € 612 | € 113 | ▼ 81,5% |
| Liquide middelen54/58 | € 9 | € 4.308 | ▲ 459× |
| Passiva | |||
| Totaal passiva10/49 | € 621 | € 4.421 | ▲ 612% |
| Eigen vermogen10/15 | -€ 183 | € 3.290 | - |
| Inbreng10/11 | € 10.580 | € 10.580 | = |
| Buiten kapitaal11 | € 10.580 | € 10.580 | = |
| Andere1109/19 | € 10.580 | € 10.580 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 10.763 | -€ 7.290 | ▲ 32,3% |
| Schulden17/49 | € 805 | € 1.131 | ▲ 40,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 805 | € 1.131 | ▲ 40,6% |
| Handelsschulden44 | € 300 | - | - |
| Leveranciers440/4 | € 300 | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 10 | - | - |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 10 | - | - |
| Overige schulden47/48 | € 494 | € 1.131 | ▲ 129% |
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 3.945 | € 3.473 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 1.444 | - | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 2.501 | € 3.473 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 4.299 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.