Mesit
ActiefSamenvatting
Mesit is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Mesit een eigen vermogen van € 48.303 en een nettoresultaat van € 5.902. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 9,5% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 17% van de 21.148 ondernemingen in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 07-09-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten NACE 62200
- Vestigingseenheid
- 2.335.231.052 2830 Willebroek, sinds 07-09-2022
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 30-09-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Brutomarge
- € 36.560
- ▲ 27,0%
- Omzet
- ≈ € 130.000
- geschat
- Winst
- € 5.902
- ▲ 175%
- Eigen vermogen
- € 48.303
- ▲ 13,9%
- Balanstotaal
- € 343.089
- ▼ 2,8%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoEigen vermogen € 48.303 (14,1% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Omvang: balanstotaal € 343.089Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 15-07-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 62, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 18% van hen, de liquiditeit beter dan bij 44%, de rentabiliteit beter dan bij 21% en de groei beter dan bij 60%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 37 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 62) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 15-07-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen
2023 tot 2025, 3 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 58% hoger dan in 2024. Dat is een herstel na de daling in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Computerprogrammering en consultancy (NACE 62). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 10.105 | € 311.428 | € 5.839 |
| Financiële vaste activa | - | - | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 1.546 | € 12.014 | € 14.513 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 1.546 | € 12.014 | € 14.513 | ▲ 20,8% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.233 | € 3.557 | € 1.102 | ▼ 69,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 44.626 | € 28.788 | € 36.560 | ▲ 27,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 41.847 | € 13.217 | € 20.945 | ▲ 58,5% |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 121 | - | € 209 | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 121 | - | € 209 | - |
| Financiële kosten65/66B | € 103 | € 7.865 | € 10.183 | ▲ 29,5% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 103 | € 7.865 | € 10.183 | ▲ 29,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 41.865 | € 5.352 | € 10.972 | ▲ 105% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 11.613 | € 3.204 | € 5.070 | ▲ 58,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.252 | € 2.148 | € 5.902 | ▲ 175% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 30.252 | € 2.148 | € 5.902 | ▲ 175% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 62.861 | € 353.120 | € 343.089 | ▼ 2,8% |
| Vaste activa21/28 | € 8.559 | € 307.973 | € 299.299 | ▼ 2,8% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 8.559 | € 307.973 | € 299.299 | ▼ 2,8% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 8.559 | € 8.220 | € 9.706 | ▲ 18,1% |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | - | € 298.815 | € 286.449 | ▼ 4,1% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | € 939 | € 3.144 | ▲ 235% |
| Vlottende activa29/58 | € 54.302 | € 45.147 | € 43.789 | ▼ 3,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 39.119 | € 10.046 | € 14.520 | ▲ 44,5% |
| Handelsvorderingen40 | € 39.119 | € 10.046 | € 14.520 | ▲ 44,5% |
| Liquide middelen54/58 | € 15.182 | € 34.001 | € 29.269 | ▼ 13,9% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | € 1.100 | € 0 | ▼ 100% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 62.861 | € 353.120 | € 343.089 | ▼ 2,8% |
| Eigen vermogen10/15 | € 40.252 | € 42.401 | € 48.303 | ▲ 13,9% |
| Inbreng10/11 | € 10.000 | € 10.000 | € 10.000 | = |
| Reserves13 | € 30.252 | € 32.401 | € 38.303 | ▲ 18,2% |
| Beschikbare reserves133 | € 30.252 | € 32.401 | € 38.303 | ▲ 18,2% |
| Schulden17/49 | € 22.609 | € 310.720 | € 294.786 | ▼ 5,1% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | - | € 287.970 | € 273.487 | ▼ 5,0% |
| Financiële schulden170/4 | - | € 287.970 | € 273.487 | ▼ 5,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 22.609 | € 22.750 | € 21.299 | ▼ 6,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | € 11.701 | € 12.092 | ▲ 3,3% |
| Handelsschulden44 | € 10.455 | € 2.511 | € 1.129 | ▼ 55,0% |
| Leveranciers440/4 | € 10.455 | € 2.511 | € 1.129 | ▼ 55,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 12.154 | € 8.538 | € 8.079 | ▼ 5,4% |
| Belastingen450/3 | € 9.493 | € 8.538 | € 8.079 | ▼ 5,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 2.660 | - | - | - |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.252 | € 2.148 | € 5.902 | ▲ 175% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 1.546 | € 12.014 | € 14.513 | ▲ 20,8% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 31.798 | € 14.162 | € 20.415 | ▲ 44,2% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 311.428 | -€ 5.839 | ▲ 98,1% |
| Verandering liquide middelen | - | € 18.819 | -€ 4.732 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 2.542 ondernemingen hetzelfde profiel als Mesit nu. Twee jaar later was 3,5% failliet en bestond 94,9% nog.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 10 tot 30%
- winst onder 5% van de balans
Nog 0,4% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van Mesit zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over Mesit dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 2.542 ondernemingen, geen voorspelling voor Mesit. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- MESKENS Wout 100 aandelen (100%) · € 10.000 in geld
Kapitaalverrichtingen
- 09-09-2022 Oprichting · € 10.000 · 100 aandelen
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Beslist of mandaat al dan niet ten kosteloze titel, Vergoeding bestuurders
- CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
- Geen commissaris
Statuten, akte van 09-09-2022
Netwerk & groep
Mesit deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van Mesit. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
09-09
Staatsblad-akte
OprichtingStartkapitaal € 10.000 · Benoeming: MESKENS Wout (statutair bestuurder) · Oprichter7 punten ▸
- Oprichting, Mesit
- Oprichter, MESKENS Wout (comparant)
- Startkapitaal, € 10.000
- Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle verbintenissen en verplichtingen voor rekening en ten name van de vennootschap in oprichting en alle activiteiten vanaf heden door de comparant i…
- Aandelensoort, gelijk recht in winstverdeling en vereffeningsaldo, vergoeding voor inbrengen
- Benoeming bestuurder, MESKENS Wout (statutair bestuurder)
- Statutaire zetel, 2830 Willebroek,Emmanuel Rollierstraat 2
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
60 activiteiten
- Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's, computerconsultancy-activiteiten en aanverwante activiteiten
- Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software)
- Activiteiten van systeemintegrators
- Beheer van computerfaciliteiten
- Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
- Dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten; webportalen
- Al dan niet permanent verwerken van gegevens met behulp van een eigen programma of een programma van de klant: invoeren van gegevens - volledige verwerking van gegevens
- Permanent beheren van en werken met de gegevensverwerkende apparatuur van derden
- Samenstelling van databanken door samenbrengen en al dan niet interpreteren van bestaande gegevens uit verschillende bronnen: uurroosters, industriële catalogi, wetenschappelijke gegevens, enz.
- Opslag van gegevens door middel van een computerrecord in een bepaald formaat
- Terbeschikking stellen van databank: leveren van gegevens voor gebruikers (individueel of in groep), in een bepaalde volgorde, door on-line terugzoeken of door toegankelijkheid van de gegevens
- Webportalen
- Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- Elke installatie van het computernetwerk en telecom, datanetwerken en telecommunicatie (koper, vezel, telefonie), plaatsing van connectoren en patchpanelen LAN / WAN of coaxiaal, elke activiteit op de computer, reparatie en advies aan de klant: reparatie, consulting, training en elke activiteit inzake de installatie en het beheer van het computernetwerk, werkstation, server. Dienstverlening met betrekking tot alles wat met informatica, internet, telecommunicatie en telefonie te maken heeft, waaronder
- Reparatie van elektronische en optische apparatuur
- Reparatie van elektrische apparatuur
- Reparatie van andere apparatuur
- Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen
- Groothandel in computers, randapparatuur en software
- Groothandel in elektronische en telecommunicatieapparatuur en delen daarvan
- Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels
- Detailhandel in telecommunicatieapparatuur in gespecialiseerde winkels
- Uitgeverijen van computerspellen
- Verhuur en lease van kantoormachines, inclusief computers
- Diensten in verband met beveiligingssystemen
- Reparaties van computers en randapparatuur
- Reparaties van communicatieapparatuur
- Reparaties van consumentenelektronica
- Het creëren en organiseren van evenementen, vertoningen, sportieve- en culturele manifestaties; het verspreiden ervan aan de hand van alle mogelijke communicatiemiddelen en gegevensdragers; het produceren, uitgeven en verhandelen van alle geluidsopnames, films, video's, boeken, gedigitaliseerd gegevensdragers, enzovoort
- Het aankopen van handelsgoederen, diensten, informatie of gegevens in binnen- en buitenland met als oogmerk het verkopen van deze, al of niet na behandeling of verbetering, aan cliënten in binnen- en buitenland, onder andere IT-materiaal
- Het organiseren van opleidingen, bijscholingen, vervolmakingslessen omtrent alles wat betrekking heeft op computers, informatica, internet en telecommunicatie, in alle categorieën in dag-, avond- en weekendonderwijs evenals het onderricht van de bekwaamheden vereist voor het bekomen van de brevetten en getuigschriften van beroepsbekwaamheid en het uitbaten van een opleidingscentrum met betrekking tot voormelde activiteiten
- Het opstellen, kopen, verkopen, verdelen, drukken, vermenigvuldigen en uitgeven van alle lesmateriaal in de meest ruime zin zowel groothandel als kleinhandel
- De exploitatie van een studie-, organisatie-, raadgevend bureau inzake handels-, sociale-, marketing-, financiële-, informatica-, organisatorische aangelegenheden
- Het verlenen van diensten in de meest ruime zin van het woord aan bedrijven en ondernemingen van alle aard, onder meer op het vlak van administratie, management, bedrijfsorganisatie en informatica
- Activiteiten als manager, consultant of adviseur in ondernemingen en organisaties op het vlak van algemeen management, project management, strategisch management, IT, marketing, public relations en communicatie
- Consultancy
- Het verlenen van algemeen beleidsadvies inzake financiële- en logistieke processen en voorstellen van optimalisaties
- Het uitwerken en implementeren van administratieve processen binnen bedrijven en overheidsdiensten
- Adviesbureau op het gebied van bedrijfsbeheer, bedrijfsvoering
- Het verlenen van advies en dienstenprestaties inzake management en bedrijfsorganisatie en deze zowel voor privé personen als vennootschappen
- Het leiden, besturen en controleren van vennootschappen, het verlenen van technische, administratieve of financiële bijstand aan vennootschappen
- Het uitoefenen van consultingfuncties op onafhankelijke wijze en het verlenen van bijstand, advies en leiding aan bedrijven, privé-personen en instellingen; evenals op het vlak van algemeen management, marketing, human resources, productie en ontwikkeling, processing en het besturen van vennootschappen, dit alles in de meest ruime betekenis
- De uitbating van één of meerdere markt- en opinieonderzoekbureaus
- Het beheren van beleggingen en van participaties in dochtervennootschappen, het waarnemen van bestuurdersfuncties, het verlenen van advies, management, bijstand en andere diensten aan alle ondernemingen, verbonden ondernemingen of aan ondernemingen waarin de vennootschap zelf een participatie bezit, of in overeenstemming met de activiteiten die de vennootschap zelf voert; Deze diensten kunnen worden geleverd krachtens contractuele of statutaire benoemingen en in de hoedanigheid van extern raadgever of orgaan van de cliënt
- Het voeren van publiciteit en reclame en het deelnemen en medewerken hieraan in de meest uitgebreide zin van het woord
- Voor eigen rekening: Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen; alle verrichtingen met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten zoals de huurfinanciering van onroerende goederen aan derden, het aankopen, verkopen, ruilen, bouwen, verbouwen, onderhouden, verhuren, huren, verkavelen, prospecteren en uitbaten van onroerende goederen; de aan- en verkoop, huur en verhuur van roerende goederen, alsmede alle handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit voorwerp in verband staan en die van aard zijn de opbrengst van de roerende en onroerende goederen te bevorderen, alsmede zich borg te stellen voor het goede verloop van verbintenissen door derde personen aangegaan die het genot zouden hebben van roerende en onroerende goederen
- Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend patrimonium, alle verplichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten, van welke aard ook, zoals het verwerven door inschrijving of aankoop en het beheren van aandelen, obligaties, of andere roerende waarden, van welke vorm ook, van Belgische of buitenlandse, bestaande of nog op te richten rechtspersonen en ondernemingen
- De aankoop, huur, onderhoud en verkoop van alle goederen, desgevallend ten behoeve van eigen handelsverrichtingen of voor handelsverrichtingen van derden, zoals alle soorten materieel, gereedschappen, machines, installaties en computers, soft- en hardware
- Het aanvragen, verwerven, verhandelen en exploiteren van licenties, octrooien, merken en dergelijke
- Alle mogelijke gegevens en documentatie te verzamelen
- Lezingen, voordrachten, uiteenzettingen te houden en zowel ter lering als ter ontspanning voorstellingen, schouwspelen, sportevenementen, muziekfestivals of dansavonden te organiseren, alsook tentoonstellingen inrichten
- Het uitoefenen van de functie van bestuurder, gedelegeerd bestuurder, directeur of andere leidende en uitvoerende functies, vereffenaar van vennootschappen, al dan niet bezoldigd in alle vormen, ook buitenlandse, van vennootschappen, verenigingen of samenwerkingsverbanden zowel in België als in het buitenland
- Krediet verlenen, zich borg stellen, hypothecaire en andere zekerheden verstrekken aan en voor derden zowel als aan en voor haar zaakvoerders
- Belangen nemen onder iedere vorm, zelfs bij wijze van fusie of door het verlenen van borgstellingen, in alle bestaande en/of nog op te richten vennootschappen of ondernemingen
- Haar onroerende goederen in hypotheek stellen en al haar andere goederen, met inbegrip van het handelsfonds, in pand stellen en aval verlenen voor alle leningen, kredietopeningen en andere verbintenissen zowel voor haarzelf als voor alle derden
- Alle roerende en onroerende, financiële, industriële en commerciële handelingen stellen, zowel in België als in het buitenland, die rechtstreeks of onrechtstreeks, geheel of gedeeltelijk, verband houden met haar voorwerp of die van aard zouden zijn de verwezenlijking ervan te vergemakkelijken en/of helpen uitbreiden
- Toezicht en controle uitoefenen over alle verbonden vennootschappen, met dewelke een of andere band van deelneming bestaat
- Bij wijze van inbreng in speciën of in natura, van fusie, inschrijving, deelneming, financiële tussenkomst of op een andere wijze, aandeel nemen in alle bestaande of op te richten vennootschappen of bedrijven, in België of in het buitenland, waarvan het voorwerp identiek gelijkaardig of verwant is met het hare, of van aard is de uitoefening van haar voorwerp te bevorderen
- Volle rechtsbekwaamheid om alle handelingen en verrichtingen te voltrekken die een rechtstreeks of onrechtstreeks verband houden met haar voorwerp of welke van die aard zouden zijn dat zij de verwezenlijking van dit voorwerp, rechtstreeks of onrechtstreeks, geheel of ten dele vergemakkelijken
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 12342C0450/00K009 | Vlaanderen | 248 m² | 1 · 83 m² | 9,8 m · 2 |