Ga naar inhoud

Menno Maakt

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefEmile Vanderveldestraat 106, 3290 Diest, BelgiëKBO/BCE: BE 0734.898.922
Samenvatting

Menno Maakt is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 1.319) en een nettoresultaat van -€ 5.805. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 10% van 2.286 sectorgenoten (NACE 63, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
NACE 63100
1 vestiging
Schaal
€ 22.074balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 1.319
Verlies
-€ 5.805
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
  • vAN dEN HEUVEL MennoBestuurder
Jaarrekening 27 dagen te laat neergelegd2 van 3 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 1.319verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 22.074Sector NACE 63Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 5.963Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 9% van de sectorgenoten (NACE 63, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 19-21
eigen vermogen -6,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 34-5
kortlopende schulden 106,0% · geldmiddelen 27,0%
Rentabiliteit 0-57
rendement op activa -26,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (2.947 ondernemingen, NACE 63, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,78 tegenover 0,9 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 106% en geldmiddelen: 27% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 63, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 7% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 22.074
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 1.319
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 63
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,78, liquide middelen € 5.963
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 1.319
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
27 dagen te laat
2024
18 dagen te laat
2023
34 dagen vroeg
2022
30 dagen te laat
2021
30 dagen vroeg
2020
29 dagen vroeg
2019
46 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 4 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 63) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 48 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
19-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: Meredith Nikides (bestuurder)Staatsblad-akte
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 5.805

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 1.319 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 55,6% · 2.286 bedrijven -6,0% Bekijk
  • Let op: Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 30-06-2026 · 1 in functie 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 22.074
Verlies
-€ 5.805
Solvabiliteit
-6,0%
Balanstotaal▼ 27,9%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 18-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 27-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 26-03-2024Benoeming: NIKIDES Meredith Irene (bestuurder)
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNACE 63100
Opgericht
25-09-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.