Ga naar inhoud

MEMO FOOD

Inactief
KBO/BCE: BE 0879.124.757

Inactief; laatste jaarrekening boekjaar 2025.

MEMO FOODInactief

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
€ 8.273balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 60.725
Verlies
-€ 1.764
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
Inactief: geen score
Structuur
  • Arikan,MehmetBestuurder
Signalenverhoogt risicoNegatief eigen vermogenJaarrekening 2025 81 dagen te laat neergelegdToon onderbouwing

Signalen

Twee signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
232425
2023 tot 2025 · laatste jaar -€ 60.725
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 81 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 20-10-2026, 81 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
81 dagen te laat
2024
24 dagen vroeg
2023
34 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 8 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juli neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 105 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Gerechtelijke ontbinding en onmiddellijke sluitingOndernemingsrechtbank Antwerpen, afdeling Turnhout ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Niet meer actief Inactief Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 8.273 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 8.273
Verlies
-€ 1.764
Solvabiliteit
-734,0%
Balanstotaal=
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2023
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 27-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 22-12-2023Ontslag: Arikan,Mehmet (statutair zaakvoerder)
Naar Tijdlijn

Statuten

Gelezen bepalingen
9
Jaarvergadering
Derde vrijdag van mei om 17:00
Naar Statuten

Kerngegevens van MEMO FOOD

Wat is het ondernemingsnummer van MEMO FOOD?
0879.124.757. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0879.124.757.
Is MEMO FOOD nog actief?
Nee. MEMO FOOD is inactief in de KBO.Ondernemingsgegevens
Wat is de omzet van MEMO FOOD?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt MEMO FOOD winst?
In boekjaar 2025 boekte MEMO FOOD een verlies van € 1.764.
Waar vind ik de jaarrekening van MEMO FOOD?
MEMO FOOD legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.

Verder met deze onderneming

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.