Ga naar inhoud

Medtech Development

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefSchaluinveld 35, 3290 Diest, BelgiëKBO/BCE: BE 1022.487.688
Samenvatting

Medtech Development is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.500) en een nettoresultaat van -€ 5.000. De solvabiliteit is beter dan 5% van 10.603 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (29 dagen) Neergelegd op 29 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00450749.

Eigen vermogen
-€ 2.500
Totaal activa
€ 2.405
Nettoresultaat
-€ 5.000
Werkkapitaal
-€ 2.500

Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort schema vereist die niet.

Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
Schulden
€ 4.905
Schulden ≤ 1 jaar
€ 4.905
Ratio's weggelaten: het balanstotaal van € 2.405 is te klein voor een zinvolle verhouding.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 1.322 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 4,2% binnen 24 maanden failliet en bestaat 90,0% nog.

  • Micro
  • jonger dan 2 jaar
  • negatief eigen vermogen
  • verlies van 10% van de balans of meer
4,2% ging failliet
5,5% stopte op een andere manier
90,0% bestaat nog

Van nog 0,3% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,6% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 1.322 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 24 posten
Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 2.405
Vlottende activa29/58€ 2.405
Liquide middelen54/58€ 2.405
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2.405
Eigen vermogen10/15-€ 2.500
Inbreng10/11€ 2.500
Buiten kapitaal11€ 2.500
Andere1109/19€ 2.500
Overgedragen winst (verlies)14-€ 5.000
Schulden17/49€ 4.905
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 4.905
Handelsschulden44€ 357
Leveranciers440/4€ 357
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 52
Belastingen450/3€ 52
Overige schulden47/48€ 4.496
Resultaat Code2025
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 4.288
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 4.288
Financiële kosten65/66B€ 712
Recurrente financiële kosten65€ 712
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 5.000
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 5.000
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 5.000
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 5.000
Post2025
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 4.288
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 4.288
Financiële kosten65/66B€ 712
Recurrente financiële kosten65€ 712
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 5.000
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 5.000
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 5.000
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 2.405
Vlottende activa29/58€ 2.405
Liquide middelen54/58€ 2.405
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2.405
Eigen vermogen10/15-€ 2.500
Inbreng10/11€ 2.500
Buiten kapitaal11€ 2.500
Andere1109/19€ 2.500
Overgedragen winst (verlies)14-€ 5.000
Schulden17/49€ 4.905
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 4.905
Handelsschulden44€ 357
Leveranciers440/4€ 357
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 52
Belastingen450/3€ 52
Overige schulden47/48€ 4.496
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 5.000
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 5.000

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 29-08-2026 2026-00450749

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio

In de cijfers van deze onderneming staat geen positief eigen vermogen en geen personeelsbestand, dus vergelijken op omvang kan niet. Deze bedrijven delen alleen de sector en de regio. Van de 82.258 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200) zijn de cijfers van 53.849 gekend. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.