Media & Communication Projects Deschuyter
ActiefSamenvatting
Media & Communication Projects Deschuyter is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Media & Communication Projects Deschuyter een eigen vermogen van € 147.538 en een nettoresultaat van € 53.276. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 49% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 83% van de 8.575 ondernemingen in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 27-04-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie NACE 73300
- Vestigingseenheid
- 2.330.591.878 2850 Boom, sinds 27-04-2022
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Bereikbaar sinds 13-02-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 90.523
- ▲ 25,2%
- Omzet
- ≈ € 190.000
- geschat
- Winst
- € 53.276
- ▲ 34,9%
- Eigen vermogen
- € 147.538
- ▲ 56,5%
- Balanstotaal
- € 174.104
- ▲ 53,1%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2022verlaagt risicoLiquiditeit 4,99, liquide middelen € 108.155Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Eigen vermogen € 147.538 (84,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 73, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 91%, de rentabiliteit beter dan bij 88% en de groei beter dan bij 85%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 73) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte OprichtingBenoeming: DESCHUYTER Marc Ivan Marie (bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Media & Communication Projects Deschuyter: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 145.000 en € 180.000, opgericht tussen 2022 en 2023.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Media & Communication Projects Deschuyter Boom | € 174.104 | € 90.523 |
| KDM Beerse | € 166.941 | € 97.740 |
| 2Ympress Boechout | € 159.357 | € 79.874 |
| Jora Group Antwerpen | € 144.876 | € 83.593 |
| RB Consulting Duffel | € 176.365 | € 76.691 |
| Rudy Benmeridja Lier | € 165.199 | € 90.866 |
| SCHAUVLIEGE THIBAULT Brugge | € 180.252 | € 95.906 |
Kerngegevens van Media & Communication Projects Deschuyter
- Wat is het ondernemingsnummer van Media & Communication Projects Deschuyter?
- Het ondernemingsnummer van Media & Communication Projects Deschuyter is 0785.478.779. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0785.478.779.
- Waar is Media & Communication Projects Deschuyter gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Viooltjesstraat 7, 2850 Boom.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Media & Communication Projects Deschuyter?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300).
- Wat is de rechtsvorm van Media & Communication Projects Deschuyter?
- De rechtsvorm van Media & Communication Projects Deschuyter is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Media & Communication Projects Deschuyter opgericht?
- Media & Communication Projects Deschuyter werd opgericht op 27-04-2022.
- Is Media & Communication Projects Deschuyter nog actief?
- Ja, Media & Communication Projects Deschuyter staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Media & Communication Projects Deschuyter?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 190.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 90.523 en van 31 vergelijkbare ondernemingen (NACE 73). Het ligt waarschijnlijk tussen € 170.000 en € 250.000.Financieel
- Maakt Media & Communication Projects Deschuyter winst?
- In boekjaar 2025 boekte Media & Communication Projects Deschuyter een winst van € 53.276.
- Waar vind ik de jaarrekening van Media & Communication Projects Deschuyter?
- Media & Communication Projects Deschuyter legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Media & Communication Projects Deschuyter de volgende jaarrekening neerleggen?
- Media & Communication Projects Deschuyter moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-01-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.